V DAI sice nemáme moc záchodků, ale máme holku jménem "Sera". To stačí :-D.
Jsem si jistá, že v DA2 byly jakýsi provizorní... toalety.
[Ve WoWku si pamatuju minimálně dvě situace, kdy mi kadibudka zadávala quest (a minimálně tři, ve kterejch bylo účelem prohrabávat hromady trusu, WoWko je v tomhle ohledu velmi pokroková hra).]
..........................
Taky máme v DAI koně, kterej je na pohled velmi krásnej a v kroku se pohybuje hezky, bohužel ve cvalu velmi nerealisticky kulhá :-p. Každopádně jsem nadšená z toho, jak se jízda na koni ve hrách zlepšuje. To ubohý zvíře se skutečně snaží ctít terén, kterej má pod nohama. Celkově na něm jezdim velmi ráda, hlavně je super na šplhání po skalách, protože je imunní na pády a taky drží partu hezky pohromadě :-p.
Hmm, celá já. Nechte mě jezdit na koni, zabíjet démony a možná k tomu přihoďte nějakou romanci, a já budu šťastná.
|