Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 6. 3. 2015, 20:03:24 delete
e-mail:
 
Já jsem řekla, že je to sexy povolání, ne že jsou všichni paladini a hraničáři automaticky sexy . To je rozdíl. I mágové můžou bejt sexy, a i hraničáři můžou bejt nechutný vobludy :-D.

Prostě paladin, to je taková... mužná profese :-D. Navíc mívaj léčitelský schopnosti (byť často mizerný), auuu! :-D Hraničáři... vlastně to samý. A pro lidi schopný přežít v divočině jsem měla vždycky slabost :-D.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 6. 3. 2015, 19:59:34 delete
e-mail:
 
ještě k paladinům... takovej Keldorn z BG mi moc sexi nepřišel a ani jeho staré

(ale jo v družině jsem ho taky měl, pže jsem potřeboval o něco opřít Carsomyr)
Jméno: Yuyana 6. 3. 2015, 19:33:40 delete
e-mail:
 
To bude druid.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 6. 3. 2015, 19:32:15 delete
e-mail:
 
Jop... jeden hraničář chrápe celoročně pod mostem, po trase kde venčím psa, akorát si nejsem jistej jestli to není spíš druid, protože furt něco čte
Jméno: Yuyana 6. 3. 2015, 13:25:06 delete
e-mail:
 
(Já se tu jen nachomýtnu a tiše prohlásim, že hraničáři a paladini jsou nejvíc sexy profese na světě...)
Jméno: Půlskřet Cooldžej 6. 3. 2015, 12:22:28 delete
e-mail:
 
to Elemir: já měl hraničáře vždy právě - a k němu jsem střídal ty ostatní. Ten quest není tak hroznej jen je potřeba se trochu oprostit od "fér" hraní a dávat save po každé zvládnuté pasti.
Jméno: Elemir 6. 3. 2015, 11:24:22 delete
e-mail:
 
Na Shadow Councilu včera vyšly screenshoty z alfa verze Heroes 7 (https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/march-screenshots). Mno, přijde mi, že na tom demonstračním videu hra vypadala podstatně lépe. To zas přijde na řadu přehršel efektů, tak snad to Unreal engine pobere lépe, než-li Unity3D.
Jméno: Elemir 6. 3. 2015, 06:43:48 delete
e-mail:
 
Já mám myš s klávesnicí schovanou pod stolem, takže kabely mají vzadu dost místa. Tím pádem je kabel stále napnutý a nikterak nepřekáží.

4Půlskřet Cooldžej: Paladin je asi mezi bojovníky nejslabší, hraničář vychází lépe, ale u něj mi vždycky vadil ten povyšovací quest. Než se dostane do formy, tak už mág používá řetězový blesk. Vraha a Gladiátora jsem nezkoušel, proběhl jsem s nima akorát povyšovací questy. Ale zkus si to nastavit cvičmo přes trainer.
Jméno: Yuyana 5. 3. 2015, 23:46:40 delete
e-mail:
 
Kolik hodin denně tu myš používáš? Pravda, nabíjecí baterky udělaly pokrok, od doby, co jsme měli my tu naší.

Osobně nemůžu říct, že bych ten kabel na myši vnímala, prostě tam je, neni těžkej :-D. Navíc s tou myší ani neni potřeba moc hejbat, centimetr sem, centimetr tam... Jo, občas s ní hnu víc, ale ne proto, že by to bylo potřeba :-D.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 5. 3. 2015, 22:52:08 delete
e-mail:
 
apropo... nějak ve mě hlodá delší dobu pokušní rozehrát MM9 a vyzkoušet, kdo že je to ten největší kydlič pod Sluncem (nebo co svítí na Axeoth). Mám zkušenosti s tím, že největší lahoda jsou jiskry > řetězák a z těch co radši nepřátele kuchaj pěkně postaru nějakým železem se mi nejvíc osvědčil vrah, kterej je schopnej se dvouma dýkama kosit hrůzy na jednu ránu (zato dvojka hraničář/paladin by měla co dělat, aby vyděsila v temným podchodu babičku s francouzskýma holema). Ale přemýšlím, jestli by za hřích nestálo zkusit gladiátora, akorát nevím kolik útoků je vlastně schopnej vyprodukovat. Nevíte jestli může mít v každý ruce jedno kopí a tím pádem dávat 8 útoků kopím za kolo (při GM kopí a GM ovládání zbraní, pže kdyby musel mít v jedný meč a v druhý kopí, tak ho nejspíš druid nebo vrah strčí hravě do kapsy se svejma xy útokama)?
Jméno: Půlskřet Cooldžej 5. 3. 2015, 22:44:47 delete
e-mail:
 
