Další softík ze Slunečnice a další alert antiviru Začínám mít podezření, že to je už naschvál. Úplně stejný scénář, jako minule. Instalátor OK, ale dodatečně to postahovalo pár věcí mimo, s obsahem dvou druhů virů. Nedělám si zrovna iluze o svém vlastním repositáři (bohužel staré verze), ale co jsem tak četl v diskuzích k patřičnému softu, tak tohle je doménou až posledních pár let. Dřív se na freeware dalo celkem spolehnout, ale teď už je to i zadarmo dost drahé. Nainstaluju, několik hodin se zbavuju toho balastu kolem a ve finále můžu jen doufat, že ten softík bude opravdu umět to, co od něj očekávám.
Asi není zbytí a jdu hledat placené alternativy. Vypalovací software mě ani tak netrápí, ale scháněl jsem nějaký típač obrázků (screenshotů), což mě ještě tak napadá, zkusit sourcefourge.net anebo se poohlídnout po něčem z minula v nové verzi (Hyperion?) ... pro upřesnění, musí to umět típat obrázky z DirectX. |