Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 30. 11. 2014, 16:41:29 delete
e-mail:
 
Obávám se, že moje plány, tedy jmenný seznam her, se začínají hroutit Konečně jsem si našel čas k aktualizacím webu a pak ... no, nejprve přišel Legends of Grimrock 2, dobrá, to zvládnu. Ovšem, když už dvojka, tak rovnou odehraju i jedničku. Fajn, s release DAI jsem se celkem shodnul, zmeškal jsem jen pár dní. Místo DAI jsem se ale vrhl na dohrávku Gothicu 3 a ráno jsem neprozřetelně spustil Lords of Xulima ...

Ještě, že mám poslední noční Dneska bych rád dodělal sekci Arcomage, kde je novinek nejvíce a pak tu mám pár novinek k dílům 6-7. Avšak někde v batohu mám papíry s poznámkami, kde všude jsem si našel další chyby
Jméno: Yuyana 30. 11. 2014, 16:31:22 delete
e-mail:
 
No jo, však já svoje cukání taky zvládám. Zatim. ZATIM. Akorát člověk chce bejt mág, všude ve hře slyší, jak jsou mágové strašně nebezpečný, a přitom přímo ve hře jsou to takový chcípáčci :-D. Proti mobkám je to jedno, protože ty se daj vyřadit, ale bossové imuní na všechno a ještě resistentní na magii jsou prostě hnus.

Myslim, že mágové jsou přeci jen v kruhu v bezpečí... před zlym světem, zlejma rogunama, co oneshotnou cokoliv a zlejma nesmrtelnejma warama...
Jméno: flash 30. 11. 2014, 15:47:23 delete
e-mail:
 
Jo, samo jsem tu první DA taky koupil, a mam cukani ne ze zacnu od zacatku DA:I ale celou serii..ale podle me zustane jen u toho cukani, mozna casem. Preci jen při hrani trojky zjišťuju ze mezery mam, i když jsme oba předchozí dily hral. Ale to je to same jako Mass Effect, taky ho porad chci odehrát v celku všechny tri dily a zatím na to nikdy nedoslo
Jméno: Yuyana 30. 11. 2014, 15:28:16 delete
e-mail:
 
Výhoda DA je, že neni nutný kupovat kila her, protože DA je jako Duracell :-D. Vydrží déle :-D. Už teď mám šílený tiky začít novou hru, v klidu zahodit těch 50 nahranejch hodin a začít znova a líp :-D. A za mága. Pěkně já, Cass, Solas, a miláček Dori. Protože samozřejmě nikoho jinýho romancovat nebudu :-D. Ale chtěla jsem. Fakt jsem chtěla. Přísahám. Dokonce jsem to zaškrtla v anketě.
Jméno: sara98 30. 11. 2014, 15:03:50 delete
e-mail:
 
Přesně, taky jsem neodolala DA za 4,99, to je zadarmo A navíc už jsem vyléčená Grimrockem začít sérii od prostředka, takže začnu tímhle, (jen doufám, že jsem dobře pochopila, že je to začátek). Takže jen co dojedu Grimrock dvojku...
Na Lords of Xulima jsem koukala taky a vypadá to dost dobře. Jenže s tím ještě počkám, protože pak bych nevěděla, co dřív
Jméno: Yuyana 30. 11. 2014, 13:56:29 delete
e-mail:
 
No jo, to jste celí vy, utrácet a utrácet :-D.

Elemir si nakoupí všechny hry a pak nemá šanci si je ani pořádně zahrát :-D.
Jméno: Adam23 30. 11. 2014, 11:39:02 delete
e-mail:
 
Tak ono se da rict, ze Steam apod. je takova moderni verze bobriku na silnou vuli
Jméno: Elemir 30. 11. 2014, 09:05:11 delete
e-mail:
 
Já se taky rozšoupnul , ale trochu více, než-li jsem chtěl. Jednou si člověk postěžuje, jak není co kupovat a pak přijde takovýhle podzim a vlastně i to dále ... těch necelých 5 EU za Dragon Age Ultimate a 25 EU za Lords of Xulima Deluxe. A od teď už si ničeho nového nevšímám
Jméno: Adam23 30. 11. 2014, 00:43:56 delete
e-mail:
 
Vcera a dnes sem se rozsoupnul a koupil 3 hry celkem za as 4,5 ecek, Hexcells. Někdo to chytre popsal jako kdyz hledání min a sudoku mají dítě
Jméno: Elemir 29. 11. 2014, 18:44:48 delete
e-mail:
 
Zrovna na to koukám. Sice jsem nedávno koupil datadisk v boxu, ale tohle opravdu nemá konkurenci.

