Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 10. 1. 2015, 21:10:03 delete
e-mail:
 
Ale je to škoda, konzolotita je v dnešní době uplně epidemická. Osobně nechápu, jak lidi na tom divnym ovladači hrajou, ale je to jejich masochysmus, ne můj.
Jméno: Elemir 10. 1. 2015, 20:20:31 delete
e-mail:
 
Ale mě je celkem jedno, jestli to bude konzoloidní nebo ne, já je hrát určitě nebudu Dokud se vývojáři nepoučí, je to jejich problém a jejich hry hrát zkrátka nebudu. Mám dostatečně velký archiv, takže nehrozí, že bych neměl vůbec co hrát

Akorát nerozumím té větě: "a Heroes 2+3 jsou u mně až na třetím místě (právě mi vždy vadilo, že hrdina na boj jen čumí a občas hodí nějaké to kouzlo ... jsem celý život zvyklý na Might and Magic původní série a tam se takto hrdinové nechovají ...". Jakou původní sérii máš na mysli? V Heroes se hrdina začal aktivně účastnit boje až ve čtvrtém díle.
Jméno: Yuyana 10. 1. 2015, 20:04:45 delete
e-mail:
 
Ignorovat konzole je jediná metoda, která má efekt. Čim víc lidí to bude dělat, tim líp. Nechápu, že si lidi opravdu něco takovýho kupujou, je to strašně nepohodlný. Musíme se přeci všichni spojit a konzole zničit :-D.
.
Tanečníci... to jsou ti, co vypadaj jako lovci démonů?
Jméno: Templayer 10. 1. 2015, 18:16:13 delete
e-mail:
 
Jinak jak říká Elemir ohledně toho, že jej konzole minuli -
To je sice zajímavé, ale jestli se bude dělat Heroes na konzole, tak neminou, protože ti debilové to místo toho, aby to nejdříve udělali na PC a až pak dodatečně zjednodušovali pro konzole, tak to nejdříve zjednoduší pro konzole a až pak portnou pro PC. Tyhle sračky nenávidím (a neznám člověka, komu by se tohle nelogické chování líbilo)

Jinak Mým nejoblibenějším dílem je Heroes 4, kvůli přímé účasti hrdinů v boji (a možnosti mít v boji i víc jak jednoho hrdinu!, není nad to udělat si 3 hrdiny (nablízko, mága a střelce) a pak na levelu 31. v Zanthasově soutěži zabít čtyři černé draky tím, že je můj barbar hrdina nakopne dop**ele! A ty hybridní povolání apod. (vytvořit barbara mága byla pěkná sranda, má hodně zjednodušené animace kouzlení). Pak asi 5 jen kvůli zpracování(hrál jsem za Sylvany, tanečníci mečů jsou skvělí, také za Kobku, jezdci na raptorech, vrahové apod), ta grafika měst na max. (a hudba!!) a Heroes 2+3 jsou u mně až na třetím místě (právě mi vždy vadilo, že hrdina na boj jen čumí a občas hodí nějaké to kouzlo ... jsem celý život zvyklý na Might and Magic původní série a tam se takto hrdinové nechovají ... asi proto řekl bych)

Nejlepší by pro Ubisoft bylo, aby místo sponzoringu vývoje nechal skupinu udělat si Kickstarter - pokud vyjde, budou mít peníze na vývoj bez investice. Pokud ne - nic se neděje, žádné ztráty - prostě by studiu propůjčili licenzi. A hlavně aspoň 2 roky podpora, dostatek času a neodfláknout to. -.-
Jméno: Yuyana 10. 1. 2015, 17:52:43 delete
e-mail:
 
Navíc mi bylo moc líto těch jednorožců, vypadaj strašně dýchavičně.
Jméno: Elemir 10. 1. 2015, 17:36:15 delete
e-mail:
 
Hm, vidím, že máš velmi podobnou zkušenost
Jméno: Yuyana 10. 1. 2015, 17:19:37 delete
e-mail:
 
Heroes V? To je ten, co tak šíleně připomíná Etherlordy křížený s warcraftem? To jsem hrála. Chvíli. Než přišel nepřátelskej hrdina a zabil mě. On měl slabší armádu a neměl vylepšený jednotky, ale jeho hrdina byl bojovník a měl útok 4. Můj hrdina byl mág a já neměla prachy na kouzla... a i kdybych měla... Prostě rychlej konec. Nějak jsem na tý hře nenašla nic, co by stálo za to, zkoušet to hrát znova.
Jméno: JCMurphy 10. 1. 2015, 12:53:26 delete
e-mail:
 
