Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 6. 2. 2015, 07:24:45 delete
e-mail:
 
Hlavně teď koukám, že jsem tu ty dva dny nakrásně "prokecal" a práce veskrze žádná Ještě, že už začíná ten víkend
Jméno: Elemir 5. 2. 2015, 22:08:45 delete
e-mail:
 
Azyl je právě přemrštěný, proto jsem za něj nehrál. Disbalanc byl vidět už v MMX v DLC, jenomže v RPG se to projeví mnohem víc. U smrťáků musíš hrát za necra, protože tam je pak hodně znát ta magie, kdy se dali někteří bossové sundat v pohodě beze ztrát aniž bys to vsázel na tu podivnou (vlastně až trapnou) strategii upíří lord + duchové.

Večer jsem nainstaloval Heroes VI, docela mě zajímalo, z čeho tohle všechno vzešlo, tak se zkusím prokousat tím. Akorát mi není jasné, jak ono to v té Complete edici je. Mám tam nějakou tutoriálovou kampaň a pak 4 kampaně jakoby bokem. Z toho jsem jednu rozklíčoval jako DLC Dance Macabre, ale jistý si úplně nejsem. Hledám, kde bych našel nějaký hezký přehled a nic nenacházím.
Jméno: JCMurphy 5. 2. 2015, 19:25:13 delete
e-mail:
 
+ už si v pohodě najímám vylepšený jednotky, ty velepšený světlice se stunem na dvě kola jsou boží a pak mám vylepšenýho pretoriána jako tanka, teď si stavím budovu abych mohl najímat vylepšený kněze (o 25% efektivnější heal) a andělé mají ještě auru co heal podporuje o dalších 25%
Jméno: JCMurphy 5. 2. 2015, 19:22:11 delete
e-mail:
 
založit si druhou postavu byl dobrej nápad už jsem lvl 22 a to jsem ještě nevylezl z druhé kapitoly, z questů za andělský pírka už mám 15 andělů a navíc se už aktivovalo to vylepšení hrdinů zaměřenejch na sílu, nemluvě o tom, že si můžu od nekro hrdinu posílat lichy (většinou zařvou, ale mě to neštve) a s dvouma kněžíma si můžu azyl jednotky healovat... ale azyl mi celkově vyhovuje víc
Jméno: Elemir 1. 2. 2015, 18:00:29 delete
e-mail:
 
Ještě chvíli to nechám, zítra bude asi další update, tak to vrátím zpět Ne že by to nebylo zajímavé, ale taky jsem na to chvilku koukal, než jsem si navykl. Podle mě to dost lidí volilo, protože to vypadá zajímavě a celý ten motiv je dost známý

Edit: Nedlouho po tom, co jsem to dopsal, tak tam pozadí číslo jedna dostalo další hlas :) Přemýšlím, že bych vám dal možnost si pozadí vybrat formou nastavení, ale to je taky takové krkolomné.
Jméno: Yuyana 1. 2. 2015, 17:53:37 delete
e-mail:
 
Nooo, já v tý anketě hlasovala omylem :-D. možná to udělalo víc lidí :-D.
Jméno: Adam23 1. 2. 2015, 16:59:38 delete
e-mail:
 
Ze smrtky neviňte Elemira, to jste si vy magoři většinově odhlasovali Já hlasoval pro příjemné palmičky.
Jméno: Elemir 1. 2. 2015, 15:08:34 delete
e-mail:
 
Zajímavá shoda náhod, změnu jsem provedl den, dva předtím Ale hned po přečetení recenze na LoX, jsem měl nutkání napsat něco ve stylu, kam se ten časopis sune a odkázat tak na aktuální pozadí pod stránkou Nálada se mi opravdu zhoršila až potom. Chtěl jsem jenom vyjít vstříc tomu výsledku v anketě.

Je tedy fakt, že poslední dobou dost často přemýšlím o smyslu fanwebů, jejich obsahu apod. Ale to není u mě nic nového. Prostě doba se mění a mě nezbývá, než to akceptovat, byť mě to kolikrát dokáže zvednout ze židle Ale ohýbat hřbet kvůli tomu nebudu. S nějakou vizí jsem jednou začal a tak to s ní dotáhnu i do konce.
Jméno: Yuyana 1. 2. 2015, 01:52:14 delete
e-mail:
 
Sakra, fakt je tam smrt :-D. Hrůza, a takovej hezkej, vesele barevnej obrázek to byl :-D.
Jméno: flash 31. 1. 2015, 23:37:29 delete
e-mail:
 
Jsem jedinej kdo si vsimnul ze na nas za těmito strankami ciha smrt?
Doufam ze tim Elemir nevyjadruje svoji naladu, po tech nadsenych ovacích casopisu level by to mohlo mit něco spolecneho
Jméno: Elemir 31. 1. 2015, 19:56:13 delete
e-mail:
 
