Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Uran 9. 12. 2014, 14:08:11 delete
e-mail:
 
Nechci zacinat hate, ale minimalne 5 let co linux pouzivam to neni o kompilaci, ale o tom si zvolit distribuci/prostredi co mi vyhovuje a pak ho jen pouzivat. Jinac souhlasim s tim, ze na hry to moc neni. Proto mam v zaloze herni konzoli (Windows 7).
Jméno: Elemir 9. 12. 2014, 13:48:20 delete
e-mail:
 
Myslíš z linuxu? Tak kompilací jader mám za sebou desítky, stejně tak kompletní kompilaci KDE a mnoho a mnoho dalšího, holt už chybí to mladické nadšení ... ale teď vážně, experimentů už jsem si užil dost a dokud budu hrát hry, tak je to opravdu passé.
Jméno: Uran 9. 12. 2014, 12:09:04 delete
e-mail:
 
Jasny je to individualni. Nekdo z toho vyroste a nekdo ne
Jméno: Yuyana 9. 12. 2014, 08:19:27 delete
e-mail:
 
(Elemir je náš člověk, ví, jak se využívá počítač :-D.)
Jméno: Elemir 9. 12. 2014, 07:58:04 delete
e-mail:
 
Sice nevím, jak by mi dualboot Windows/Linux pomohl v mém konkrétním případě, ale vzhledem k tomu, že většinu času u PC trávím hraním her a tvorbou webu, tak to u mě moc šanci nemá
Jméno: Uran 9. 12. 2014, 06:42:44 delete
e-mail:
 
A co zkusit dualboot win/linux? Pak uz to je jen maly krucek pouzivat win jako herni "konzoli" a 90 % travit v linuxu
Jméno: Elemir 8. 12. 2014, 18:59:58 delete
e-mail:
 
Další softík ze Slunečnice a další alert antiviru Začínám mít podezření, že to je už naschvál. Úplně stejný scénář, jako minule. Instalátor OK, ale dodatečně to postahovalo pár věcí mimo, s obsahem dvou druhů virů. Nedělám si zrovna iluze o svém vlastním repositáři (bohužel staré verze), ale co jsem tak četl v diskuzích k patřičnému softu, tak tohle je doménou až posledních pár let. Dřív se na freeware dalo celkem spolehnout, ale teď už je to i zadarmo dost drahé. Nainstaluju, několik hodin se zbavuju toho balastu kolem a ve finále můžu jen doufat, že ten softík bude opravdu umět to, co od něj očekávám.

Asi není zbytí a jdu hledat placené alternativy. Vypalovací software mě ani tak netrápí, ale scháněl jsem nějaký típač obrázků (screenshotů), což mě ještě tak napadá, zkusit sourcefourge.net anebo se poohlídnout po něčem z minula v nové verzi (Hyperion?) ... pro upřesnění, musí to umět típat obrázky z DirectX.
Jméno: Yuyana 5. 12. 2014, 20:56:22 delete
e-mail:
 
Jop, to je fakt.
Jméno: flash 5. 12. 2014, 20:40:48 delete
e-mail:
 
tak ona se ta hra pomerne často uklada sama od sebe, takze při padu clovek prijde tak maximalne o 15 minut hrani.
Jméno: Yuyana 5. 12. 2014, 19:42:57 delete
e-mail:
 
3x? Zajímavý. Já byla dneska dost překvapená, že to fakt spadlo. Fakt se to stalo poprvý, já tu hru kolikrát ani neukládám, byla doposud absolutně stabilní. Pravda, po pádu jsem to maniakálně ukládala každejch pět minut :-D.

I když je pravda, se se mi 2x stalo, že se ta hra nespustila. Prostě jsem klikla na zástupce a vůbec nic se nestalo , jen naskočila "program přestal pracovat" hláška.

Každopádně padací skóre je dobrý a hru stačí hned znova spustit (i s mym počítačem, což na mě udělalo dojem), za což jsem nesmírně vděčná, protože můj noťas nemá "restart" tlačítko a vyndavat baterii je otrava :-D.
Jméno: flash 5. 12. 2014, 16:44:43 delete
e-mail:
 
Jo, me to taky párkrát uz spadlo, nevim, asi tak 3x, za celych tech 105 hodin celkove. A je to tak jak riaks, jednu chvili koukáš na krasnou ktajinu v DA a o pul vteriny na plochu win jakoby ta hra nikdy neběžela
Jméno: Yuyana 5. 12. 2014, 16:23:22 delete
e-mail:
 
Tak mi dneska po skoro devadesáti hodinách poprvé spadl Dragon Age. A řeknu vám, ta hra umí padat. Naprosto čistě, v jednu chvíli běží, ve hruhou chvíli jako bych jí nikdy nespustila. Žádný scény, krásnej čistej pád, prostě žuch a je to. Takhle se to má dělat. Ne že pak člověk deset minut křísí počítač.
Jméno: Elemir 5. 12. 2014, 12:51:48 delete
e-mail:
 
4Uran: To jde jen na fóru, propojené s Knihou návštěv to nemám.
Jméno: Uran 5. 12. 2014, 06:58:47 delete
e-mail:
 
Silenstvi gog-u me taky (pred rokem) zasahlo a trva dal. Treba dneska akce na Stalker-a.

PS: muzu zde nejak ziskat stabilni nick/rigistraci?
Jméno: Elemir 4. 12. 2014, 21:24:06 delete
e-mail:
 
GOG mě poslední dobou jen odírá Už tam zase mějí něco, u čeho neváhám investovat

Štedrej večer mám volnej, od 22.12. mám do konce roku dovolenou, konečně zas po několika letech. Kotel a pec by se hodila ... kotel na pozítří pro hříšníky a pec na zahradu, provádím kremaci dřevin ve velkém
Jméno: Yuyana 4. 12. 2014, 19:38:11 delete
e-mail:
 
Můžeme se na štědrej den sejít a společně si psát koledy :-D. Kchm kchm. V zájmu atmosféry.

Šílený, s těma vánocema. Je to pořád a všude :-D. Obchoďáky je maj už přes měsíc...
Jméno: Adam23 4. 12. 2014, 19:21:44 delete
e-mail:
 
A na GOGu zase už Vánoce
Jméno: Yuyana 4. 12. 2014, 17:24:20 delete
e-mail:
 
Hehe, já peču jen lidi. Možná mamka něco, nebo se koupí. Kdepak vánoce. Přišli jsme o fíkus, takže ani neni co nazdobit. Ale máme v předsíni svítící řetězy. Musí stačit.
Jméno: flash 4. 12. 2014, 17:12:11 delete
e-mail:
 
Na peceni se priprav, budou vanoce
Jméno: Yuyana 4. 12. 2014, 15:09:14 delete
e-mail:
 
Pece, kotle, solárka... ještě nekdo má něco společnýho s vařenim/pečenim? :-D