Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 27. 2. 2015, 21:10:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
Průběžně tu zpracovávám migraci, ale spíš jsem to dneska pojal jako odpočinkový den ![]() |
|||
| Jméno: | Ivo | 27. 2. 2015, 20:51:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Takový kontrast "domácí mazlíček" a bývalý bezdomovec z útulku . | |||
| Jméno: | Yuyana | 27. 2. 2015, 17:02:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Sakra, nikdo nikde, s kym mám diskutovat, hm? :-D
Na druhou stranu nemusim před Elemirem hájit Dorianovu čest :-p. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 26. 2. 2015, 18:47:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pokud to někdo spálí a použije kachnu chovanou v nějakejch rozumnejch podmínkách, ať se cpe :-p. Osobně mám teď taky k večeři nějakej ten lepek. | |||
| Jméno: | Yuyana | 25. 2. 2015, 17:38:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pes kterej dokáže sežrat kilo mouky už může sežrat cokoliv. | |||
| Jméno: | Yuyana | 25. 2. 2015, 17:10:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hele... to já nevim. Ale žere to jako blázen. Uplně byl zklamanej že už nemám. | |||