Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 16. 12. 2014, 19:29:41 delete
e-mail:
 
Tak teď hraju Titan questa zase se elementalistou (magie země, blesků a ledu) a dneska jsem prošel první kapitolu na druhou obtížnost... zabili mě celkem jenom 3x a to ti debilní dinokentaurští mágové s tou jejich blbou sprchou elektrickejch koulí...

každopádně zatím to vypadá hratelně, ale ještě uvidím...
Jméno: Yuyana 14. 12. 2014, 23:08:16 delete
e-mail:
 
Bordeláři jsou to. A líný. Asi musíme přeci jen počkat na ty rusy .
Jméno: Elemir 14. 12. 2014, 18:04:42 delete
e-mail:
 
Koukal jsem se po dalším infu o Heroes 3 HD a narazil na novinku na Games.cz. Zřejmě se jim dostalo větší info, takže obsahem remake bude jen Restoration of Erathia. Důvod je opravdu dobrý a už podruhé, co ho tento rok slyším ... Ubisoft po převzetí podkladů od NWC nenašel zdrojové kódy k datadiskům.

Opravdu nevím, tohle snad měli při převzetí NWC podchycené. Remake ohlásili pro PC, iOS a Android. Fajn, to se prostě vezmou zdrojáky, přeloží se třeba na Androidu a jede to, stačí si jen do Androidu doinstalovat DirectX Samozřejmě museli najmout programátora, který se o portaci postará (proto se spíš kloním k té variantě, že byl využit port od Loki Games). Když už v tom byli, tak to mohli dodělat celé. Pokud si dobře pamatuju, tak hlavním problémem je vyšší verze editoru v datadiscích, takže ano, engine hry bude oproti RoE upravený. Ostatně podobný problém nastal s Heroes Chronicles, který používá opět vyšší verzi editoru ... což mě tak napadá, vyzkoušet kampaně Shadows of Death v Chronicles ...

No, necháme se překvapit.

Yuyana: Nejsou, ty moje jsou echt výlisek z pravého PC
Jméno: Yuyana 14. 12. 2014, 05:15:24 delete
e-mail:
 
Asi už bych měla jít spát. Napadaj mě divný otázky. Jako... jsou DVDčka od BioWaru skutečně Bio?
Jméno: Elemir 13. 12. 2014, 15:01:23 delete
e-mail:
 
Když takhle brouzdám po těch moderských stránkách, tak se někdy nestačím divit, co všechno už se vlastně vytvořilo. Ne že bych neměl zrovna co dělat, nebo mě popadla nostalgie, ale při update odkazů jsem docela z hrůzou zjistil, kolik stránek už dneska nefunguje a někdy ani nemám poznamenané adresy. Podobné to bylo se soubory, něco už je dneska nesehnatelné a obávám se, že to nenajdu ani u sebe v zálohách. Takže teď prolézám kde co a hledám alespoň náznaky. Preventivně jsem proto do odkazů nacpal co nejvíce zajímavých stránek a postupně to budu asi ještě doplňovat.

Nezná někdo adresu nějakého internetového obchodu s hrami, který tu působil v polovině 90. let? JRC začíná až v roce 1998 a navíc nemá úplnou zálohu na archive.org. Jde mi hlavně o české obchody.
Jméno: JCMurphy 13. 12. 2014, 10:59:33 delete
e-mail:
 
no... na to rozložení u M&M si budu muset zvyknout, ale na druhou stranu to je určitě zajímavej projekt a celá tahle sága se dost dobře oživuje (ehm.. nechci říct, že by byla někdy mrtvá, ale zase se třeba přidá víc lidí)
Jméno: Elemir 13. 12. 2014, 10:29:14 delete
e-mail:
 
Přihodím ještě jednu ... VCMI Project - Heroes 3: WoG recreated, abychom měli analogii i pro Heroes

Crysis 3, už vidím, akorát já tohle už nějak nehraju. Ale se slevama se docela roztrhl pytel. Těhlema mikroplatbama bych nakonec zaplatil víc, než bych byl ochotný dát Včera jsem vzal Risen na GOGu a předevčírem tamtéž King´s Bounty Warrior of the North + DLC (základní hru mám na Steamu, ale DLC by vyšlo na 10 EU, na GOGu to bylu za 6 EU komplet, no nekupte to ... )
Jméno: Adam23 13. 12. 2014, 10:04:55 delete
e-mail:
 
Jo a někdo tu dával tip na Crysis 3 za 3, diky
Takhle jim ta strategie dostat lidi do Originu asi klape
Jméno: Adam23 13. 12. 2014, 09:54:20 delete
e-mail:
 