Včera mi přišel email ještě z Alzy, jsou tam slevy i na digitální distribuce her, ovšem to teď bude asi všude. Koukal jsem, že i XZone se vytasili se slevami, takže je asi čas zkompletovat některé starší kousky Mimochodem, XZone mě opravdu potěšili. Na to, že jsem předobjednávku DAI dělal na poslední chvíli, tak hrnek dorazil. Ono se asi ne na každého z předobjednávek dostalo

A teď ještě jedno postesknutí. Včera jsem si chtěl nainstalovat program na vypalování (Burn4Free 7.0) a od té chvíle řeším viry! Soft jako takový je čistý, bordel se stáhne až během instalace. A přitom jsem starší verze tohoto programu používal bez problémů.
Jméno: Ivo 29. 11. 2014, 18:44:45 delete
e-mail:
 
Před 2 dny vyšla zpráva o hře Torchlight zdarma do neděle . Jen malá podmínka založení účtu u Arc Games .
zdroj web cdr
Jméno: flash 28. 11. 2014, 23:20:48 delete
e-mail:
 
Na originu je první Dragon Age v kompletni edici, to znamena datadisk Awekening a všech 9 DLC za 4.99e, super cena.
Jméno: JCMurphy 26. 11. 2014, 18:56:30 delete
e-mail:
 
Jedu pořád se základníma jednotkama a bez problémů. Ve městech jsem si postavil ty blbiny na těžbu dřeva a zlata protože se tam lognu maximálně 3x do týdne na maximálně hodinu a to je tak nějak všechno... já na to nemám tolik času a chuti abych u toho vysedával co to jde
Jméno: Yuyana 26. 11. 2014, 14:47:26 delete
e-mail:
 
Rádi tě přivítáme v naší komunitě off-line hráčů :-D.
Jméno: Elemir 26. 11. 2014, 12:15:10 delete
e-mail:
 
Nj, ti normální z MMHO utekli, ale i tak to nebylo s komunitou nějak valné Jedinou záchranou je snad najít si normální cech, ale těch už tam taky moc nebude. Dokud jsem tam byl, tak jsem se alespoň snažil v tom bordelu normálně radit nebo pomáhat, ale to prostě nejde. Každej je tam chytrej jak rádio a komunitní manažer mi přišel poněkud výrazně natvrdlý.

Sar Khayn je určený jako sólo boss, tam je koordinace naopak na škodu (teda pokud to tak pořád je). Vem si jen 3 rychlé nebo alespoň silné jednotky a před drakem zdrhej. Azyl bere světlice, nekro třeba 3 tkadleny, které se můžou navíc chránit stází. Jakmile přežiješ 10 kol, máš vyhráno. Každopádně zvaž ještě další postup, level 20 je málo na to, co tě dál čeká, takže pokud tě někdo neprotáhne 4. kapitolou, tak budeš muset stejnak levelovat na 3. mapě apod.
Jméno: JCMurphy 26. 11. 2014, 09:15:15 delete
e-mail:
 
Tak jsem v Heroes online dosáhl lvl 20 a protože jsem včera byl před tím zlatým drakem a pak jel dom, tak dneska jsem se lognul a poprosil někoho o pomoc... ach bože! JAKÁ CHYBA! jaký neskutečný kretén to jsem! a jak pořád ŽEBRÁM o pomoc i když o tom vím v podstatě PRD! a proč já ten boj nezkusil sám než jsem se doprošoval pomoci...
ta komunita je tam teda na hovno... když jsem hrával wowko, tak jsem na tom byl líp
Jméno: Elemir 24. 11. 2014, 19:08:34 delete
e-mail:
 
Pokud by měl někdo zájem, mám tu jednoho volného Zaklínače 2 (podmínkou účet na GOG). Odklikal jsem tu jejich soutěž a mám tu jeden kód navíc, předpokládám, že si ho klidně může aktivovat někdo jiný.
Jméno: rengo 21. 11. 2014, 20:10:50 delete
e-mail:
 
4Elemir Tak jaké takové jiné hry s podobným žánrem moc nehraju. To jen might and magic si mě získal, že si ho rád zahraji kdykoliv

A jinak si měl samozřejmě pravdu
Jméno: Elemir 21. 11. 2014, 18:11:05 delete
e-mail:
 
4rengo: Klávesová zkratka T nefunguje?

Kdyby nebylo těch novinek DAI počínaje a Pillars of Eternity konče, tak bych se k tomu taky rád vrátil. Včera jsem na GOGu zkompletoval Ultimu a v podstatě už jen ze setrvačnosti Jakmile se do MM1 dostaneš, bude to už v pohodě.
Jméno: rengo 21. 11. 2014, 15:52:13 delete
e-mail:
 
4Elemir
asi máš pravdu uvidím až se vylevelím. Zatím s mm1 válčím ve všech směrech, ale jinak si myslím, že kdybch měl k dispozici nějaký základní manuál, tak je hra perfektně hratelná.

Momentálně nevím jak přendat jeden předmět někomu jinému