Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Půlskřet Cooldžej 4. 3. 2015, 12:41:07 delete
e-mail:
 
Adam23: řekl bych, že Diablo si vůbec objednali u Blizzardu výrobci myší, pže u mě má na svědomí asi tak třikrát tolik myších životů, co zbytek veškeré činnosti na počítači vůbec
Jméno: Elemir 4. 3. 2015, 11:34:15 delete
e-mail:
 
Asi bych ve sklepě taky vyštrachal nějaký ten starší kousek, jenomže deska má jen jeden PS/2 port a do něj je připojená klávesnice. Sériovou myšku už jsem nejspíš vyhodil Pro hraní tu mám ještě extra klávesnici od A4Tech, takový ty useklý kecky, jenomže to nepoužívám, mám tu málo místa.
Jméno: Adam23 4. 3. 2015, 11:15:16 delete
e-mail:
 
Cooldžej:

Já právě teď prošel diablo na Hell s Bonemancerem a A4Tech X7 myškou, co už vypadá jako 10 let po smrti
Jméno: Yuyana 4. 3. 2015, 01:22:48 delete
e-mail:
 
Nikdy se mi nerozsypala myš... ale věřim ti to, po té, co jsem viděla nabídku herních myší :-D. Nejlepší jsou ty s ostrejma hranama... vážně? Na herní myš? To je něco pro odvykání lidí závislejch na hrách? :-D


Vzpomínám na naší starou lacinou klávesnici, rozleptanou potem prolitym nad některejma hrama :-D. Ačko díru na skrz, Sko a Wčko vlastně taky... Ale byla spolehlivá a dokonalá, měli jsme jí tenkrát uspořádat pohřeb (byla funkční, ale přišla nová).

Herní. Přežila opravdu mnoho. Zvláště s bratrem. Byla drahá, ale pokud chcete něco, co je skutečně stavěný na rány pěstí (a že jich dostala...) a má mraky programovatelnejch tlačítek... No, prostě byla super. Držela dlouho a statečně. Normální člověk by jí jistě měl dodnes. Hlavně byla extrémně odolná proti naleptání.

Teď už do klávesnice nikdo netluče, u notebooku je to obecně považovaný za nepraktický :-D.


Jediný co nám celkem pravidelně odchází jsou zdroje a sluchátka, to tu považujeme za spotřební zboží .
Jméno: Půlskřet Cooldžej 3. 3. 2015, 23:02:04 delete
e-mail:
 
Jednou jsem zainvestoval do herní myši... říkal jsem si jaká je to paráda, než se tak po cca měsíci úplně rozsypala.

Tak jsem se vrátil ke klasickým kancelářským hlodavcům logitech, kterých se mi několik podařilo vybufetit z kontyše, když na naší škole dělali úklid přebytečnýho materiálu. Jeden z nich se mnou prošel dvakrát diablo od Normálu po Hell a nenechal mě jedinkrát ve štychu - čest jeho památce
Jméno: StriderCZ 3. 3. 2015, 21:42:36 delete
e-mail:
 
Mám obyčejnou bezdrátovou myš Sweex a jsem s ní maximálně spokojený. Do jednoho USB píchnu malý cancík a myška šlape jak hodinky. A na stole mi nezavazí další kablík.
Jméno: Yuyana 3. 3. 2015, 16:20:09 delete
e-mail:
 
My jsme měli bezdrátovou myš, nebyly s ní potíže, ale bylo to ve hrách nebezpečný, když se vybila :-D, a taky byla těžká.

...

Zkoušela jsem hrát DA2. Lidi, já to nedokážu ovládat :-D. Navíc mi zhebaj postavy, protože nepijou poťáky :-D. Jsem tak zvyklá na to, že jsou všichni samostatný a automatický :-D. Taky jsem zvyklá na to, že mi ty poťáky stále něco doplňuje zdarma a můžu je chlastat do alelůja.

...

No prostě jdu zas na ten might and magic, to je taková přátelská jistota.
Jméno: Ivo 3. 3. 2015, 11:09:46 delete
e-mail:
 
Jinak k tomu programu - DriverMax
Verze zdarma dovolí 2 ovladače/den . 10/měsíc.
Jméno: Ivo 3. 3. 2015, 11:05:50 delete
e-mail:
 
Já mám radši jen kabel.
Soudem má bezdrátový set .
jenže měl problém s ovladači .
Stáhl si program na hledání a instalaci nových ovladačů . A při instalaci nového ovladače se to seklo a zrušilo to USB ovladače.
A tím pádem mu to přestalo fungovat
Naštěstí mám doma záložní staré dobré kabely.
Naštěstí už mu to funguje.
Jméno: Yuyana 2. 3. 2015, 23:29:04 delete
e-mail:
 
Bezdrátová myš je zločin, už nikdy :-D.

