Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 10. 3. 2015, 13:35:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mě se to víc líbí takhle - připadá mi to víc domácí
(monitor 23" a nic nepřehlednýho na tom neshledávám) |
|||
| Jméno: | Adam23 | 9. 3. 2015, 17:47:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tohle hraní je sice hezký, ale Smrťáček na pozadí je furt :( | |||
| Jméno: | Yuyana | 9. 3. 2015, 13:47:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Lepší :-D. Na první pohled a s přimhouřenejma očima je to dobrý :-D. Takhle musíš, pomalu a postupně :-p. | |||
| Jméno: | Yuyana | 9. 3. 2015, 02:35:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo, máš tu samý konzervativní lidi a ty si dovolíš udělat nám tu změny :-D. A my si teď musíme zvykat :-D. Máme šok. Asi to přejde, ale chvíli to potrvá . |
|||
| Jméno: | Yuyana | 8. 3. 2015, 14:04:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Z jaký lepší stránky? Tady jsou nějaký lepší stránky? :-D Elemir má NEJLEPŠÍ stránku, bez ohledu :-D.
Na tohle si nějak... pomalu zvyknu, co se dá dělat . |
|||
| Jméno: | Yuyana | 8. 3. 2015, 02:01:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Sluchátka jsou tvarově dobrý, ale zvuk... zvuk je uplně jinej a strašně řvou. Na myš si stále ještě zvykám a DAI je furt stejný :-D. | |||
| Jméno: | flash | 8. 3. 2015, 01:34:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ale ne DA:I ses přizpůsobila naramne, a co ty sluchátka novy, taky to slo, tak nevrc![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 7. 3. 2015, 03:37:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, jsem ráda, že v tom nejsem sama :-D.
Hlavně proBoha NE přesvalený barbarský válečníky. |
|||