S Heroes V nemám nejmenší problémy... je to v podstatě obdoba trojky, a ten vývojovej systém hrdiny je zajímavě zpracovanej... s hradama jsem neměl nejmenší problém a když se otevřelo město! kurňa!!! proč to nedali do dalších dílů!?!?!? ta kamera tam stylově prosvištěla, a šlo v pohodě prohlížet různý budovy... a v Tribes of East ty alternativní upgrady jsem taky uvítal, šlo ještě líp stylizovat svoji armádu

Trojka je ale prostě trojka a i když se teď přepracovává s tou dobrou grafikou na dnešní stroje, tak ta absence datadisků je prostě kardinální zhovadilost a říkat něco ve stylu, že je to hodně let stará hra a že se to nedalo sehnat mě nezajímá... na noťasu s 14´ displejem si radši nainstaluju starý heroese, dám si tam WoG a vesele hraju dál

čtverku jsem vůbec nemusel a šestku bych nejradši přeskočil... u sedmičky ale očekávám mnohem víc... suroviny v pohodě, systémy jednotek mě taky zujaly, mno uvidíme...
Jméno: Elemir 10. 1. 2015, 07:49:26 delete
e-mail:
 
Teď jste mi připomněli, že jsem chtěl kouknout na finanční zprávu z prodejů Ubisoftu. Výroční ještě není, ale našel jsem první čtvrtletí za minulý rok a koukám, o MMX ani zmínka. Heroes tam už taky nejsou, což je ale logické. Když teď koukám i na best selling Ubisoftu, tak Heroes se bohužel v tabulce neobjevují, je to tedy pod 3 mil prodejů, ale konkrétní číslo těžko říci.

Heroes 7 mě určitě minou. Naposledy jsem zaivestoval do pětky, ale docela vážně pochybuju, že bych jí kdy dohrál. Vůbec mě to nesedlo. Upřímně řečeno, problém jsem měl i s Heroes 4. Pokud jde ovšem o to univerzum, tak v tomhle ohledu snáším změny lépe. Axeoth v MM9 mi nevadil a Ashan v podání MMX je docela zajímavý.

Konzole jsem nikdy neměl potřebu vlastnit, takže to jde úplně mimo mě
Jméno: Yuyana 9. 1. 2015, 23:34:50 delete
e-mail:
 
Hrála jsem jejich heroes.
Jméno: flash 9. 1. 2015, 23:31:01 delete
e-mail:
 
tak ja myslim ze serie Heroes je pro Ubi vydelecna vic nez dost a jsou radi ze ji mají. Spis pocitam s tim ze ji dřív nebo později budou chtit dostat i na konzole, a to se teprve budou dit věci, pak plno lidi bude třeba sesty dil vynášet do nebes
Jméno: Yuyana 9. 1. 2015, 22:46:04 delete
e-mail:
 
Jak se něco dělá jen pro peníze, tak to stojí za prd. Navíc ještě s vidinou, že se to nebude prodávat... logika 0.

Mám ráda, když je vidět, že lidem záleží na jejich práci a něco do toho vkládaj. Pak to za něco stojí a člověk to rád zaplatí.

Nechápu, že si Ubisoft křečovitě drží práva, který viditelně nehodlá pořádně využít. Nevim, jestli maj hrůzu z toho, že by se do toho nááhodou mohl někdo pustit a mít z toho... *gasp* zisk! Fííha, to je ale myšlenka. Uplně se za ní stydim.
Jméno: Elemir 9. 1. 2015, 21:20:16 delete
e-mail:
 
Já tak trochu doufám, že Ubisoft dostane jednou rozum, jenomže řeč čísel je mocnější. Určitě přešlapují na místě, svou šanci už také promarnili. Fanoušci jim mnohokráte dali jasně najevo, co chtějí, ale Ubisoft si prostě tvrdohlavě stál na svém. Převzali značku, tak měli převzít i ten zbytek. Jenomže i kdyby nové Heroes neuspěli, Ubisoft si práva ponechá a klidně to zakonzervuje. Nezávislí vývojáři by si s tím podle mě poradili lépe.
Jméno: Yuyana 9. 1. 2015, 18:09:15 delete
e-mail:
 
