Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 4. 3. 2015, 11:15:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Cooldžej:
Já právě teď prošel diablo na Hell s Bonemancerem a A4Tech X7 myškou, co už vypadá jako 10 let po smrti ![]() |
|||
| Jméno: | Ivo | 3. 3. 2015, 11:09:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinak k tomu programu - DriverMax
Verze zdarma dovolí 2 ovladače/den . 10/měsíc. |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 3. 2015, 20:31:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Asi nepřinesu nic aktuálního, ale v pátek zemřel po dlouhé nemoci herec a režisér Leonard Nimoy (Spock ze Star Treku). Postava, která nám v Might and Magic VI zanechala dvě hmatatelné stopy - kód v Hrobce VARN a pozdrav vesničanů: "Long live and prosper." Dosti smutná zpráva, která se ihned projevila i v komunitě hráčů Star Trek Online - komunita uctila Spockovu památku pietním aktem na Vulkánu. Moje naděje vidět ještě někdy Spocka se "starým" Kirkem v novém díle, se tak rozplynula.
Druhá zpráva se týká Pillars of Eternity. Cenega získala právo na vydání Adventurer Edition v krabicové verzi, což obnáší i nějaké fyzické bonusy - DVD se soundtrackem, tištěný herní průvodce Krok za krokem a mapu herního světa (viz obrázek). Hra je dostupná v předobjednávce za sníženou cenu, ale je také přísně limitovaná. S velkou pravděpodobností jde opět o polsko-anglickou mutaci (jak je z obrázku patrné) a nejspíše bude vyžadovat Steam. A třetí zpráva je čistě k webu ... příští týden mě čeká dovolená a doufám, že budu mít konečně čas provést patřičné aktualizace Jak mě nic netlačí, tak se to vleče. Nejhorší je, že jaro je už skoro na krku a pak nastanou jiné povinnosti. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 28. 2. 2015, 16:19:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nostalgie s MM6, kolikrát už jsem věřila, že to hraju naposled. | |||