4Adam23: Hezké To byla jedna z mála věcí, co se mi na Diablu líbila, ale k trvalějšímu hraní to bohužel nestačilo. Navíc jakožto student jsem si svého hardware vážil
Pamatuju si, když jsem si vydělal na svoje první bedničky jakožto pořadatel na stadiónu. Pořád je ještě mám, taky A4, ale plast už natolik vytvrdl, že už nejsou běžně použitelné.
U hudebních sluchátek jsem míval 4m kabel, akorát se s tím člověk musel naučit chodit. Na druhou stranu, ty současný maj krátkej kabel, takže musím dávat bacha, abych se moc "nevzdálil" Bezdrát možná do budoucna zvážím, ale u myši určitě ne. Měli jsme to před pár lety v práci a pořád to bylo vybité. Skončilo to pak tak, že jsme na stole měli 2 myši - ten bezdrát a klasiku s ocáskem  |