Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 11. 2. 2015, 20:16:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Od víkendu tu sice krásně zápasím s chřipkou, ale ještě mě to stále neodstavilo natolik, abych přestal web sledovat úplně Konečně jsem se tak dočkal výsledků čtenářského hlasování na Games.cz. Vypíchnu z toho jen dvě kategorie, pro představu to bude stačit a víceméně to odpoví, jak to dopadlo asi i jinde (nejlepší indie, early access atd.):
Nejlepší RPG 1. Dragon Age: Inquisition ... 1405 hlasů 2. Divinity: Original Sin ... 584 hlasů 3. South Park: The Stick of Truth ... 557 hlasů 4. Dark Souls II ... 543 hlasů 5. Legend of Grimrock II ... 188 hlasů Dovolím si ocitovat: "Tak málo hlasů pro Grimrock II jsme ale vážně nečekali, jakkoli za to může fakt, že jste nominovali spoustu vlastních kandidátů, kteří Grimrocku ukradli hlasy. Jen to dokazuje, jak kvalitu vnímá každý diametrálně odlišně." Celkově nejlepší hra roku 2014 1. Dragon Age: Inquisition ... 782 hlasů 2. Grand Theft Auto V (next-gen) ... 420 hlasů 3. Wolfenstein: The New Order ... 383 hlasů 4. Far Cry 4 ... 301 hlasů 5. Divinity: Original Sin ... 298 hlasů 6. Middle-earth: Shadow of Mordor ... 276 hlasů 7. Dark Souls II ... 252 hlasů 8. Alien: Isolation ... 239 hlasů 9. This War of Mine ... 108 hlasů 10. Legend of Grimrock II ... 73 hlasů Pokud bych se měl vrátit k té citaci, tak to je opravdu trefné konstatování. Mezi dungeony bylo nominováno více her, samozřejmě i MMX a LoX, takže ty hlasy se výrazně rozmělnily. Z principu to nebude ubírat hlasy Dragon Age: Inquisition nebo Divinity: Original Sin, protože to je trochu jiná kategorie. Ovšem o poznání méně trefná je ta poslední věta. Že vnímáme kvalitu jinak? Nevnímáme, jenom někteří z nás umí kupodivu odlišovat i v rámci kategorie dungeonů a LoG 2 to v ní prostě nemá tak jasné, jak by si redakce přála. A nepomůžou tomu sebezmršenější recenze ostatních her
Edit: Teda, ale ta diskuze pod tím je taky docela výživná :D Myslím, že to čtenářské hlasování potvrdilo jen současný trend, nic překvapivého. Moje nominace vypadala taky jinak, ale že patřím k menšině, vím už dávno :D |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 8. 2. 2015, 06:01:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
V dungeonu zapomění (Limbo) jsem už byl a prošel, k otevření posloužilo první Gorovo oko. Když jsem došel opět k čarodějnici, dala mi další oko ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 7. 2. 2015, 21:42:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
Počkat, druhé jako název? Já to teď pochopil, jako že je tam podruhé. Pak samozřejmě ne, slouží to k otevření vstupu do Limba ![]() |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 7. 2. 2015, 21:17:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jsem si to myslel, ze to bude něco jako flétna v šestce , ale co kdyby ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 7. 2. 2015, 13:07:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| JCMurphy: Tys asi nehrál pětku, šestku nebo Dark Messiah že? Viz:
http://www.heroes-centrum.com/h5/hrady_nekropolis_ ... http://www.heroes-centrum.com/h6/nekropole ... http://darkmessiah.gamefan.cz/screen/artwork21.jpg ... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 7. 2. 2015, 08:30:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinak, to delší nabíhání to dělá hlaně po prvnim spuštění s patchem, jinak jsem si nevšimla rozdílu. | |||
| Jméno: | KILLER | 6. 2. 2015, 22:13:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Po dohrání tutorialu (Heroes 6) se ti zpřístupní 5 hlavních kampaní, každá o čtyřech mapách. Jejich chronologické pořadí je např. zde: http://www.databaze-her.cz/hry/might-and-magic-her ... + až po nich následuje Pirates of the Savage Sea (Crag Hackova kampaň), Danse Macabre (Sandrova kampaň) a Shades of Darkness (Raelagova a Veinova kampaň). V uvedeném pořadí. |
|||