Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 10. 1. 2015, 18:16:13 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jinak jak říká Elemir ohledně toho, že jej konzole minuli -
To je sice zajímavé, ale jestli se bude dělat Heroes na konzole, tak neminou, protože ti debilové to místo toho, aby to nejdříve udělali na PC a až pak dodatečně zjednodušovali pro konzole, tak to nejdříve zjednoduší pro konzole a až pak portnou pro PC. Tyhle sračky nenávidím (a neznám člověka, komu by se tohle nelogické chování líbilo) Jinak Mým nejoblibenějším dílem je Heroes 4, kvůli přímé účasti hrdinů v boji (a možnosti mít v boji i víc jak jednoho hrdinu!, není nad to udělat si 3 hrdiny (nablízko, mága a střelce) a pak na levelu 31. v Zanthasově soutěži zabít čtyři černé draky tím, že je můj barbar hrdina nakopne dop**ele! A ty hybridní povolání apod. (vytvořit barbara mága byla pěkná sranda, má hodně zjednodušené animace kouzlení). Pak asi 5 jen kvůli zpracování(hrál jsem za Sylvany, tanečníci mečů jsou skvělí, také za Kobku, jezdci na raptorech, vrahové apod), ta grafika měst na max. (a hudba!!) a Heroes 2+3 jsou u mně až na třetím místě (právě mi vždy vadilo, že hrdina na boj jen čumí a občas hodí nějaké to kouzlo ... jsem celý život zvyklý na Might and Magic původní série a tam se takto hrdinové nechovají ... asi proto řekl bych) Nejlepší by pro Ubisoft bylo, aby místo sponzoringu vývoje nechal skupinu udělat si Kickstarter - pokud vyjde, budou mít peníze na vývoj bez investice. Pokud ne - nic se neděje, žádné ztráty - prostě by studiu propůjčili licenzi. A hlavně aspoň 2 roky podpora, dostatek času a neodfláknout to. -.- ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 10. 1. 2015, 17:52:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Navíc mi bylo moc líto těch jednorožců, vypadaj strašně dýchavičně. | |||
| Jméno: | Yuyana | 9. 1. 2015, 18:09:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Problém je, že spoustě lidem to stačí a zvesela to koupěj. Osobně to moc nechápu, ale co s tim nadělám, že jo. | |||
| Jméno: | Yuyana | 9. 1. 2015, 17:28:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, když někdo prohlásí "tohle nemá žádnej význam" a totálně to odflákne, tak je pak jasný, že se jeho slova potvrděj, a význam to skutečně mít nebude... | |||
| Jméno: | Templayer | 9. 1. 2015, 02:01:02 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Elemir
Hlavně, že v Early Access to funguje jak má. Blbci. Oni, protože nedokázali předělat Unity engine pro své potřeby správně a Ubisoft také, za to že jim šlapal na paty jak se dalo (beztak je to donutil vydat dřív atd.) |
|||
| Jméno: | Templayer | 9. 1. 2015, 01:58:06 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Bruenor
To je Zlatý Kalich http://www.youtube.com/playlist?list=PLYl6bTZe5Zy6 ... |
|||