Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 17. 2. 2015, 14:06:38 delete
e-mail:
 
Já debatuju taky zásadně tady, protože je tu taková domácká a milá atmosféra :-D. Pak ještě občas mírně na Konoze (navzdory faktu, že mě ta jejich manga nezajímá :-D, ale je tam pár dobrejch lidí) a taky jsem několikrát otevřela pusu na BW fóru... Tam je to sice minový pole, ale je tam pár bezpečnejch vláken. Velmi bezpečnejch. Až překvapivě. Je zajímavý, jak se jim agresoři vyhejbaj.
Jméno: JCMurphy 17. 2. 2015, 13:53:23 delete
e-mail:
 
já debatuju jenom tady, nebo na heroes-centrum.com
už ani na ten facebook nedávám žádný věci
nebo že by to bylo spíš tím, že na jinejch stránkách nemám o čem mluvit?
Jméno: flash 17. 2. 2015, 13:17:05 delete
e-mail:
 
kdysi davno bylo fajn forum na Doupeti, teda ono tam je porad, problém je ze tam uz chodi strasne malo lidi. Samozrejme takzvane valecne zony na games nebo hrej, jsou dost plytvani casem, i když ja osobne ho tam vyplytvam dost
Jméno: Elemir 17. 2. 2015, 12:22:52 delete
e-mail:
 
Nakonec jsem u toho pouhého pozorování zůstal Občas mě přepadne, že bych chtěl někde něco k něčemu podotknout, ale pak si to spíš rozmyslím a bodnu na to
Jméno: Yuyana 17. 2. 2015, 09:28:41 delete
e-mail:
 
Jop. Je lepší fórum nejprve tiše pozorovat a zjistit, jestli jsou tam přátelský lidi :-p. Případně do kterejch vláken ty přátelský lidi choděj.
Jméno: Elemir 17. 2. 2015, 07:00:19 delete
e-mail:
 
4StriderCZ: Gratuluju, můžeš mi klidně poslat výsledkovou listinu, umístím jí do Síně slávy. Inkvizitoři mi taky dali zabrat, tam je nejhorší hlavně ta absence vybavení. Caindale je navíc dost imunní na magii. Celá ta část s vězením je dost překvápko. Řekl bych, že zrovna v souvislosti s Caindalem (a krystalovým pavoukem) se začal hodně skloňovat bug s kouzlem Cyklón, kdy tohle kouzlo vykouzlíš např. 30x za sebou a pak otevřeš dveře a pohneš se. Tím se Cyklón dá do pohybu a Caindale schytá násobné poškození, ale to jen tak pro zajímavost A teď máš tedy v pořadí Legend of Grimrock 2?

4flash: Za to jsem samozřejmě rád Poslední 2 roky (možná to bude i déle) mi přijde, že napsat příspěvek na řadu fór nebo do diskuze je pomalu za trest. Buďto tě někdo hnedka za názor sejme, nebo to v tom lepším případě skončí právě tou samomluvou
Jméno: Yuyana 16. 2. 2015, 23:41:07 delete
e-mail:
 
(Jo jo :-D. Já tu trpim už celkem dlouho :-D.)
Jméno: flash 16. 2. 2015, 22:49:59 delete
e-mail:
 
Ja to tady mam rad, a bud rad ze si muzes v klidu nekde pokecat Elemire, a ke vsemu na svém A navíc na kterých strankach muze clovek trpet samomluvou a přitom vedet ze to dopadlo na urodnou pudu, nikde, jen tady
Jméno: StriderCZ 16. 2. 2015, 21:48:04 delete
e-mail:
 
Tak jsem dohrál i datadisk. Až na inkvizitory a bitvu na nádvoří (až po boji jsem si přečetl, že jsem měl jít do rohu, aby na mně neútočili ze tří stran) už to byla docela pohoda...
Ach jo, je konec, ale jsem za desátý díl Limbicu vděčný...
Jméno: Elemir 16. 2. 2015, 19:42:02 delete
e-mail:
 
Formát zdejší návštěvní knihy asi nikoho nepohorší Jsem rád, že to stejně jako fórum tak nějak stále žije, i když to ne vždy je k tématu. Sám jsem dost ukecanej

