Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ivo 4. 12. 2014, 14:29:10 delete
e-mail:
 
Známý je zaměstnanec ve firmě ,která vyrábí kotle .
Tak nevím jestli se to počítá.
Jméno: Yuyana 4. 12. 2014, 13:46:35 delete
e-mail:
 
Tak to byla, myslim, dokonalá tečka :-D.
Jméno: Uran 4. 12. 2014, 07:57:43 delete
e-mail:
 
Nestavi nekdo pec (napr. kremacni). Pracuji ve firme na vyrobu zarobetonu.
Jméno: Yuyana 4. 12. 2014, 01:30:36 delete
e-mail:
 
Hehe, dneska samá reklama. Asi vás budu muset pozvat k nám do solárka :-D.
Jméno: flash 4. 12. 2014, 01:18:46 delete
e-mail:
 
Jinak pocinaje touhle sobotou opet zacinam pracovat ve firme Presto CS, která se zabyva prodejem her vseho druhu a i vykupem a slouží i jako bazar. Takze pokud budete shanet nejakou hru, ci nejakou hru budete chtit prodat staci se mi ozvat na mail flash789@seznam.cz a něco vymyslime.
tady je kdyztak odkaz na stranky http://www.hry-presto.cz/. Samozrejme můžete nakupovat i beze me, ale preze me muze byt nejaka sleva, pripadne lepsi cena při vykupu.
Pokud nejste z Prahy, samozrejme funguje posta.
Sice se jedna o skrytou reklamu, ale tady by to snad nemelo vadit, každý novy zakaznik je vitan
Jméno: Elemir 3. 12. 2014, 21:34:01 delete
e-mail:
 
S exkluzivitami je to dneska zvláštní, dnes jsem třeba na Xzone narazil na předobjednávku Pillars of Eternity za nějakých 500 Kč. Přitom oficiálně je oznámena jen digitální distribuce ve dvou variantách a i ta nejlevnější tuhle cenově převyšuje. Prostě když to jde prodat, tak jde vše stranou
Jméno: flash 3. 12. 2014, 21:13:07 delete
e-mail:
 
No ja ji mam prave taky, a v době vydani první DA tvrdily ze je to exluzivni příručka co uz nebude...tolik k exluzivite tady u nas v cesku
proste jak jde cas, nektere věci jsou jinak, ztraceji na vyznamu co měli kdysi..cas je potvora.
Jméno: Ivo 3. 12. 2014, 20:40:08 delete
e-mail:
 
já si kupoval knížku k Baldurs gate 2 shadow of amn. A nakonec sem místo toho dohrál nějaký díl z MAM .
Jméno: Elemir 3. 12. 2014, 20:19:45 delete
e-mail:
 
4Ivo: V pohodě

4flash: Přesně tuhle příručku mám taky. Buďto je to dotisk nebo jen rozbalily neprodané kusy a dobalili k tomu datadisk. Cena jinak dobrá, jenom samotný datadisk mě nedávno stál 349 Kč.
Jméno: Yuyana 3. 12. 2014, 19:46:14 delete
e-mail:
 
Využívaj čeho můžou :-D. Já samozřejmě žádnou příručku kupovat nehodlám, můj sponzorskej dar už dostali :-D. (Ale mánií trpim, to je fakt.)
Jméno: flash 3. 12. 2014, 19:19:00 delete
e-mail:
 
Manie kolem Dragon Age nebere konce, zajímalo by me kde ty příručky vyhrabali, co vim tak nikde nebyli pet let k videni
http://www.gameleader.cz/pc-hry/1288/dragon-age-pr ...
Jméno: Ivo 3. 12. 2014, 17:53:52 delete
e-mail:
 
trocha reklamy z pošty
Sand Admin promine
web DATOID ma vánoční soutěž adventní kalendář.
A za vytvoření účtu bonus 2 GB dat.
Pro ty co to náhodou neznají je to podobná služba jako Ulož to .
další web dinoshare Vánoční 50% sleva na 250 GB za 159 kč slevomat
Jméno: Yuyana 3. 12. 2014, 14:41:45 delete
e-mail:
 
Tankovat. Chvíli mi trvalo, než mi došlo, že se mluví o autu. Nemoc z hraní. Tankuju příliš často.
Jméno: Elemir 3. 12. 2014, 07:19:07 delete
e-mail:
 
Kdybych včera nemusel jet tankovat, tak mi to snad i ušlo Ovšem škrabání skel stálo za to, sice to nebyla nejsilnější krusta leda, co jsem tu zažil, ale i tak to chvilku zabralo. Dneska ráno už dobré.

Docela jsem podobný zvrat počasí čekal. Akorát jsem nestihl zazimovat kytky na balkóně.
Jméno: JCMurphy 2. 12. 2014, 10:29:02 delete
e-mail:
 
Včera odjet ze školy šalinou vůbec nešlo... tak jsem čekal ještě hodinu a půl a pak jezdily aspoň číslo 6, tak jsem to vzal na první náměstí a ty zbylý dvě jsem šel pěcha... no ok, dřív jsem to zvládl pěšky od školy za cca půl hodiny, ale teď se mi prostě nechtělo (že bych dbal na své zdraví? )
Jméno: Yuyana 2. 12. 2014, 02:13:13 delete
e-mail:
 
To je pěkný, já dneska šla pěšky a bylo to hezký, všechna a námraza a rampoušky a třpicení . U nás nejsou tramvaje, takže je všechno dobrý :-p.
Jméno: Adam23 2. 12. 2014, 00:14:30 delete
e-mail:
 
Slusna namraza, tramvaje sotva jedou a jiskrej jak DeLorean s hakem v BTTF D

Nevim, jestli v Praglu rano jeste neco pojede D
Jméno: Yuyana 1. 12. 2014, 16:57:06 delete
e-mail:
 
No hlavně jestli tě to baví .
Jméno: Elemir 1. 12. 2014, 03:05:43 delete
e-mail:
 
A už se hroutí Noc jsem nakonec věnoval Bestiáři v Lords of Xulima. Hezká rozcvička, ještě si tak najít čas a pustit se do toho v MMX
Jméno: Yuyana 30. 11. 2014, 17:36:40 delete
e-mail:
 
Plány jsou od toho, aby se hroutily . Pojď za náma a pomoz nám zachránit svět před démonama.