jde vám dneska spustit http://cla.heroes-online.com/play ... ??? zkouším to už od rána ale načítání nikdy nezačne a mám tam jenom modrou obrazovku
co se týče Heroes VII tak bych se měl asi taky vyjádřit o mých názorech (o hratelnosti víme všichni koulový, tak spíš o modelech a sestavách hradů)
lidi a mágové jsou cajk a vůbec si nestěžuju, u mágů jsou ty modely mega luxusní a lidi mají taky dobře vyladěný (a ten vlk je supr značková jednotka )
průser nastává u nekropolisu, kde jsou sice k dispozici jenom předběžný obrázky, ale ty jsou většinou i ty finální, sestava úplně stejná a ten pavouček je tak trochu trapnej a vůbec ho nemusím
elfové což jsou moje nejoblíbenější rasa jsou taky zkonění, ale zas tak kritický to snad nebude, i když dvě vílí jednotky v základních a ještě k tomu tam je i elfskej lučištník, kterýmu bych asi klidně vyměnil místo s blade dancerem... no a jelen místo jednorožce? kurňa, tak fajn, je tam toho fakt hodně na druhou stranu jsem hrál vždycky za elfy už jenom z principu (v šestce jsem to zkusil za nagy, ale nebylo to ono)
ale je to pořád lepší než šestka, i když Ubisoft si zaslouží těžce nakopat do prdele za to zasraný omezování na penězích... šestka je posraná kvůli jejich debilním změnám a když se to v Limbicu snažijou změnit k lepšímu a konečně se řídijou radama hráčů, tak mají zase těžce omezený peníze, co jsem pročítal fórum na Heroes-centrum.com, tak tam sedmičku nazývají Heroes 6.5 což k tomu celkem dobře sedí
no co... s novým noťasem si teď můžu stejně hrát moji nejoblíbenější Heroes 5: ToE
|