Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ivo | 4. 12. 2014, 14:29:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Známý je zaměstnanec ve firmě ,která vyrábí kotle .
Tak nevím jestli se to počítá. ![]() |
|||
| Jméno: | Uran | 4. 12. 2014, 07:57:43 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
Nestavi nekdo pec (napr. kremacni). Pracuji ve firme na vyrobu zarobetonu. ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 4. 12. 2014, 01:30:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hehe, dneska samá reklama. Asi vás budu muset pozvat k nám do solárka :-D. | |||
| Jméno: | flash | 4. 12. 2014, 01:18:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinak pocinaje touhle sobotou opet zacinam pracovat ve firme Presto CS, která se zabyva prodejem her vseho druhu a i vykupem a slouží i jako bazar. Takze pokud budete shanet nejakou hru, ci nejakou hru budete chtit prodat staci se mi ozvat na mail flash789@seznam.cz a něco vymyslime.
tady je kdyztak odkaz na stranky http://www.hry-presto.cz/. Samozrejme můžete nakupovat i beze me, ale preze me muze byt nejaka sleva, pripadne lepsi cena při vykupu. Pokud nejste z Prahy, samozrejme funguje posta. Sice se jedna o skrytou reklamu, ale tady by to snad nemelo vadit, každý novy zakaznik je vitan ![]() |
|||
| Jméno: | Ivo | 3. 12. 2014, 20:40:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| já si kupoval knížku k Baldurs gate 2 shadow of amn. A nakonec sem místo toho dohrál nějaký díl z MAM . | |||
| Jméno: | Yuyana | 3. 12. 2014, 19:46:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Využívaj čeho můžou :-D. Já samozřejmě žádnou příručku kupovat nehodlám, můj sponzorskej dar už dostali :-D. (Ale mánií trpim, to je fakt.) | |||
| Jméno: | flash | 3. 12. 2014, 19:19:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
Manie kolem Dragon Age nebere konce, zajímalo by me kde ty příručky vyhrabali, co vim tak nikde nebyli pet let k videni
http://www.gameleader.cz/pc-hry/1288/dragon-age-pr ... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 3. 12. 2014, 14:41:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tankovat. Chvíli mi trvalo, než mi došlo, že se mluví o autu. Nemoc z hraní. Tankuju příliš často. | |||
| Jméno: | Yuyana | 2. 12. 2014, 02:13:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
To je pěkný, já dneska šla pěšky a bylo to hezký, všechna a námraza a rampoušky a třpicení . U nás nejsou tramvaje, takže je všechno dobrý :-p. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 2. 12. 2014, 00:14:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
Slusna namraza, tramvaje sotva jedou a jiskrej jak DeLorean s hakem v BTTF D
Nevim, jestli v Praglu rano jeste neco pojede D |
|||
| Jméno: | Elemir | 1. 12. 2014, 03:05:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
A už se hroutí Noc jsem nakonec věnoval Bestiáři v Lords of Xulima. Hezká rozcvička, ještě si tak najít čas a pustit se do toho v MMX ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 30. 11. 2014, 17:36:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
Plány jsou od toho, aby se hroutily . Pojď za náma a pomoz nám zachránit svět před démonama. |
|||