Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 14. 12. 2014, 23:08:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Bordeláři jsou to. A líný. Asi musíme přeci jen počkat na ty rusy . |
|||
| Jméno: | Yuyana | 14. 12. 2014, 05:15:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Asi už bych měla jít spát. Napadaj mě divný otázky. Jako... jsou DVDčka od BioWaru skutečně Bio? | |||
| Jméno: | Elemir | 13. 12. 2014, 10:29:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Přihodím ještě jednu ... VCMI Project - Heroes 3: WoG recreated, abychom měli analogii i pro Heroes
Crysis 3, už vidím, akorát já tohle už nějak nehraju. Ale se slevama se docela roztrhl pytel. Těhlema mikroplatbama bych nakonec zaplatil víc, než bych byl ochotný dát Včera jsem vzal Risen na GOGu a předevčírem tamtéž King´s Bounty Warrior of the North + DLC (základní hru mám na Steamu, ale DLC by vyšlo na 10 EU, na GOGu to bylu za 6 EU komplet, no nekupte to ... ) |
|||
| Jméno: | Adam23 | 13. 12. 2014, 10:04:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo a někdo tu dával tip na Crysis 3 za 3, diky
Takhle jim ta strategie dostat lidi do Originu asi klape ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 13. 12. 2014, 09:54:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zpětný zrcátka, to by mohlo být bonusový kouzlo kombinující magii země, vzduchu a vody. Ukazovalo by po stranách na širokoúhláčích co je za družinou ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 13. 12. 2014, 01:35:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ještě můžou nahodu místo nebe namontovat zpětný zrcátka. | |||
| Jméno: | Yuyana | 13. 12. 2014, 01:34:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Aha, takže je dnes moderní mít pravou stranu 2x. Ať žije pravice! Omlouvám se za svou neiformovanost. | |||
| Jméno: | Elemir | 12. 12. 2014, 15:34:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hlavní myšlenkou je spojit nakonec 3 poslední díly jakoby v jeden celek, tedy 6, 7 a 8 by se spouštěly z jednoho menu. Prvotní výhodou však podle mě bude, že díky tomu půjde uvedené tři hry snadno portovat pro různé operační systémy, tedy bez nutnosti emulace. Samozřejmě se tím také otevírá snažší cesta k HD, ale uvidíme, co s tím provedou
Nápad je to zajímavý. Časem se takto nakonec dočkáme i plného editoru a pak už je to jen krůček k vlastní pohodlné tvorbě Prototyp enginu je hotový (lze vyzkoušet, viz Might and Magic Trilogy) a pomalu se schyluje k release první ostré verze. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 12. 2014, 15:09:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| já nevim... novej engin? Pro šestku? To je svatokrádež :-D. Ale jsem zvědavá. Co udělaj s postavama? | |||
| Jméno: | Elemir | 12. 12. 2014, 13:34:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
A máme tu první vlašťovku ... konečně jsem doplnil Odkazy. I když, pár drobností ještě budu muset doplnit
A protože se na novinky jen tak nedostane, tak jen v rychlosti ... komunita už pár let pracuje na novém enginu pro díly 6-7 a vypadá to, že se blíží zdárně ke konci. jakmile bude čas, rozeberu to podrobněji. |
|||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 11. 12. 2014, 22:54:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to Elemir: Já hraju taky Complete bez modů, takže nemůžu dát žádný bližší info, jen jsem na ten HD mod už kdysi narazil na H3 fóru. | |||