Zpětný zrcátka, to by mohlo být bonusový kouzlo kombinující magii země, vzduchu a vody. Ukazovalo by po stranách na širokoúhláčích co je za družinou
Jméno: Yuyana 13. 12. 2014, 01:35:18 delete
e-mail:
 
Ještě můžou nahodu místo nebe namontovat zpětný zrcátka.
Jméno: Yuyana 13. 12. 2014, 01:34:04 delete
e-mail:
 
Aha, takže je dnes moderní mít pravou stranu 2x. Ať žije pravice! Omlouvám se za svou neiformovanost.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 13. 12. 2014, 00:08:44 delete
e-mail:
 
Mně se to náhodou celkem líbí. Sice to není tak pěkně ucelený jak GUI v originálních MM, ale už jsme viděl horší počiny a to od profíků.

to Yuyana: to není "zvláštní pruh" tos zaspala dobu. Moderní technologie pronikají do světa multimediální zábavy, a proto je logický, že tam přidali monitorovací panel mrtvýho úhlu
Jméno: Elemir 12. 12. 2014, 20:12:35 delete
e-mail:
 
Z těch moderů jsou nejaktivnější právě rusové, z té druhé strany je to akorát Jeff Ludwig a Cedrik Bush, jinak o nikom dalším moc neslyšíš. Nejvíc lidí se motalo okolo dvou projektů komunitního pokračování M&M, kde je slyšet ještě jakžtakž o Ribannah (MMT), ale výsledky nemají žádné, byť se to střídavě snaží oživovat, aby to zas po nějaké době krachlo.

U toho enginu bude nejspíše možnost to modifikovat, takže bych ještě nezoufal.
Jméno: Yuyana 12. 12. 2014, 18:24:45 delete
e-mail:
 
Každopádně koukám na ten obrázek a nelíbi se mi, co udělali se spodní lištou. Je potrhaná a najmutelný postavy po stranách party jsou silně rušivý. Mám je ráda stranou, kde je jasný, že nepatřej k partě. Taky ten obrovskej obraz, kterej je víc jak z poloviny zaplněnej jen nebem, je takovej... ne moc pěknej. Nebudu mluvit o tom zvláštnim pruhu napravo, kterej kopíruje kus obrazu před sebou :-D.
Jméno: Yuyana 12. 12. 2014, 15:37:31 delete
e-mail:
 
Proč mě nepřekvapuje, že je ta stránka ruská.
Jméno: Elemir 12. 12. 2014, 15:34:35 delete
e-mail:
 
Hlavní myšlenkou je spojit nakonec 3 poslední díly jakoby v jeden celek, tedy 6, 7 a 8 by se spouštěly z jednoho menu. Prvotní výhodou však podle mě bude, že díky tomu půjde uvedené tři hry snadno portovat pro různé operační systémy, tedy bez nutnosti emulace. Samozřejmě se tím také otevírá snažší cesta k HD, ale uvidíme, co s tím provedou

Nápad je to zajímavý. Časem se takto nakonec dočkáme i plného editoru a pak už je to jen krůček k vlastní pohodlné tvorbě Prototyp enginu je hotový (lze vyzkoušet, viz Might and Magic Trilogy) a pomalu se schyluje k release první ostré verze.
Jméno: Yuyana 12. 12. 2014, 15:09:31 delete
e-mail:
 
já nevim... novej engin? Pro šestku? To je svatokrádež :-D. Ale jsem zvědavá. Co udělaj s postavama?
Jméno: Elemir 12. 12. 2014, 13:34:11 delete
e-mail:
 
A máme tu první vlašťovku ... konečně jsem doplnil Odkazy. I když, pár drobností ještě budu muset doplnit

A protože se na novinky jen tak nedostane, tak jen v rychlosti ... komunita už pár let pracuje na novém enginu pro díly 6-7 a vypadá to, že se blíží zdárně ke konci. jakmile bude čas, rozeberu to podrobněji.
Jméno: Elemir 12. 12. 2014, 08:13:48 delete
e-mail:
 
Díky za podporu designu Je pravdou, že dneska už nejsem limitovaný minimální velikostí stránky, ale problém je v tom, že původnímu rozlišení jsou podřízeny i jednotlivé podstránky, tedy tabulky, obrázky apod. Něco z toho budu postupně měnit, ale to ještě nějakou dobu potrvá.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 11. 12. 2014, 22:54:59 delete
e-mail:
 
to Elemir: Já hraju taky Complete bez modů, takže nemůžu dát žádný bližší info, jen jsem na ten HD mod už kdysi narazil na H3 fóru.