4StriderCZ: Malé zdraví je znát, ale později se naučíš něco, co by se dalo nazvat obrana útokem ... samozřejmě ono dost záleží na tom, jakou máš družinu a tu sis úplně ideálně nevybral. Na druhou stranu si o to více hru užiješ V Lords of Xulima jsem udělal podobnou věc a dneska bych asi neměnil
Jméno: JCMurphy 31. 1. 2015, 09:42:43 delete
e-mail:
 
teď už to jede i doma... nevím, teda vím, že můj domácí net je pomalej, ale po načtení všech lokací to jelo úplně v pohodě a pak se to najednou nechtělo ani načíst, no jak říkám, už je to v poho
Jméno: StriderCZ 30. 1. 2015, 22:00:32 delete
e-mail:
 
Mág dostával strašně na prdel ....ale s regenerací od druida a po nakoupení lektvarů permanentně zvyšujících životy a po už je v pohodě.
Jméno: Elemir 30. 1. 2015, 18:07:41 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: A nemáš problém s flash playerem?

4Strider: Brzy zalituješ, že jsi se vůbec dovolil pomyslet na to, že by mág mohl být otloukánek Podívej se dobře na popisy dovedností, je tam něco, co dělá z mágů ultimátní postavy.
Jméno: JCMurphy 30. 1. 2015, 17:11:48 delete
e-mail:
 
tak teď jsem heroes spustil na wifině v knihovně... hmmm, divný
Jméno: StrideStř 30. 1. 2015, 15:04:33 delete
e-mail:
 
Tak se pomalu blížící konci II. Aktu a zatím docela pohoda. Hlavně od doby co se druid stal velmistrem magie země. Mám už úlomek Temnoty. Jediný boss který mi dal zabrat byl krystalový pavouk. I mág přestává být otloukánkem
Jméno: Elemir 29. 1. 2015, 17:32:10 delete
e-mail:
 
Já jsem normálně zařekl, že na tu stránku už se ani nikdy nepodívám
Jméno: JCMurphy 29. 1. 2015, 16:25:29 delete
e-mail:
 
a nechce se ti zkusit spustit Heroes-online? jestli vyhraju Heroes 3 HD v soutěži na heroes-centrum.com, tak ti to za odměnu pošlu
Jméno: Elemir 29. 1. 2015, 16:06:22 delete
e-mail:
 
Vidíš, už jsem tam narazil na ten úterní příspěvek o nekro, to jsem předtím minul. Zas na druhou stranu, z mého pohledu je to celkem jedno. Pokud bych se rozhodl pro koupi, tak mi stejnak chybí kontinuita, tudíž je mi v podstatě jedno, co by mi tam nasázeli za jednotky

Recyklát byl už v MMX. Jestli to navíc chápu správně, tak ability už jsou stejnak pevně dané, poněvadž jejich přepracování by to dokonale rozkopalo, takže změna by se týkala opravdu jen modelů a animací. Očividně je krom peněz začíná tlačit i čas. Tak já doufám, že to nakonec nějak uspokojivě zvládnou, aby alespoň jedna ze sérií mohla pokračovat dál.

Ale na chvíli ještě k H3 HD. Od rána sleduju nárůst hraní na Steamu, v průměru to bylo do teď cca +250 hráčů každou hodinu. Současný peak je 2444, což není zrovna zanedbatelné číslo.
Jméno: JCMurphy 29. 1. 2015, 14:57:37 delete
e-mail:
 
jde vám dneska spustit http://cla.heroes-online.com/play ... ??? zkouším to už od rána ale načítání nikdy nezačne a mám tam jenom modrou obrazovku

co se týče Heroes VII tak bych se měl asi taky vyjádřit o mých názorech (o hratelnosti víme všichni koulový, tak spíš o modelech a sestavách hradů)
lidi a mágové jsou cajk a vůbec si nestěžuju, u mágů jsou ty modely mega luxusní a lidi mají taky dobře vyladěný (a ten vlk je supr značková jednotka )
průser nastává u nekropolisu, kde jsou sice k dispozici jenom předběžný obrázky, ale ty jsou většinou i ty finální, sestava úplně stejná a ten pavouček je tak trochu trapnej a vůbec ho nemusím
elfové což jsou moje nejoblíbenější rasa jsou taky zkonění, ale zas tak kritický to snad nebude, i když dvě vílí jednotky v základních a ještě k tomu tam je i elfskej lučištník, kterýmu bych asi klidně vyměnil místo s blade dancerem... no a jelen místo jednorožce? kurňa, tak fajn, je tam toho fakt hodně na druhou stranu jsem hrál vždycky za elfy už jenom z principu (v šestce jsem to zkusil za nagy, ale nebylo to ono)

ale je to pořád lepší než šestka, i když Ubisoft si zaslouží těžce nakopat do prdele za to zasraný omezování na penězích... šestka je posraná kvůli jejich debilním změnám a když se to v Limbicu snažijou změnit k lepšímu a konečně se řídijou radama hráčů, tak mají zase těžce omezený peníze, co jsem pročítal fórum na Heroes-centrum.com, tak tam sedmičku nazývají Heroes 6.5 což k tomu celkem dobře sedí

no co... s novým noťasem si teď můžu stejně hrát moji nejoblíbenější Heroes 5: ToE