Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 12. 1. 2015, 19:01:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tekken 3 jsem s přehledem hrál i na starým noťasu... na čtyřku to tenkrát nestačilo, ale zkusit bych to mohl ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 12. 1. 2015, 18:25:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ještě jsem pozapomněl - někdo tady říkal, že konzole jsou lepší proto, protože si stačí lehnout do gauče a hrát na televizi s pohodlným ovladačem -
Nic proti, ale ... já u PC ležím na gauči, počítač lze připojit k jakékoliv televizi (včetně velmi starých) pokud máte aspoň základní znalosti a do svého PC mám připojený Playstation 2 ovladač pro hry, které se na něm lépe hrají. (Také jsem schopen emulovat PS1 a PS2 hry a to 100%, tzn. 100% stejná grafická kvalita i rychlost. Používám hlavně pro exklusivní hry, jako třebas Tenchu: Wrath of Heaven, Tekken 4, Mortal Kombat: Armageddon atd.) Také jsme jednou uspořádali Turnaj v Tekken 3+4 na mém počítači, vše jsem nahrával - tady je krátký sestřih posledních ran - http://www.youtube.com/watch?v=EGVQwLIhCoM ... A zde je úplný seznam videí (omlouvám se za zhoršenou kvalitu zvuku) - http://www.youtube.com/playlist?list=PLYl6bTZe5Zy5 ... |
|||
| Jméno: | Templayer | 12. 1. 2015, 18:10:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| From Elemir:
"Akorát nerozumím té větě: "a Heroes 2+3 jsou u mně až na třetím místě (právě mi vždy vadilo, že hrdina na boj jen čumí a občas hodí nějaké to kouzlo ... jsem celý život zvyklý na Might and Magic původní série a tam se takto hrdinové nechovají ...". Jakou původní sérii máš na mysli? V Heroes se hrdina začal aktivně účastnit boje až ve čtvrtém díle." Tím jsem myslel, že původní Might and Magic je originální původní série a Heroesy jsou spinoff série. Byl jsem zvyklý na to, že se z M&M hrdinové účastní boje přímo a proto mi vadilo na Heroes 1-3, že hrdinové jen stojí v pozadí a občas hodí nějaké kouzlo. Čtyřka to udělala správně (tedy, subjektivně dle mého vkusu). V Pětce už třeba narozdíl od čtyřky nešlo mít ve družině kromě jednoho hrdiny a monster dalšího hrdinu. Pro ostatní: Konzole jsou hnus. V dnešním světě se vše mainstreamuje tak, aby to bylo pro každého - včetně šestiletých dětí a 70letých babiček. Takže zjednodušovat, zjednodušovat a zjednodušovat až do debility. Jak jsem ukázal ve videu s mým názorem na nejlepší moderní hry (2005-2014) dle RETRO perspektivy (=komplexní, ne-střílečky apod.), který je o mé dva příspěvky níže. Jinak ohledně konzolí ještě - vyrobil jsem video, kde porovnávám moderní konzole (Xbox 1, PS4, WiiU, Amazon FireTV a další) - jsem elektrotechnik - a třeba Amazon FireTV (který jede z jádra v podstatě upraveného tabletu, proto má extrémně nízkou cenu) z toho vyšel velmi dobře. Pokud bych je měl objektivně (a bez PC) ohodnotit, tak - 1. Pro bohaté lidi PS4, 2. Pro středně movité Wii U a pro chudé Amazon FireTV. Video je zde: http://www.youtube.com/watch?v=HporiyFCDqs ... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 11. 1. 2015, 18:35:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
GTAčkoV konečně snad na PC letos, když už jsme u tématu
Koupim bratrovi, já tyhle brutality nehraju ![]() |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 11. 1. 2015, 08:29:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire díky za recenzi... až dohraji MMX a LoG II, tak se postím do Xulimy. | |||