U Arkania.cz jsou spíš horší ti boti, člověk tak nějak neví, jestli tam má nebo nemá smysl přispívat. Automatický spam už začíná být dost problém. Dneska mi třeba přišlo oznámení o odstavení fóra kvůli nadměrnému vytížení serveru. Spam přitom ani jeden, protože navenek je to pořešené, ale to neznamená, že se ti boti stále nesnaží :/

Dost webů tenhle boj vzdalo, ale následovat je nechci Stačí, že už je málo komunitních webů vůbec, natož aby se na nich nedalo nakonec ani diskutovat.
Jméno: Yuyana 16. 2. 2015, 18:15:09 delete
e-mail:
 
To my tady vůbec nespamujeme :-p. Neni tu nic, nad čim by náhodnej kolemjdoucí musel vrtět hlavou, kdepak :-D. Echm.
Jméno: Elemir 16. 2. 2015, 08:15:45 delete
e-mail:
 
S tím RoA mi StriderCZ připomněl, že bych se k tomu už měl konečně zas vrátit Zjistil jsem, že mi tím unikl jeden zajímavý pohled na provedení boje ve hrách. Před drahnou dobou jsem navíc zjistil, že k Arkanii existuje hezký český web, viz Arkania.cz. Škoda jen toho spamu. Přitom podle data v patičce se o ten web stále někdo stará.
Jméno: Yuyana 15. 2. 2015, 09:18:01 delete
e-mail:
 
Jo jo, kůň je ve většině hrách spíše otravná záležitost :-D. Nerealistickej, neovladatelnej, a tak podobně :-p. Každopádně + u mě mají WoWko, Darksiders 2 a DAI. WoWko proto, že tam má mount přesně tu funkci, kterou od něj očekávám. Zrychlí pohyb. Nic. Víc.
Jméno: StriderCZ 15. 2. 2015, 07:29:42 delete
e-mail:
 
Co se týče zachdků...tak si vpomínám na dungeon na Amize Crystal Dragon .... a pak Realms of Arkania. Tam se projevila klasická německá důkladnost.
Jméno: Elemir 14. 2. 2015, 18:23:29 delete
e-mail:
 
Naposledy jsem záchody u Bioware zahlídl v Baldur´s Gate, občas se v nich i něco našlo

Koně znám akorát ze Skyrimu a Oblivionu a ani v jedné z nich za nic nestál V Dark Messiahovi jsem sice do Stonehelmu na něčem přijel, ale to byl snad osel.
Jméno: Yuyana 13. 2. 2015, 17:57:23 delete
e-mail:
 
V DAI sice nemáme moc záchodků, ale máme holku jménem "Sera". To stačí :-D.

Jsem si jistá, že v DA2 byly jakýsi provizorní... toalety.

[Ve WoWku si pamatuju minimálně dvě situace, kdy mi kadibudka zadávala quest (a minimálně tři, ve kterejch bylo účelem prohrabávat hromady trusu, WoWko je v tomhle ohledu velmi pokroková hra).]
..........................

Taky máme v DAI koně, kterej je na pohled velmi krásnej a v kroku se pohybuje hezky, bohužel ve cvalu velmi nerealisticky kulhá :-p. Každopádně jsem nadšená z toho, jak se jízda na koni ve hrách zlepšuje. To ubohý zvíře se skutečně snaží ctít terén, kterej má pod nohama. Celkově na něm jezdim velmi ráda, hlavně je super na šplhání po skalách, protože je imunní na pády a taky drží partu hezky pohromadě :-p.

Hmm, celá já. Nechte mě jezdit na koni, zabíjet démony a možná k tomu přihoďte nějakou romanci, a já budu šťastná.

Jméno: Elemir 13. 2. 2015, 16:10:38 delete
e-mail:
 
4Adam23: Ano, toho třetího tam budeš mít plno v obou významech toho slova To ostatní snad nebude ani v trojce, ale dneska jeden neví. Heh, snad se mi to případně nepřihodí v boji ...
Jméno: Yuyana 13. 2. 2015, 10:50:36 delete
e-mail:
 
Hehe. S tim třetim bych bejt tebou každopádně počítala.

No, my, cudní lidé, hrajeme DAI, my se akorát hubičkujeme.. :-p Pak nám zdrhne kamera stranou a všechno zčerná :-D.
Jméno: Adam23 13. 2. 2015, 10:02:25 delete
e-mail:
 
Šukání ne v polském smyslu, to je snad základ všech RPG