Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: sara98 24. 12. 2014, 20:16:42 delete
e-mail:
 
I já se připojím s přáním hezkých vánoc všem
Jméno: flash 24. 12. 2014, 14:22:43 delete
e-mail:
 
taky se pripojuji s pranim hezkych Vanoc
Jméno: Elemir 24. 12. 2014, 13:23:13 delete
e-mail:
 
Hezké Vánoce všem.
Jméno: JCMurphy 24. 12. 2014, 13:07:48 delete
e-mail:
 
žiju v prostředí, kde veselý a pohodový den není nikdy... (a mě je to jedno... to je vrchol flegmatismu)
Jméno: KILLER 24. 12. 2014, 10:33:03 delete
e-mail:
 
Přeji pohodové Vánoce.
Jméno: Bruenor 24. 12. 2014, 08:36:27 delete
e-mail:
 
Šťastné a veselé
Jméno: Yuyana 24. 12. 2014, 06:33:48 delete
e-mail:
 
Tak teda... Veselý Vánoce.
Jméno: Elemir 23. 12. 2014, 17:23:47 delete
e-mail:
 
Koukni na Celestial Heavens na fórum, je tam samostatný thread o Extensions včetně návodu.
Jméno: Yuyana 23. 12. 2014, 12:27:02 delete
e-mail:
 
Hmmm, hmmm, teď ještě jak se to používá :-D.
Jméno: Yuyana 23. 12. 2014, 09:42:30 delete
e-mail:
 
Jo, snad někdy najdu čas :-D. Jdu do práce až čtvrtýho, tak doufejme .
Jméno: Elemir 22. 12. 2014, 23:05:15 delete
e-mail:
 
Dejte pak vědět, jak vám to funguje. Extensions jsou už pár let ve vývoji, ale čas od času s tím má někdo problémy.
Jméno: Yuyana 22. 12. 2014, 11:34:14 delete
e-mail:
 
Taky díky :-D. Vyzkoušim, jak to vypadá. Až mě přestane bavit tahle DAI sranda s mágama :-D. Chh, proč lidi hrajou za jiný classy, to já prostě nikdy nepochopim.
Jméno: Bruenor 22. 12. 2014, 11:01:10 delete
e-mail:
 
Ahoj, vdaka, idem na to
Jméno: Elemir 22. 12. 2014, 09:36:04 delete
e-mail:
 
Ahoj, u MM6 je to přesně tak, jak píšeš. 3 postavy se nechají umřít. U MM7/8 lze použít skript od GrayFace, viz Solo Game script for MM7/MM8
Jméno: Bruenor 22. 12. 2014, 09:27:06 delete
e-mail:
 
Ahojte, ako hrate mm6 iba s jednou postavou? Tak ze zvysne 3 nechate zabit? Alebo sa to da nejak nastavit?
Jméno: Elemir 21. 12. 2014, 15:48:58 delete
e-mail:
 
No, nějakou tu montáž bych možná ještě zvládl, ale dneska mě čeká ještě perný zbytek dne, takže vyjímečně místo myši pozvednu sklenku
Jméno: Yuyana 21. 12. 2014, 15:03:42 delete
e-mail:
 
Dinosauří kentauří svině? má někdo k dispozici obrázek? Protože to musim vidět .
Jméno: JCMurphy 18. 12. 2014, 12:50:42 delete
e-mail:
 
ve třetím aktu ke konci, jak tam jsou ti dinosauři co vypadají jak kentauři, tak ti jejich mágové jsou strašný svině...
Jméno: Uran 18. 12. 2014, 08:14:13 delete
e-mail:
 
Jen pro info na https://www.humblebundle.com/ je v akci klic na steam pro Deus Ex: Human Revolution - Director´s Cut za 3,74 ecek. Jsem zjedavy co dalsiho bude pred vanoci ve sleve?
Jméno: Elemir 18. 12. 2014, 08:06:07 delete
e-mail:
 
Dinokentaurští mágové?