Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Bruenor | 8. 1. 2015, 14:50:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, prosim ta v tom tvojom video, je co za hru ta adventura s azbukou? | |||
| Jméno: | Templayer | 6. 1. 2015, 22:47:37 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Nevíte někdo o nějakém patchi na MM10: Legacy pro Windows XP ? Tedy kromě 1.5 a méně? Hra má na Windows XP odebrané nejvyšší grafické nastavení (high) a zvuky. Prý kvůli memory managementu. Což je zhovadilost, zvuky jsou 10 MB swap paměti nanejvýš. Štve mně, že na své sestavě rozjedu Skyrim na maximální detaily, Zaklínače 2 na maximální detaily, ale MM10 jen a střední a ještě částečně beze zvuků. -.- ... přinejhorším si zahraji až teprve se mi někdy bude chtít dualbootnout windows 7, asi pro Shadow of Mordor / Zaklínače 3 / EverQuest Next ...
Jinak jak je tady diskuze o Fantasy, měl bych také příspěvěk - lidé si pletou pojmy Realističnost a Logika. Nejsou synonymní. Někteří lidé (jako například já) požadují ve hrách Logiku, ale nenávidí realističnost. Kdo chce realitu, ať jde ven. Jinak ohledně zbrojí u žen ve fantasy - na kovové bikini se fajn dívá, ale to je jen můj mužský čiře subjektivní názor, plně chápu, že se to Yuyaně nelíbí. Pokud mně neznáte, tady mám intro pro svůj retro gaming kanál - https://www.youtube.com/watch?v=0BpsOtrhspw Zde odkaz na můj videonávod na Might and Magic 8 "vymódovaný" - na začátku vytvořit místo jedné postavy celou družinu ve stylu 6+7, plus přidání hybridizace (takže je možné udělat Temného Elfa Rytíře, apod. Můžete si nacheatovat i boj beze zbraně a beze zbroje za dovednosti, to by se mohlo hodit takovému Dračímu Mágu) - http://www.youtube.com/playlist?list=PL6777C49C758 ... https://www.youtube.com/playlist?list=PL632B834BA6- 6627C6 Pokud máte zájem, vytvořil jsem názor Retro Gaming kanálu na nejlepší hry od roku ~2005-2014 PRO RETRO HRÁČE (Takže žádné Far Cry 4 ... apod) - https://www.youtube.com/watch?v=Acx3YbXR-Ic Rád bych poděkoval Elemirovi, že web stále funguje a je stále udržován, moc to pro mně znamená. |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 1. 2015, 18:41:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pokud byste se kdyžtak chtěli přidat, tak na RPGcodex běží hlasování RPG of the Year 2014 Community Vote.
V noci jsem nějakou náhodou narazil na nový zajímavý projekt - Dungeons of Aledorn. Má to docela slušné technické zázemí, akorát když jsem hledal nějaké podrobnější informace, tak jsem byl spíš zklamaný. Ze strany vedoucího projektu mi to přijde jako když kočička s pejskem vařili dort. Podle mě nemá úplně jasno, co vlastně chce stvořit, nicméně nadšení mu nechybí. Zaujala mě hlavně ta kombinace pohledů z první osoby do třetí - explorace s družinou probíhá z vlastního pohledu a v boji se hra přepne do 3rd. Něco jako kdybyste řízly MaM Baldur´s Gate. |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 1. 2015, 00:55:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Ivo: Teď jsem se k tomu teprve dostal, tak to sem vypíchnu ještě jednou. Udělal jsem z toho menší seznam, aby bylo vidět, jak si co vedlo (srovnání s dalšími nominovanými RPG a absolutním vítězem). Jinak zdroj údajů najdete zde.
První číslo je pořadí v žebříčku, následuje název hry a v závorce je počet obdržených hlasů. Každý hlasující mohl zvolit až 6 her. 1. Far Cry 4 (1422) 3. Dragon Age: Inquisition (1209) 12. South Park: Stick of Truth (600) 15. Divinity: Original Sin (408) 17. Wasteland 2 (392) 25. Legend of Grimrock 2 (290) 29. Might & Magic X: Legacy (213) 49. Lords of Xulima (27) Do určité míry tu máme hrubou představu, jak si MMX asi vedlo v prodejnosti u nás, byť je to stále jen odhad. DAI např. skončilo třetí i na Doupěti. Osobně mě teda mile překvapilo, že se MMX do nominace vůbec dostalo, stejně tak LoX. Před chvilkou jsem navíc dočetl na Games recenzi na Lords of Xulima. Jdu si udělat kafe a pustit se k sobě do patřičného tématu do rozboru Ne že bych u toho zrovna rostl, ale výhrady k tomu mám. |
|||
| Jméno: | Keeper | 5. 1. 2015, 21:01:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ahoj Elemire za chvilku budeš moct předělat v sekci Crusaders of might and magic zmínku o mě zase jsem to rozjel a už jsem s Drakem na levelu 300 ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 5. 1. 2015, 19:16:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
Holomci jsou to ...
I když, docela mě překvapuje, že jsem takhle vysoko. Ale tak u mě máš menu zase zdarma ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 5. 1. 2015, 17:09:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, ta libanonská restaurace El Emir tě ve vyhledávači stále předbíhá... Co to sakra má znamenat :-D. | |||
| Jméno: | Ivo | 4. 1. 2015, 17:20:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na Bonus webu zveřejnily hru roku Far Cry 4.
3 místo Dragon Age: Inquisition . Asi na 29 místě Might & Magic X: Legacy |
|||