Chápu, je to nepříjemný. Nesnášim, když mi berou postavy z party. Některý hry to dělaj i v průběhu děje a často bez varování, to by člověk fakt škrtil.
Ale jak vylezeš z tutoriálu, tak už je to bezpečný . Ono je to v zásadě logický, prostě dostaneš "demospolečníky", aby mohla mít každá postava co se nastálo přidá nějakej příběh a nemuseli se všichni zázračně sejít na jednom místě .
Některý setkání s novejma společníkama jsou (podle mě :-D) udělaný dobře, mám v sérii svoje oblíbence, u kterejch by byla velká ztráta, kdyby se mnou prostě začali .
Já osobně dávám v DA přednost spoilerům, cítim se líp, když dopředu vim, koho můžu nabrat a s kym třeba můžu hupsnout na nějakou tu romanci :-p...
....
Oh Bože, zas mluvim o DA? A nikdo mě nebrzdí? Uvědomujete si, že to může skončit tragicky? Já jsem schopná mlet hodinu i když nebudu dělat žádný spoilery :-D. Sakra. Jdu shánět silverit na oblečení pro "toho, jehož jméno nesmim vyslovit", jinak tu bude zase spam jako hovado :-D. |