Tak tu čtu ten návod na mm7 (rozhodla jsem se *zase* zkusit konečně dopsat tu povídku, co jsem kdysi začala, o zlodějovi a druidovi). Je to zatim velmi pěknej návod, skutečně přátelskej k lidem, který tu hru neznaj. Hezky napsaný.
S nepotřebností mágů se nedá než souhlasit, Bohužel. Ale klerika bych nezatracovala, zvlášť pro začátečníky je velmi komfortní .
Koukám tu na tu formulaci "úmyslně slabší družina" kouzelník/klerik/lučištník/hraničář. Osobně si myslim, že jakákoliv parta s lučištníkem a klerikem je brutálně silná.
Já bych šla do kouzelník/paladin/zloděj/... ranger je sice slabší, než lučištník, ale taky z něj jde vytáhnout hodně. Nicméně tahle parta už je opravdu hodně špatná, protože má kombinaci melee a ranged postav a slabší léčení. Při boji na blízko bude ranger totálně navíc. Zloděj je navíc vždy a všude a kouzelník je křehká kráska, na kterou čeká smrt za každym pařezem :-p.
Náh, prd. Do toho bych nešla. Nejsem takovej blázen :-D. Ne, beru to zpět a souhlasim s tebou .
Já to totiž fakt chci dopsat. Jenže jsem se dostala ke splnění úkolů pro vládce a i to jsem tak nějak... vzala zkratkou. Když jsem to zkusila psát minule, takj sem rozehrála hru, a zas z toho nic nebylo :-D. |