Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 22. 1. 2015, 21:13:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
Takže namísto toho, aby hru vybalancovali, tak udělali jen to, po čem skučelo to rádoby tvrdé jádro Tohle z bety nikdy nevyleze. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 19. 1. 2015, 21:58:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Proboha, simulátor házení bylinek do kotle? :-D Nevzpomínám si, kdy jsem naposled viděla něco podobně nudnýho. | |||
| Jméno: | Elemir | 19. 1. 2015, 21:22:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
Díky
Dnes naposledy, co tu o Kingdom Come Deliverance padne zmínka, ale tohle si prostě chemik nemohl odpustit. Doporučuji následující video bylinkaření od minuty 24. Takhle to dopadá, když se nechemik hentento do chemie. To máme první věc. Botanikům pak doporučuju nekoukat na sběr bylinek vůbec. Holt problém s rozmnožením Smetanky lékařské byl dle autorů očividně už ve středověku Ale tak ono je tam podobných nesmyslů více. Pokud by to byl fantasy svět, tak vem to čert, ale tohle opravdu ne. Tohle dílko mě 100% mine ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 16. 1. 2015, 21:51:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| :-D. Musíš víc mluvit. Nebo zkus takovej ten "tarzan styl" projevu.
Elemir hrát Xulima! BAM! |
|||
| Jméno: | Yuyana | 16. 1. 2015, 18:48:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Noo, vidíš, takovejch her a já je ani neznám :-D.
BTW ta restaurace už je zase před tebou. :-D |
|||
| Jméno: | Elemir | 16. 1. 2015, 05:11:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na RPGCodex již před pár dny vyšlo vyhodnocení RPG Codex 2014 Role-Playing Game of the Year Awards.
1. Divinity: Original Sin ... 10. Lords of Xulima ... 12.Might and Magic X: Legacy Legacy si to ovšem vynahradili 3. místem ve výběru editorů. DA:I spadlo mezi čtenáři docela dozadu, ale to v podstatě všechna RPG podobného ražení. O trochu jinak to pak dopadlo v anketě na RPGWatch Game of the Year Awards 2014 - Best RPG. 1. Divinity: Original Sin 2. Wasteland 2 3. Dragon Age: Inquisition 4. Shadowrun: Dragonfall 5. Might & Magic X: Legacy 6. Lords of Xulima 7. Risen 3: Titan Lords 8. Legend of Grimrock 2 9. Dark Souls II 10. South Park: The Stick of Truth |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 1. 2015, 08:02:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Když už jsme narazili na Pillars of Eternity ... shodou okolností jsem v noci koukl na GOG, co nového (mimochodem King´s Bounty Dark Side za 4 EU) a nevěřil vlastním očím. Heroes a Champion Edition doplnila Royal Edition a to za "hezkých" 64 EU (včera prý i přes 80 EU, zřejmě to vzniklá diskuse na fóru srazila - ale na Steamu je to skutečně za 83 EU!). Za tuhle cenu kupuju svoje krabicovky do sbírky a ne novou neprověřenou hru, ke všemu ještě jen v digitální podobě.
Zaskřípal jsem zubama a koukl, jestli mi to nabízí alespoň možnost doplatit z Champion na Royal, že bych to ještě teda zkousl, když jsem dostal ty roční prémie, ale nenabízí. Jsem z nastálé situace poněkud rozčarovaný a přemýšlím o zdravém rozumu, resp. hamižnosti Obsidianu. A jak tak na tom fóru čtu, ona to byla podpásovka i pro backery. Pro porovnání původní kampaň na Kickstarteru. |
|||