Jediná jistota je kabel

... mi řekni jak budeš při hotseatu škrtit soupeře bezdrátovou myší, co? :p
Jméno: JCMurphy 5. 3. 2015, 22:17:25 delete
e-mail:
 
teď vám řeknu takovou kouzelnou věc... v bezdrátové myši mám nabíjecí baterky... jak se to vybije, tak to dám přes noc prostě do nabíječky a pak zase cca 2 měsíce jede a to tamm mám 2x sanyo s kapacitou 1000 mAh a na hmotnost si taky nemůžu stěžovat, je to prostě pohodlnější než ta s tím drátem
Jméno: ivo 5. 3. 2015, 20:52:04 delete
e-mail:
 
vyšel článek o Wowku .
Nový způsob jak ho hrát zdarma pomocí wow tokenů -
http://cdr.cz/clanek/zprava-world-warcraft-zdarma ...
Jméno: Yuyana 4. 3. 2015, 22:50:09 delete
e-mail:
 
Ts, jestli ty nejseš nějakej moc chytrej :-D.
Jméno: Elemir 4. 3. 2015, 21:47:47 delete
e-mail:
 
Hm, tak si zkus v té kuchyni sluchátka sundat
Jméno: Yuyana 4. 3. 2015, 21:45:19 delete
e-mail:
 
Myš bez ocásku... to je týrání zvířat :-D.

Sakra, neposlouchám nic, ale sluchátka mám nasazený. Jsou velmi pohodlný. Ze začátku to tak nevypadalo, myslela jsem, že si budu muset zvykat... už jsem zvyklá, mám pocit, že má každý moje ucho vlastní postel :-D. Každopádně do kuchyně s nima nemůžu, zdá se, že se to tluče s vysílačem wifiny . Je to znamení, já prostě nejsem kuchyňskej typ.
Jméno: Elemir 4. 3. 2015, 20:28:17 delete
e-mail:
 
4Adam23: Hezké To byla jedna z mála věcí, co se mi na Diablu líbila, ale k trvalějšímu hraní to bohužel nestačilo. Navíc jakožto student jsem si svého hardware vážil

Pamatuju si, když jsem si vydělal na svoje první bedničky jakožto pořadatel na stadiónu. Pořád je ještě mám, taky A4, ale plast už natolik vytvrdl, že už nejsou běžně použitelné.

U hudebních sluchátek jsem míval 4m kabel, akorát se s tím člověk musel naučit chodit. Na druhou stranu, ty současný maj krátkej kabel, takže musím dávat bacha, abych se moc "nevzdálil" Bezdrát možná do budoucna zvážím, ale u myši určitě ne. Měli jsme to před pár lety v práci a pořád to bylo vybité. Skončilo to pak tak, že jsme na stole měli 2 myši - ten bezdrát a klasiku s ocáskem
Jméno: Yuyana 4. 3. 2015, 19:58:56 delete
e-mail:
 
No jo, nekromant . Taky jsem za něj hrála. Ten dokáže udělat dobrý jatka. Jsi mi uplně jasnej, s tou corpse explosion :-D.

Tak. Zapojila jsem nový sluchátka... a nic. Vůbec nic. No, co myslíte, samozřejmě mi někdo šikovně ztlumil zvuk v přehrávači. Já tam to ovládání zvuku nikdy nepoužívám, vždycky jen Fn+- co je na noťasu, takže jsem chvíli přemejšlela, než mi to došlo :-D. Každopádně sluchátka fungujou.

Takhle nabasovaný sluchátka jsem v životě neměla. Budu si na to muset zvykat. Ale můžu poslouchat hudbu až na záchodě :-D. Ten pocit svobody je... zajímavej. Mám uplně prázdnej pocit na rameni, kde bejvá kabel. A vstát od počítače a nesundat si sluchátka... to je skoro porušení fyzikálních zákonů :-D.
Jméno: Adam23 4. 3. 2015, 19:19:37 delete
e-mail:
 
http://s14.postimg.org/qiv7kngld/corpsexpl.png ...

Abyste veřili, že nekecám
Jméno: Yuyana 4. 3. 2015, 19:14:26 delete
e-mail:
 
Tak, můj novej krtkopotkan dnes dorazil... pár dní nebudu schopná nic hrát, než si na sebe zvykneme :-D. Je to hrozný, mít novou myš.