Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Uran 11. 12. 2014, 22:01:50 delete
e-mail:
 
Ja jsem odkojenej na HMM4 a pote jsem az zkusil HMM3 + WoG a wow takze to mi zatim staci az na ty obcasne buggy coz ovsem asi mohlo byt na te konkretni mape.
Jméno: Adam23 11. 12. 2014, 22:00:55 delete
e-mail:
 
Dvojity skrolovani je zlo, nudlodesign taky, ale Elemirovi to rád prominu, je to asi takovej trejdmark
Jméno: flash 11. 12. 2014, 21:53:30 delete
e-mail:
 
tak urcite bych tady s reklamou souhlasil, preci jen Elemir by si jiste nejakou tu korunu zaslouzil, za tu defakto (co to je za slovo? celozivotni praci pro universum MM.
Tak dvojity scrolovani mají i ovladace Nvidie když clovek nastavuje vykon, a to je nejakej gigant, tak proc by to nemohlo bejt tady zejo
Jméno: Elemir 11. 12. 2014, 09:11:02 delete
e-mail:
 
Heroes hraju bez modů, takže netuším, jaký v tom bude rozdíl. V podstatě nejde jen o textury, ale i tady komunita nezahálí a pár let už se pracuje na novém enginu hry. Tím by se zaručila portace na další platformy taky.
Jméno: Yuyana 10. 12. 2014, 23:02:24 delete
e-mail:
 
Hehe, neni nad to zpeněžit něco, co už někdo udělal zadarmo.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 10. 12. 2014, 22:39:48 delete
e-mail:
 
Tak HD mod na HoMaM 3 už dávno existuje a zadara... nebo mi něco uniká?

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=337 ...
Jméno: Yuyana 10. 12. 2014, 20:25:29 delete
e-mail:
 
Počkaat, oni to fakt přeložej? Já zírám. Já to samozřejmě v češtině číst nebudu, ale nečekala jsem to. No ni, ať si to češi užijou. Je to pěkně drsný.
Jméno: Adam23 10. 12. 2014, 18:14:19 delete
e-mail:
 
Jo tak, to je jen takovej udržovací upgrade, ne novej počál.
Jméno: Elemir 10. 12. 2014, 18:08:14 delete
e-mail:
 
Kupodivu vypadl záložní disk, ale do budoucna to asi jinak nepůjde. SSD bych ovšem rád nechal až na nový PC, mám takové divné tušení, že další v pořadí bude deska Každopádně do jara času dost, takže si to ještě budu moci promyslet.
Jméno: Adam23 10. 12. 2014, 18:03:41 delete
e-mail:
 
SSD Elemire!
Jméno: Elemir 10. 12. 2014, 15:34:07 delete
e-mail:
 
Jak velká předělávka to bude, se zatím spekuluje. Oznámeno je to i pro mobilní platformy, což podle mě ale nemusí nutně znamenat, že to má nový engine. Loki Games kdysi trojku portovali na linux, takže to může vycházet z toho. Mají ještě měsíc a půl čas, tak uvidíme, s čím přijdou.

Na Fantomprint jsem už dlouho nekoukal, takže dobrá zpráva. Jinak filmy nějak nesleduju, vyjma Hobita

Včera jsem narazil i na ohlášení dalšího posunutí release Witchera 3 (na květen), takže nakonec budu mít dost času v klidu dohrát vše, co teď potřebuju Zítra čekám další zásilku z Alzy a provedu první lehký upgrade PC -> krom odcházejícícho disku doplním další RAM.
Jméno: JCMurphy 10. 12. 2014, 12:48:18 delete
e-mail:
 
http://fantomprint.cz/kniha/sluzebnik-krystalu ...

Fantomprint k mé velké radosti začal vydávat i onu trilogii o Jarlaxlovi a Artemisovi a jejich toulkách bez Drizzta
Jméno: JCMurphy 10. 12. 2014, 08:55:25 delete
e-mail:
 
jojo... na facebooku jsem si všiml toho oznámení o předělávce Heroes III a jsem celkem nadšenej (jestli to bude fakt jenom grafická předělávka)

btw... všimli jste si, že se točí Terminátor 5, Star Wars epizoda 7 atd? šílený...
Jméno: Yuyana 10. 12. 2014, 04:54:53 delete
e-mail:
 
Chápu, no. Však já jsem na tu tvou nudli zvyklá :-D. Pod banerem je stále místa dost, mm se prostě šoupnou kus doleva .
Jméno: Elemir 10. 12. 2014, 03:17:37 delete
e-mail:
 
Dvojité scrollování je taková historická vychytávka, která mívala smysl kvůli levému menu (dopředu známá výška vs podbarvení). V principu mě samozřejmě vyhovuje jen jedna lišta, jako jsem to naposledy předělal na podstránkách, neboť to zpřehledňuje i listování mezi odkazy v rámci jednotlivých stránek. Nad tou šířkou ještě pouvažuju. U ní je dost limitem právě banner ... už dochází nápady, jak ho dál natahovat Původně jsem chtěl jít přes 1000 pixelů do šířky, ale pak jsem si to zas rozmyslel. O víkendu bude času dost, tak zkusím pár věcí provést.