............

Já samozřejmě přehánim. Já skoro vždycky přehánim. To ale nic nemění na faktu, že 80% myší neni použitelnejch . Teď mám celkem obyč myš od geniusu, je černá a v zásadě dokonalá (a dokonale obyčejná), ovšem dvojklikává. Ta minulá to nedělala, ale tu jsem omylem utopila v hrnečku s pitim. Ani ta předchozí od stejný značky to nedělala. Vlastně mám perfektní zkušenost s lacinejma myšma od Geniusu. Ode mě maj jednoznačně doporučení.

.............

O Spockovi samozřejmě vim, byl toho plnej internet. Vlastně... Vim jen to, že zemřel. O něm nevim nic. Ani to jméno mi nic neříká... Nikdy jsem nebyla Star Treckovskej fanoušek, akorát jako malá jsem sledovala novou generaci, kde samozřejmě tenhle člověk nehrál . Mrzí mě, že jsi přišel o svojí naději. (A omlouvám se za svoje barbarství .)
Jméno: Ivo 2. 3. 2015, 21:31:30 delete
e-mail:
 
Mám obyčejnou optickou myš s logem Microsoft s kabelem .
Mám ji už tak dlouho ,že si nevzpomenu kolik stála a kdy sem ji koupil.
Má červené podsvícení . Údajně byla i malá série s modrým podsvícením.
Myslím víc jak 500 kč to nebylo.
Jméno: JCMurphy 2. 3. 2015, 20:33:59 delete
e-mail:
 
já jsem v OKayi koupil gembird bezdrátovou myš za stovku... supr, nemohl jsem si stěžovat... teda... dokud se mi nerozbilo levý tlačítko... tak jsem se v tom šťoural, při tom jsem vyhodil i tu pacičku z pravýho tlačítka a teď to tady mám nachystaný až se mi to bude chtít opravit což nevím kdy to bude, já jsem strašná lemra na tyhle věci
Jméno: Elemir 2. 3. 2015, 20:31:03 delete
e-mail:
 
Asi nepřinesu nic aktuálního, ale v pátek zemřel po dlouhé nemoci herec a režisér Leonard Nimoy (Spock ze Star Treku). Postava, která nám v Might and Magic VI zanechala dvě hmatatelné stopy - kód v Hrobce VARN a pozdrav vesničanů: "Long live and prosper." Dosti smutná zpráva, která se ihned projevila i v komunitě hráčů Star Trek Online - komunita uctila Spockovu památku pietním aktem na Vulkánu. Moje naděje vidět ještě někdy Spocka se "starým" Kirkem v novém díle, se tak rozplynula.

Druhá zpráva se týká Pillars of Eternity. Cenega získala právo na vydání Adventurer Edition v krabicové verzi, což obnáší i nějaké fyzické bonusy - DVD se soundtrackem, tištěný herní průvodce Krok za krokem a mapu herního světa (viz obrázek). Hra je dostupná v předobjednávce za sníženou cenu, ale je také přísně limitovaná. S velkou pravděpodobností jde opět o polsko-anglickou mutaci (jak je z obrázku patrné) a nejspíše bude vyžadovat Steam.

A třetí zpráva je čistě k webu ... příští týden mě čeká dovolená a doufám, že budu mít konečně čas provést patřičné aktualizace Jak mě nic netlačí, tak se to vleče. Nejhorší je, že jaro je už skoro na krku a pak nastanou jiné povinnosti.
Jméno: Yuyana 1. 3. 2015, 22:46:53 delete
e-mail:
 
Já mám takovou malou pacičku, takže extra velkou myš nepotřebuju, ale některý ty malý vyboulený cosi mě deptaj :-D.

Mikrofon jsem ztratila už velmi dávno :-D. Ale ten mě netrápí, noťas má vlastní. A já ho stejně nepoužívám. Budu oslavovat ztrátu kabelu, stejně mě pořád jen štval :-p. Ony tam samozřejmě jsou bezdrátový i mnohem levněji, ale vypadaly příšerně a já jsem estét :-D.
Jméno: Elemir 1. 3. 2015, 20:56:21 delete
e-mail:
 
Nevím, jak to teď přesně v těch hypermarketech je, ale v Tescu se daly koupit myši od Logitechu. Z těch obyč celkem dobré, neb jsou bytelné a celkem velké (u těch levných myší mi dneska vadí spíš ta velikost). Ony ty hypermarkety doprodávají to "doběhové" zboží, stejně jako elektro prodejny typu OK apod. Jenom ta cena už tomu neodpovídá.

