Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: |
sara98 |
24. 12. 2014, 20:16:42 |
 |
| e-mail: |
|
| |
I já se připojím s přáním hezkých vánoc všem  |
| Jméno: |
flash |
24. 12. 2014, 14:22:43 |
 |
| e-mail: |
|
| |
taky se pripojuji s pranim hezkych Vanoc  |
| Jméno: |
Elemir |
24. 12. 2014, 13:23:13 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Hezké Vánoce všem. |
| Jméno: |
JCMurphy |
24. 12. 2014, 13:07:48 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| žiju v prostředí, kde veselý a pohodový den není nikdy... (a mě je to jedno... to je vrchol flegmatismu) |
| Jméno: |
KILLER |
24. 12. 2014, 10:33:03 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Přeji pohodové Vánoce. |
| Jméno: |
Bruenor |
24. 12. 2014, 08:36:27 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Šťastné a veselé  |
| Jméno: |
Yuyana |
24. 12. 2014, 06:33:48 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Tak teda... Veselý Vánoce. |
| Jméno: |
Elemir |
23. 12. 2014, 17:23:47 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Koukni na Celestial Heavens na fórum, je tam samostatný thread o Extensions včetně návodu. |
| Jméno: |
Yuyana |
23. 12. 2014, 12:27:02 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Hmmm, hmmm, teď ještě jak se to používá :-D. |
| Jméno: |
Yuyana |
23. 12. 2014, 09:42:30 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Jo, snad někdy najdu čas :-D. Jdu do práce až čtvrtýho, tak doufejme . |
| Jméno: |
Elemir |
22. 12. 2014, 23:05:15 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Dejte pak vědět, jak vám to funguje. Extensions jsou už pár let ve vývoji, ale čas od času s tím má někdo problémy. |
| Jméno: |
Yuyana |
22. 12. 2014, 11:34:14 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Taky díky :-D. Vyzkoušim, jak to vypadá. Až mě přestane bavit tahle DAI sranda s mágama :-D. Chh, proč lidi hrajou za jiný classy, to já prostě nikdy nepochopim. |
| Jméno: |
Bruenor |
22. 12. 2014, 11:01:10 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Ahoj, vdaka, idem na to  |
| Jméno: |
Elemir |
22. 12. 2014, 09:36:04 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Ahoj, u MM6 je to přesně tak, jak píšeš. 3 postavy se nechají umřít. U MM7/8 lze použít skript od GrayFace, viz Solo Game script for MM7/MM8 |
| Jméno: |
Bruenor |
22. 12. 2014, 09:27:06 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Ahojte, ako hrate mm6 iba s jednou postavou? Tak ze zvysne 3 nechate zabit? Alebo sa to da nejak nastavit? |
| Jméno: |
Elemir |
21. 12. 2014, 15:48:58 |
 |
| e-mail: |
|
| |
No, nějakou tu montáž bych možná ještě zvládl, ale dneska mě čeká ještě perný zbytek dne, takže vyjímečně místo myši pozvednu sklenku  |
| Jméno: |
Yuyana |
21. 12. 2014, 15:03:42 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Dinosauří kentauří svině? má někdo k dispozici obrázek? Protože to musim vidět . |
| Jméno: |
JCMurphy |
18. 12. 2014, 12:50:42 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ve třetím aktu ke konci, jak tam jsou ti dinosauři co vypadají jak kentauři, tak ti jejich mágové jsou strašný svině... |
| Jméno: |
Uran |
18. 12. 2014, 08:14:13 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Jen pro info na https://www.humblebundle.com/ je v akci klic na steam pro Deus Ex: Human Revolution - Director´s Cut za 3,74 ecek. Jsem zjedavy co dalsiho bude pred vanoci ve sleve? |
| Jméno: |
Elemir |
18. 12. 2014, 08:06:07 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Dinokentaurští mágové? |
copyright 2002 - 2026 by Petr 'Elemir' Levák všechna práva vyhrazena