Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 13. 2. 2015, 10:01:08 delete
e-mail:
 
Počkejte, počkejte. Já Witchery ještě nehrál. To jako se mám připravit na různé zábavné minihry typu čůrání, kakání a šukání, pro vylepšení realičtisnosti?!
Jméno: Yuyana 13. 2. 2015, 09:28:29 delete
e-mail:
 
A je to tady! Na DA fóru se začala řešit nepřítomnost hajzlíků. Je to nakažlivý. Zdá se, že lidi maj svý priority jasný :-D.
Jméno: Elemir 13. 2. 2015, 08:58:47 delete
e-mail:
 
No, on tomu Vávra říká technická alfa, čímž zmátl i zkušené testery, teoeriticky od toho tedy lze čekat cokoliv Taky mě napadlo, jestli to nebyl spíše záměr
Jméno: Yuyana 13. 2. 2015, 08:42:48 delete
e-mail:
 
A opravdu jde o bug, nebo se inspirovali realitou :-D. Lidi maj tendence... míjet a ignorovat :-D.

Jako ten týpek v DAI, co neumí sedět na židli :-D. To kupodivu vyvolalo samý pozitivní reakce a dokonce i pár fanartů :-D.
Jméno: Elemir 13. 2. 2015, 03:26:33 delete
e-mail:
 
Ty kadibudky mu budou prokletím Z počátku jsem to docela sledoval, ale od existence té alfy kouknu už jenom sporadicky. Nenechal jsem si ujít akorát alchymii.
Jméno: flash 13. 2. 2015, 01:09:28 delete
e-mail:
 
tak ono uz jde trochu srovnávat ted. Nedavno jsme videl video z Kingdom Come o tom jak NPC zatím nejsou schopna usadit svůj zadek do kadibudek a potrebu vykonavaji mimo ni, samozrejme jde o bug který opravi...ale pobavilo me to
Jméno: Elemir 13. 2. 2015, 00:38:15 delete
e-mail:
 
Přesně, na ten článek taky vždycky pomyslím, když se objeví info o KC Akorát už jsem ho pár let neviděl. Bethesda si pro nás na léto chystá nějaké významné oznámení, možná tu vhozenou rukavici přijali a oznámí další TES

Ta diskuse už je na mě moc dlouhá, to vemu už asi na přeskáčku.
Jméno: Yuyana 12. 2. 2015, 23:36:14 delete
e-mail:
 
Kdyby jsi slyšel, jak jsem teď nadávala u tý *** roguny, tak bys necítil potřebu se omlouvat :-D.

Mimochodem, vzdávám se. Začnu si mága, bude to krásná procházka nějakem sadem, nebo tak něčim. Neni možný, aby mě na osmym levelu likvidovaly mobky. Jakýkoliv mobky. 8 levelů je už hodně.
Jméno: flash 12. 2. 2015, 23:12:48 delete
e-mail:
 
Jo a předem se omlouvam ze moje příspěvky v te diskuzi jsou poněkud drsnejsi, ono na games musí mit clovek o dost ostrejsi lokty nez tady
Jméno: flash 12. 2. 2015, 23:11:05 delete
e-mail:
 
cerstva..kruci
Jméno: flash 12. 2. 2015, 23:09:53 delete
e-mail:
 
tak u nas je hnojeni na Skyrim velmi oblibene. Muze za to clanek mistra Vavry (kterého mam celkem rad), nebyt jeho většinu lidi by podobne pitominy jako kadibudky a další ani nenapadly
http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-v ...
ono tech bezmála 3500 prispevku (nejvic v historii toho webu) mluvi za vse, doporučuju cist jako roman.osobne tu diskuzi udržuju v chodu, az se misr Vavra vytasi ze svým Kingdom Come aby bylo z cestva s cim srovnávat
Jméno: Yuyana 12. 2. 2015, 22:37:04 delete
e-mail:
 
Absence kadibudek :-D... Proboha. Jsem moc ráda, že jsem tu ve společnosti rozumnejch lidí, sdílim vaše názory, cítim se tu velmi doma .
Jméno: flash 12. 2. 2015, 22:16:40 delete
e-mail:
 
Ten primer Witcher Komando se mi libi, asi to zacnu používat ja Zaklinace povazuju za kvalitni hru, ale ta neskutecne pritroubla aura fanatiku (obvzlast tady u nas) mi leze na nervy taky.

