Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | petstr | 1. 1. 2015, 00:16:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Též se připojuji a přeji všem hodně štěstí, zdraví a zábavného hraní v novém roce. | |||
| Jméno: | KILLER | 1. 1. 2015, 00:05:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
Přeji šťastný nový rok a spoustu propařených příjemných chvil. ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 31. 12. 2014, 23:54:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak taky, hezkej novej rok. Minulej rok jsem ohňostroje totálně prospala, tentokrát se pokusim chvíli koukat z okna :-D. | |||
| Jméno: | Elemir | 31. 12. 2014, 23:40:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
Taktéž přeji hezký Nový rok, máme to už za pár ... Opička by byla dobrá, ale to bych u toho nesměl hrát I když, je čas otevřít nealko sekt a začít slavit ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 31. 12. 2014, 18:17:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
4Yuyana: viz Povolání postav, to jsou jediné tabulky tohoto typu, co tu mám Jsou v tom vidět i povýšení.
4StriderCZ: Mamushi je naštěstí navíc jediná vyjímka s diagonálním pohybem, ale čeká tě ještě pár jiných překvapení. Ohledně skrytých chodeb máš výhodu, lidský mág se může naučit magii temnoty a tím pádem kouzlo Šeptající stíny. Je to lepší, než sebou tahat svitky. Bugovost může být u desítky docela problém, naštěstí jsem narazil jen na jeden a ten přinesl patch 1.4. Navíc to byla jen "kosmetická" záležitost. A mnich a sedmička? Je to jedno z povolání, jehož povýšení může trvat docela dlouho a než se dostane k expertní magii, tak už to většinou není třeba. U mě tedy sloužil čistě jako bojovník, proto jsem ho taky vzal do družiny jen jednou. Ostatně podobný problém mívám s paladinem, protože vyjma hry se čtyřmi druidy jsem měl vždycky v družině i klerika. |
|||