Sluchátka jsem pořídil od Geniusu, nějaká herní a se sňůrou. První, co na tom začalo odpadat, je mikrofon Ale já to mám i kvůli hudbě, takže tady bych na bezdrátových utratil více, než bych byl ochoten (hudební mě před lety taky vyšly na nějakých 1500,-).
Jméno: Yuyana 1. 3. 2015, 20:33:00 delete
e-mail:
 
Tak, spamer opět útočí. To máte za to, že si se mnou nepovídáte, když mám osobní krizi :-p.

Objednáno. Fascinující. Chtěla jsem sluchátka s nějakym bytelnějšim kablíkem, aby se to hned tak neutrhlo, ale oni tam buď nemaj kabely nafocený, nebo jsou to ty tenounký, a to i na dražších modelech. Jakožto špatně slyšící barbar fakt nevnímám rozdíl mezi sluchátkama za 250 a dražšim modelem, ale na kabely já jsem ničitel, takže je to bezdrát za 1500. Trošku víc, než bylo v plánu :-p. Nabízeli mi zákaznickou slevu 12,-, ale to bych si připadala jako debil :-D.

Myš jsem vzala taky. Doposud jsem žila s tou nejobyčejnější za dvě stovky (fakt jsem taková socka :-D, ale mě to stačilo), ale to teď očividně nešlo. Všechny laciný myši se jmenujou tak nějak "hyper/super/ultra/cosi", maj miliardu tlačítek, podsvícení, a další podsvícení s bleskama, a další tlačítka... Drážky na ukládání bordelu a gumový protiskuzový plochy, který se odlepujou :-p. Známe to.

Naštěstí obyčejná myš se třema tlačítkama a jednou ledkou se sežene už za pět stovek :-D. Sice má škaredej obrázek, ale NENI růžová. Ok, možná neni zas TAK obyčejná :-p, ale VYPADÁ obyčejně .
Jméno: Yuyana 1. 3. 2015, 17:26:53 delete
e-mail:
 
Aaaargh! Grrrr! Vrrrr!. Kurník! Kolik kabelů od sluchátek už jsem urvala? Kolik? Auuuu! Každopádně včera o jeden víc. Pokoušela jsem se hrát mm6 a stále mi vypadával zvuk. Nedokázala jsem uhejbat titánům, stále mě něco zabíjelo. Já nedokážu hrát hry bez zvuku, jsem sluchovej typ. Vypadávající sluchátka jsou pro mě trest.

Každopádně jsem se dožrala a asi si koupim bezdrátový. S mym zacházenim je to nejspíš dobrá volba. Myš bych bezdrátovou v žádnym případě nechtěla, ale u sluchátek se to vsákne a můj problém zmizí. Už žádný ukroucený kabely, už žádný zachytávání a sedání na kabel (to je tak, když někdo hraje v posteli)... Nemám ráda bezdrát, ale vidim to jako vysvobození a jedinou volbu.

Taky si rovnou pořídim novou myš, protože ta moje stále kliká 2x. Nějak jsem s tim několik měsíců žila, ale v mm si stále přidávám body po dvou místo po jednom a to neni praktický :-D. Zajímavý, že třeba DA s tou myší hraju jako nic, žádnej problém :-D. Ale mm nejde, prostě nejde.

Takže tady máte krásnou ukázku toho, jak se hraní mm prodraží. Chtěla jsem se vejít do tisícovky, jako vždycky... protože jsem sysel, ale myslim, že nebudu škudlit, aby to nedopadlo jako minule :-p. Problém je, že se budu muset obejít tři dny bez zvuku. Asi budu hodně číst.
Jméno: Yuyana 28. 2. 2015, 23:47:05 delete
e-mail:
 
Závojnatku. Víc jak osmiletou. Když to má bejt rychlý a jistý, tak to chce větší kalibr, to nejsou žádný neonky . Takže ano, v podstatě kapry.

Cokoliv? No... a víš, že to chápu? :-D Já na ty záchody taky nejsem :-p.
Jméno: Elemir 28. 2. 2015, 20:41:23 delete
e-mail:
 
Dneska bych si býval rád zahrál cokoliv ... místo toho jsme šli poklízet nově nakoupenou chatku a ten provizorní záchod se mnou výrazně zacloumal ... ještě jednou někdo bude chtít do her cpát záchody, tak ho prokleju až do pátýho kolene Ale to nejhorší je za mnou, zůstal už jen takový běžný bordel. A pak už jen zahrada samotná.

Rybičky mám zatím +/- všechny, čas od času něco natáhne ploutve, ale vzhledem k tomu přemnožování živorodek je to tak akorát. Ovšem jít se sekerou na rybu ... tos tam měla snad kapry, ne,
Jméno: Yuyana 28. 2. 2015, 16:19:11 delete
e-mail:
 
Nostalgie s MM6, kolikrát už jsem věřila, že to hraju naposled.