Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Půlskřet Cooldžej 10. 3. 2015, 13:35:05 delete
e-mail:
 
Mě se to víc líbí takhle - připadá mi to víc domácí

(monitor 23" a nic nepřehlednýho na tom neshledávám)
Jméno: flash 9. 3. 2015, 20:54:37 delete
e-mail:
 
nevim presne co je mysleno tim kompromisem, ale me to prijde uplne stejny jako kdysi.Vic se mi libilo to co ostatním ne bylo to prehlednejsi a lip se na to koukalo. Ted me napada jestli to nebude tim co ma kdo doma za monitor.
hlasuju pro navrat toho co bylo před par dny
Jméno: Adam23 9. 3. 2015, 17:47:26 delete
e-mail:
 
Tohle hraní je sice hezký, ale Smrťáček na pozadí je furt :(
Jméno: Yuyana 9. 3. 2015, 13:47:38 delete
e-mail:
 
Lepší :-D. Na první pohled a s přimhouřenejma očima je to dobrý :-D. Takhle musíš, pomalu a postupně :-p.
Jméno: Elemir 9. 3. 2015, 11:10:44 delete
e-mail:
 
Dobrá, a co tenhle kompromis?
Jméno: Yuyana 9. 3. 2015, 02:35:50 delete
e-mail:
 
Jo, máš tu samý konzervativní lidi a ty si dovolíš udělat nám tu změny :-D. A my si teď musíme zvykat :-D. Máme šok. Asi to přejde, ale chvíli to potrvá .
Jméno: Půlskřet Cooldžej 8. 3. 2015, 23:05:58 delete
e-mail:
 
No... předtím mi to přišlo hezčí, ale to neber moc vážně, pže já jsem slovy naší jednoznačné a přehledné justice konzervativní člověk v míře větší než malé.
Jméno: Elemir 8. 3. 2015, 18:59:44 delete
e-mail:
 
Moc velký? Na notebooku se mi při tý velikosti displeje blbě odhaduje. Pokud jde o písmo, odtučnil jsem ho právě kvůli tomu, aby se dalo tučné dodělat dle volby. Jenomže tím pádem nemohu použít menší velikost, kvůli horší čitelnosti. Přemýšlel jsem, že bych formulář pro přispívání skryl. Ještě to není definitivní

Edit: Tak tučné mohu vrátit, ono jde udělat ještě tučnější písmo, což by vyřešilo jednu věc :D
Jméno: Adam23 8. 3. 2015, 17:32:32 delete
e-mail:
 
Dafuk iz dis?
Jméno: Yuyana 8. 3. 2015, 14:04:31 delete
e-mail:
 
Z jaký lepší stránky? Tady jsou nějaký lepší stránky? :-D Elemir má NEJLEPŠÍ stránku, bez ohledu :-D.

Na tohle si nějak... pomalu zvyknu, co se dá dělat .
Jméno: ivo 8. 3. 2015, 11:53:42 delete
e-mail:
 
Trochu jiný . Ale dá se to.
Berte to z té lepší stránky.
Jméno: Yuyana 8. 3. 2015, 02:01:31 delete
e-mail:
 
Sluchátka jsou tvarově dobrý, ale zvuk... zvuk je uplně jinej a strašně řvou. Na myš si stále ještě zvykám a DAI je furt stejný :-D.
Jméno: flash 8. 3. 2015, 01:34:41 delete
e-mail:
 
Ale ne DA:I ses přizpůsobila naramne, a co ty sluchátka novy, taky to slo, tak nevrc
Jméno: Yuyana 8. 3. 2015, 00:13:52 delete
e-mail:
 
Já špatně snášim změny. Moooc špatně. Vrrr vrrr.
Jméno: JCMurphy 7. 3. 2015, 23:18:27 delete
e-mail:
 
vůbec se mi ten novej vzhled knihy návštev nelíbí...
Jméno: flash 7. 3. 2015, 22:44:37 delete
e-mail:
 
Jo vypada to mnohem lip. dobry
Jméno: Yuyana 7. 3. 2015, 20:39:15 delete
e-mail:
 
Aaaaaa! CO to je?? Divnýýý, divnýýý.
Jméno: Elemir 7. 3. 2015, 19:18:46 delete
e-mail:
 
Taaak, v práci nám od včerejška vypadl internet, tak jsem se rozhodl trochu povrtat v Knize návštěv. Naneštěstí jsou moje nástroje na notebooku postaršího data, tudíž jsem musel některé "novinky" přepracovat a náramně se mi k tomu hodil kus kódu z miniBB Ono to hlavně není na škodu, neb to mám nyní více pod kontrolou.

Zajímavé bylo předělávat už samotný formulář. Musel jsem se u toho smát, když si uvědomím, že to fungovalo v nezměněné podobě tolik let Ale zas se není čemu divit, dneska jsou ty možnosti holt už jiné a co se před léty zdálo jako dobrý nápad, je dneska spíše na škodu.
Jméno: Yuyana 7. 3. 2015, 03:37:00 delete
e-mail:
 
No, jsem ráda, že v tom nejsem sama :-D.


Hlavně proBoha NE přesvalený barbarský válečníky.
Jméno: Elemir 6. 3. 2015, 20:17:10 delete
e-mail:
 
Carsomyr třímám vždy já osobně Tedy pokud si zrovna nehraju na druida nebo klerika ... to pak letí do bezedného vaku.

Ani nevím, proč jsem si paladina v hrách tolik oblíbil, mě asi nejvíce odpovídá té představě skutečného rytíře, tak jak ho podává třeba legenda o Artušovi. Byť Lancelota bytostně nesnáším