Jinak k te kritice DA:I. Trochu tam plati ze mensina je nejvic slyset. Jasne ze tam je par věci pripitomelych, ale jinak to je vyborna hra. Osobne jsme tohle od EA a Bio necekal.Taky povazuju za zazrak ze do te hry, není zadne DLC (krome par pitominek) a pokud vim ani zadne neoznamily, v pripade EA se jedna o zazrak dvojnasobny.
Jméno: Elemir 12. 2. 2015, 19:38:46 delete
e-mail:
 
Aha, tak jsem si to myslel dobře Na tom fóru jsem byl snad jednou a to ještě před release hry.

Nechci říkat, že podobné diskuse se dříve neděly, ale tohohle si začínám nově všímat až od Skyrimu. RPG vždycky byl a do budoucna stále bude široký záběr her, ale to, že se to řadí pod hlavičku RPG ještě automaticky neznamená, že to můžu začít porovnávat 1:1. Svět Witchera je mi bližší, ale stejně tak je mi bližší svět Gothicu a dohromady obě hry cílí na jiný herní zážitek.

Z minulosti si vlastně vybavuju jeden spor - Baldur´s Gate vs Diablo II Vypadá to podobně, hraje se to podobně, je to skutečně podobné? Není! Po stránce hratelnosti je to něco jiného. A přesto se pořád porovnávalo, co která hra dělá lépe a zda-li je Diablo vůbec RPG Namísto toho, aby byli lidi rádi, že tu mají dvě odlišné hry, tak by nejraději místo toho chtěli 2x tu samou hru, akorát od dvou odlišných vývojářů. Něco jiného bylo, když se různé klony Diabla začaly se samotným Diablem porovnávat, to má mnohem větší význam. Podobně třeba hry v rámci série.

Podobný průšvih vzniká i u recenzí, ono to vypadá jako tradice, když recenzovanou hru začnu přirovnávat k jiné hře, ale tohle mělo ve skutečnosti význam v minulosti, kdy prostě nějaké ty obecně známé etalony byly dány. Stačí jen připomenout Lords of Xulima a jeho porovnávání s Divinity: Original Sin. Dva odlišné gameplaye a cílení. Někdo tu z D:OS udělal etalon, aniž by jakkoliv přemýšlel, že ta cílovka může být úplně jiná, resp. D:OS nepolíbená

Ale abych to moc nezakecal ... když se pak kolem Skyrimu začaly rojit hlášky o casual hráčích, div né o retardech, tak jsem přemýšlel, jestli to už nebrat osobně Absence kadibudek mi rozhodně k plnému zážitku nechyběla (ostatně Risen je třeba má ) a stejně tak plno dalšího. Tak buďto mě ta hra baví, nebo nebaví, ale nebudu na tom hledat něco jiného.
Jméno: Yuyana 12. 2. 2015, 15:46:21 delete
e-mail:
 
No, znáš to, "witcher tohleto, tamhleto, a tohle VŠECHNO je tam udělaný milionkrát líp". Nebo možná dvoumilionkrát. Vůbec, jak je možný, že lidi hrajou i něco jinýho, že jo.
Jméno: Elemir 12. 2. 2015, 14:57:09 delete
e-mail:
 
Jo, tohle si přesně dokážu vybavit Já mám kliku i smůlu v tom, že ty předchozí díly neznám, ostatně jak jsem již několikrát psal, DAO jsem ukončil, aniž bych kdy opustil pevnost. Dvojku jsem stihl akorát v rámci článků, recenzí a videí, kde jsem skonstatoval, že to jde nejspíše cestou NWN2. A co se ostatní novodobé tvorby Bioware týče, to šlo taky mimo mě. Takže ano, od DAI jsem v první řadě čekal právě něco na způsob Neverwinter Nights 2 I když ono to tak svým způsobem je, jenom to jede podle jiných pravidel.

