Obávám se, že moje plány, tedy jmenný seznam her, se začínají hroutit Konečně jsem si našel čas k aktualizacím webu a pak ... no, nejprve přišel Legends of Grimrock 2, dobrá, to zvládnu. Ovšem, když už dvojka, tak rovnou odehraju i jedničku. Fajn, s release DAI jsem se celkem shodnul, zmeškal jsem jen pár dní. Místo DAI jsem se ale vrhl na dohrávku Gothicu 3 a ráno jsem neprozřetelně spustil Lords of Xulima ...
Ještě, že mám poslední noční Dneska bych rád dodělal sekci Arcomage, kde je novinek nejvíce a pak tu mám pár novinek k dílům 6-7. Avšak někde v batohu mám papíry s poznámkami, kde všude jsem si našel další chyby  |