Jméno: Yuyana 10. 12. 2014, 02:40:39 delete
e-mail:
 
Já mám velmi nízkej a širokoúhlej monitor, takže tvoje stránka je taková jako nudle v prostřed :-D. Nebyl to můj nápad, nenabízet noťasy s normálnějšim rozměrem :-D. V podstatě jsem na to zvyklá a mám namakanej prst na otáčení kolečkem :-D.

Akorát ze začátku jsem měla trošku potíže s tim, že mám scrollování na dvou místech naráz :-D.

Jestli chceš něco zakomponovávat, tak se nabízí šířka :-D. Z mýho úhlu je tu tak dvacet cenťáků prostoru, možná i víc... Palmy se uskromněj :-D.
Jméno: Elemir 10. 12. 2014, 02:03:11 delete
e-mail:
 
... reklamu naštěstí v plánu nemám. Dřív jsem nad tím uvažoval, ale když dneska kouknu na nějaké ty statistiky "hodnoty" webu, tak to rozhodně není částka, ze které bych omdlíval

Problém s malým monitorem si dokážu představit. V tom jsem trochu zaváhal při návrhu, kdy jsem se rozhodl pro větší výšku banneru. K tomu pevné rozměry prvků. Ale dneska už si moc nedokážu představit, že bych se pustil do předělávky. Pár věcí mě tedy čeká, protože ve chvíli, kdy jsem chtěl zakomponovat Lords of Xulima, tak jsem zjistil, že vlastně nemám pořádně jak

HoMM 3 HD ... je to tak, na výslednou cenu jsem zvědav.
Jméno: Yuyana 10. 12. 2014, 00:45:06 delete
e-mail:
 
Aneb jdeme dojit klasiku? Achjo. Smutný je to.

No jo, no, AdBlock. Holt tihle malí webáci dojížděj na maniaky s těžce obtěžující reklamou, která vyskakuje kde může. V práci ho nainstalovanej nemám a ty weby často vypadaj velmi jinak. Fakt je, že ten AdBlock člověk nainstaluje a zapomene, reklamy přestanou existovat...

Každopádně tvoje stránka je silně přátelská, žádný obtížnosti, akorát na tom mym malym monitůrku je to hodně ježdění nahoru dolu :-D. (A kdybys tu měl reklamu, tak ti slibuju, že bych se na ní podívala :-p.)
Jméno: Elemir 9. 12. 2014, 23:52:30 delete
e-mail:
 
Když už jsem zmínil tu práci ...

Myslel jsem, že v noci alespoň něco dodělám, ale nějak se mi do ničeho nechce, tak tu už nějakou dobu brouzdám netem po starých, leč ukončených webech, až jsem dorazil na Celestial Heavens (tedy pro změnu jeden živý web :)). Pobavil se nad příspěvkem Kalaha, kde nabádá návštěvníky webu, aby si vypnuli AdBlock, neboť bez reklam web nemůže přežít a nemohl si přitom nevšimnout jednoho oznámení ...

Ubisoft plánuje na 29.1.2015 k 15. výročí od vydání Heroes of Might and Magic III release HD remaku, viz oznámení a k tomu jedno video.
Jméno: Elemir 9. 12. 2014, 17:28:02 delete
e-mail:
 
Linux jsem začal používat v roce 2002 (Mandrake a posléze řadu let Slackware) a dodnes není distribuce, která by mi vyhovovala a přitom defaultně šlapala jako hodinky bez úprav. To je to, co myslím. A to jsem šel svého času dokonce do ještě většího extrému, kterým byl desktop s FreeBSD Nevidím ani důvod, proč bych měl hrát ve Windows a pak kvůli práci rebootovat do Linuxu, když můžu komplet práci odvést ve Windows. Pro tebe to možná je konzole, pro mě je to více než-li dostatečný pracovní nástroj. Pokud potřebuju něco otestovat na linuxu, je pro mě pohodlnější spustit VirtualBox a linux v něm.