V případě sérií vůbec nemá smysl očekávat, že to pojede v nějakých zaběhlých kolejích nebo se to vrátí na začátek, byť by se dalo argumentovat, že to není ani 6 let od prvního DA.

"Witcher komando"??
Jméno: Yuyana 12. 2. 2015, 10:52:17 delete
e-mail:
 
Problém EA je, že maj v DA ten typ fanoušků, co je těžce psychicky závislej na jedný X let starý hře, kterou dohráli 50x, a nedokážou se smířit se změnou :-p. Aaaa nebo možná hrajou za roguny. Vážně, hrajte za mága, romancujte někoho rozumnýho, a ta hra vypadá upně jinak :-D. Jejich fórum je minový pole, lidi kterejm se ta hra líbí už tam ani nelezou :-D.

Pak tu samozřejmě máme "witcher komando", na který už jsem silně alergická.
Jméno: Elemir 12. 2. 2015, 00:35:13 delete
e-mail:
 
Nedivím se třeba EA, že je prodejností DAI překvapená, když na fórech a v diskuzích se objevovalo a objevuje dost kritiky. O to zajímavější je pak sledovat, jaký podíl hlasů to z celku je Tak samozřejmě, jsou lidé, co si DAI koupili, rozehráli a rozčarování přišlo později. Nic to nemění na faktu, že je to prodejně dobrá hra a těch nespokojených je i tak méně. Spíš mě docela překvapilo to Divinity: Original Sin na 5. místě v celku. Ještě jsem to teda ani nerozehrál, ale čekal jsem, že to už bude pro mnohé příliš "zastaralá" mechanika. Takže teď nevím, jestli se to spíš nemám bát rozehrát

Mě jak něco nezaujme hned, tak pak je to už horší. Druhá věc je právě porovnávání. U Divinity: Original Sin jsem viděl screenshoty, gameplay, četl recenze a čekám od toho co? Baldur´s Gate
Jméno: Yuyana 11. 2. 2015, 22:46:40 delete
e-mail:
 
Zázvorovej čaj naprosto nemůžu :-D. Obecně zázvor nemůžu. Ani zelenej čaj, je mi po tom zle. Každopádně bylinkový čaje můžu a dělám je pěkně zabijácký :-D.

Kvalitu vnímáme... jinak, protože každýmu se líbí něco jinýho :-D. Třeba já nesnášim dramatický hry přecpaný šíleně spletitym příběhem a depresivní "mrtvoly všude" drama. Jak to hra má, tak u mě neni kvalitní :-D. Pak potkám na fóru lidi, co vřískaj, že DAI je málo depresivní a questy maj málo příběhu. Super.

Přitom je to tak relaxační, chodit za šipkou :-D. Rozdíl mezi "dones deset masa na oběd" a "dones prsten do mordoru" je ten, že kvůli tomu prvnímu nemusim vyslechnout šílenou dlouhou ságu :-D. Takovou hru si ráda zahraju znova, chodit od animace k animaci je nuda :-p.

Tak, aleeee, kdepak jsme to byli. DAI je decentní hra, když člověk hraje za mága. Za rogunu teď nadávám, a sprostě :-D. Nedoporučuju.
Jméno: Elemir 11. 2. 2015, 20:44:13 delete
e-mail:
 
Dostal jsem zázvorový s medem a to bylo asi naposledy, co jsem to pil Myslel jsem původně, že to přejde do 3 dnů, ale poněkud jsem se spletl, takže nastoupil Acylpyrin. V práci tu mám akorát nějaké ty ovocné čaje ala ibišek na všechny možný způsoby