Problém je, že spoustě lidem to stačí a zvesela to koupěj. Osobně to moc nechápu, ale co s tim nadělám, že jo.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 9. 1. 2015, 18:01:26 delete
e-mail:
 
Ono to bylo i krásně vidět na designu prostředí. Act I se mi prostě líbil, ze začátku mě to opravdu nadchlo. Ale postupně se mi zdálo, že to jde pomalu ale jistě dolů. Kdyyb se mě někdo zeptal na začátku na hodnocení, tak bych řekl celkem bez váhání 80-90% na konci bych tomu dal tak 70.

Mě se nelíbí co dělají ani s jednou ze značek z M&M univerza. Mám pocit že z nových Heroes se jen snaží vydojit, jako ze zavedený značky, co jde a pak ho pošlou k ledu stejně jako M&M. Místo nějakýho seriózního vývoje se hra tak nějak potácí na místě a kvalitativně spíš postupně ztrácí (např. příběhy kampaní mi přijdou úplně děsivě blbý). Když to třeba porovnám s Foolhardy Waywardness (bonusová z H3: AB) nebo kampaněma ze základního H4...
Jméno: Yuyana 9. 1. 2015, 17:28:16 delete
e-mail:
 
No, když někdo prohlásí "tohle nemá žádnej význam" a totálně to odflákne, tak je pak jasný, že se jeho slova potvrděj, a význam to skutečně mít nebude...
Jméno: Elemir 9. 1. 2015, 07:58:23 delete
e-mail:
 
Nj, Act I taky patří mezi nejpoladěnější části hry. Přijde mi, že betatestem prošel v podstatě jen ten, neboli v Limbicu doufali, že zbytek hry se bude chovat stejně. Ani po čtyřech patchích třeba nedokázali odhalit a odstranit bug s přechodem do Act II. Co jsem tak četl, Mac verze je na tom s optimalizací ještě hůře, navíc podpora hry nedlouho po jejím vydání skončila.

Ono se těžko dá ukázat prstem na kohokoliv. Julien Pirou dokázal přesvědčit vedení, aby mu dalo zelenou s vývojem MMX. Nicméně na to dostal omezený rozpočet a nezkušený tým Limbicu. Vedení Ubisoftu přitom nemělo důvěru v to, že klasický dungeon je zrovna to pravé, s čím dokáže zaujmout široké publikum, tedy ani neočekávali, že by to trhalo prodejní rekordy. A to je celý ten problém. Ubisoft si jasně spočítal, a Early Access to i ukázal, že tohle je v podstatě charita. Proto pro ně taky nebylo těžké rozhodnout o ukončení podpory.

Limbic v současné době pracuje na HoMM 7, pro který raději zvolili Unreal engine. Dodnes pořádně nepochopili, že chyba není v enginu, ale na druhou stranu už alespoň začali do týmu hledat někoho, kdo programování opravdu zvládá. Navíc co si budeme povídat, série Heroes má lepší předpoklady zaujmout a tak se k ní taky chovají jako k AAA titulu, tudíž výběr AAA enginu je i logickou volbou.
Jméno: Templayer 9. 1. 2015, 02:01:02 delete
e-mail:
 
@Elemir
Hlavně, že v Early Access to funguje jak má.
Blbci. Oni, protože nedokázali předělat Unity engine pro své potřeby správně a Ubisoft také, za to že jim šlapal na paty jak se dalo (beztak je to donutil vydat dřív atd.)
Jméno: Templayer 9. 1. 2015, 01:58:06 delete
e-mail:
 
@Bruenor
To je Zlatý Kalich
http://www.youtube.com/playlist?list=PLYl6bTZe5Zy6 ...
Jméno: flash 8. 1. 2015, 20:25:54 delete
e-mail:
 
Kdyby mel někdo zajem o Might and Magic 8 ( je to original kdysi koupeny v anglii v krabici z pevneho kartonu)a ceskou příručku od Stuare/Prima,tak to mam na prodej za 500 korun. Oboji je v naprosto vybornem stavu a kompletni. Staci zaslat sms s adresou na číslo 605 327 567 a hned druhy den to zaslu na dobírku, po Praze je mozny i osobní odber