Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 11. 12. 2014, 22:00:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dvojity skrolovani je zlo, nudlodesign taky, ale Elemirovi to rád prominu, je to asi takovej trejdmark ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 10. 12. 2014, 23:02:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hehe, neni nad to zpeněžit něco, co už někdo udělal zadarmo. | |||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 10. 12. 2014, 22:39:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak HD mod na HoMaM 3 už dávno existuje a zadara... nebo mi něco uniká?
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=337 ... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 10. 12. 2014, 20:25:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Počkaat, oni to fakt přeložej? Já zírám. Já to samozřejmě v češtině číst nebudu, ale nečekala jsem to. No ni, ať si to češi užijou. Je to pěkně drsný. | |||
| Jméno: | Adam23 | 10. 12. 2014, 18:14:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo tak, to je jen takovej udržovací upgrade, ne novej počál. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 10. 12. 2014, 12:48:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://fantomprint.cz/kniha/sluzebnik-krystalu
... Fantomprint k mé velké radosti začal vydávat i onu trilogii o Jarlaxlovi a Artemisovi a jejich toulkách bez Drizzta ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 10. 12. 2014, 04:54:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Chápu, no. Však já jsem na tu tvou nudli zvyklá :-D. Pod banerem je stále místa dost, mm se prostě šoupnou kus doleva . |
|||
| Jméno: | Elemir | 9. 12. 2014, 23:52:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
Když už jsem zmínil tu práci ...
Myslel jsem, že v noci alespoň něco dodělám, ale nějak se mi do ničeho nechce, tak tu už nějakou dobu brouzdám netem po starých, leč ukončených webech, až jsem dorazil na Celestial Heavens (tedy pro změnu jeden živý web :)). Pobavil se nad příspěvkem Kalaha, kde nabádá návštěvníky webu, aby si vypnuli AdBlock, neboť bez reklam web nemůže přežít a nemohl si přitom nevšimnout jednoho oznámení ... Ubisoft plánuje na 29.1.2015 k 15. výročí od vydání Heroes of Might and Magic III release HD remaku, viz oznámení a k tomu jedno video. |
|||