Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 29. 1. 2015, 07:33:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Když už se tu nedávno rozvířila diskuse ohledně Heroes 7, na Shadow Councilu vyšla trojice článků Questions&Answers, viz Part 1, Part 2 a Part 3.
Když to vemu obráceně, hra je tvořena především pro PC a s použitím klávesnice a myši vysloveně počítá. Na několika místech tam pak padne poznámka, která může tak trochu vyděsit a která i různé volby docela vysvětluje - Heroes 7 má našponovanější rozpočet. Docela mě to překvapilo, byť nikde přímo nepadla zmínka o budgetu. Shadow Council dost žije a když to srovnám s Open Dev u MMX, je to úplně jinde. Čekal jsem tedy, že v tuhle sérii bude Ubisoft věřit více. Všechno je to opět vsazeno na úspěch základní hry a ten rozhodne o případném rozšíření. Beta zatím taky ne, to ostatně víme z postoje Ubisoftu k Early Access, ono to nakonec bude zajímavé i sledovat. Jinak dneska vyšel i HD remake Heroes 3. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 28. 1. 2015, 07:07:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
Taky jsem měla ve zvyku číst všechno. Už to nedělám, je to škoda času . I tak toho čtu příliž. Ignorancí k osvícení :-D. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 26. 1. 2015, 22:35:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
Pěkněs to popsal, v novinkách. Ty ti asi museli zvednout mandle
V poslední větě oprav ni a ji ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 26. 1. 2015, 12:06:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ta stránka teď vypadá tak cizí... už to neni můj domov! :-D | |||
| Jméno: | Elemir | 25. 1. 2015, 00:35:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zas jsem trošku doplnil odkazy na weby o Heroes a tak nějak jsem zabrousil i do dalších jazyků až jsem nakonec otevřel polský portál Kwasowa Grota, což možná někdo zná pod anglickým názvem Acid Cave (viz Kwasowa Grota). Ne, že bych zmínky o něm nevídal často i jinde, ale předně prolézám weby, kde mám šanci něčemu porozumnět. Ovšem hezké to mají.
To je věc, která u nás nikdy moc nefungovala a weby o M&M a Heroes si šly každý svou cestou. KW taky není jednotná, při bližším průzkumu je vidět, z kterých částí je to složeno, ale navenek to vypadá, že fungují jako jeden celek. Nj, ale jak už jsem psal, moc si v tom nepočtu ![]() |
|||