Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 27. 2. 2015, 22:25:28 delete
e-mail:
 
Jop. Však já to moc dobře znám, náš tulák se do útulku ani nedostal, ten šel rovnou z ulice.

Tak... Moje zbožňovaná ryba to má za sebou. Včera se položila na bok a začala se nafukovat... Naštěstí jsme měli doma sekeru. Už jsme oba zase v pohodě, akorát každej v jinym světě.
Jméno: Elemir 27. 2. 2015, 21:10:41 delete
e-mail:
 
Průběžně tu zpracovávám migraci, ale spíš jsem to dneska pojal jako odpočinkový den
Jméno: Ivo 27. 2. 2015, 20:51:21 delete
e-mail:
 
Takový kontrast "domácí mazlíček" a bývalý bezdomovec z útulku .
Jméno: Ivo 27. 2. 2015, 20:49:41 delete
e-mail:
 
Tak nějaký to maso tam bylo taky.
Jinak jiný pes ,stejná rasa ,ale bývalý "bezdomovec" ,taky dostal kousek.
Ale ten to za chvíli zbaštil .Jen se po tom "zaprášilo" .
Jméno: Yuyana 27. 2. 2015, 18:49:25 delete
e-mail:
 
Ono taky... co s tou kostí má ten pes dělat, že jo :-p. Kus masa si dá radši :-p.

Stravu z reklam... Je to jako lidský jídlo z reklam, většina je nepoživatelná :-p.
Jméno: Ivo 27. 2. 2015, 18:40:50 delete
e-mail:
 
Známý měl známou ta měla fenku Border kolii a ta byla naučená na stravu z reklam.
A když jednou dostala zbytek kosti ,tak nevěděla co s tím má dělat.
Jak se říká čuměla na to jako tele na nový vrata .
Jméno: Yuyana 27. 2. 2015, 17:02:51 delete
e-mail:
 
Sakra, nikdo nikde, s kym mám diskutovat, hm? :-D

Na druhou stranu nemusim před Elemirem hájit Dorianovu čest :-p.
Jméno: Yuyana 26. 2. 2015, 19:02:09 delete
e-mail:
 
Náš pes měl dlouho absurdní spotřebu všeho, žral (a kadil) jako blázen, byl normálně celkem štíhlej. A pak najednou cvak, a teď je z něj váleček. Člověk normálně začíná pomalu věřit těm starejm lidem, co si stěžujou, že byli za mlada štíhlí a teď to nejde :-D.
Jméno: Adam23 26. 2. 2015, 18:52:01 delete
e-mail:
 
Jo zcela typická, no já musim mít hyperaktivní štítnou žlázu, páč se cpu vod mala vším a hlavně teda tím lepkem a BMI Mauthausen. Dneska smažák a večer kolínka D
Jméno: Yuyana 26. 2. 2015, 18:47:44 delete
e-mail:
 
Pokud to někdo spálí a použije kachnu chovanou v nějakejch rozumnejch podmínkách, ať se cpe :-p. Osobně mám teď taky k večeři nějakej ten lepek.
Jméno: Elemir 26. 2. 2015, 17:53:48 delete
e-mail:
 
Takhle se cpát na obět a pak ještě na večeři ...

Jinak databáze zatím hezky drží, skoro se mi chce až říci, že přechod na nové fórum není nutný Ale když už jsem to začal, tak bych to měl taky dokončit.
Jméno: Yuyana 25. 2. 2015, 21:04:51 delete
e-mail:
 
Typická česká strava, hm?
Jméno: Adam23 25. 2. 2015, 20:57:53 delete
e-mail:
 
Sem si představil, jak si to představuješ D
Já vlastně jím lepek skoro furt a v kvantech, to máme oběd kachna s knedlíkama, pak chleba s něčím a teď k fotbalu buchty
Jméno: Yuyana 25. 2. 2015, 20:35:37 delete
e-mail:
 
Naše první fenka byla velmi vybíravá . Ta druhá už míň, ale taky měla velmi úzkej jídelníček. Pak přišel pes tulák a naučil jí jíst ze zahrady hrušky. On jedl vždycky všechno krom cibule a zelí. Ta mouka byla překvapivá, no. Nás opravdu nenapadlo jí schovat, kdo by čekal, že pes vyskočí na stůl a sežere mouku.
Jméno: Elemir 25. 2. 2015, 20:09:00 delete
e-mail:
 
Teda Adame, když si představím, jak do sebe sypeš to kilo mouky ...

Co se lepku týče, nechal jsem si před lety udělat testy a nic to neukázalo, jenomže mám takový pocit, tohle zrovna pro mě není. Jenomže obložte si ten suchej kukuřičnej plátek suchým salámem ...

Jinak u psa si moc pojídání zeleniny nevybavuju, viděl jsem to jen párkrát, kdy třeba pes vyběhl a v podstatě sesekal kus trávníku. Oni si nějak musí doplňovat právě vitamin C. Ale zas třeba měl jen chuť.
Jméno: Adam23 25. 2. 2015, 18:12:34 delete
e-mail:
 
Hahaha, takže je závislák na lepku jako já
Jméno: Yuyana 25. 2. 2015, 17:38:42 delete
e-mail:
 
Pes kterej dokáže sežrat kilo mouky už může sežrat cokoliv.
Jméno: Adam23 25. 2. 2015, 17:26:50 delete
e-mail:
 
Bacha na tyhle věci, ať se neotráví, viz hrozno
Jméno: Yuyana 25. 2. 2015, 17:10:57 delete
e-mail:
 
Hele... to já nevim. Ale žere to jako blázen. Uplně byl zklamanej že už nemám.
Jméno: Elemir 25. 2. 2015, 17:02:20 delete
e-mail:
 
Vitamín C??