Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 12. 3. 2015, 00:11:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A ty ho ještě kreješ :-D. No, dobře, pro tentokrát mu to projde. | |||
| Jméno: | Elemir | 12. 3. 2015, 00:08:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jak jsem dneska procházel ty citace, tak to tam někde padlo Je to jeden z té první várky příspěvků, raději ani nekoukám, kdo to napsal ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 3. 2015, 00:03:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nějakej heretik se odvážil tvrdit, že naše zbožňovaný fórum nemá význam? Kde je, kde je, přetáhnu ho židlí. | |||
| Jméno: | Adam23 | 11. 3. 2015, 22:53:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No já mám právě rád tyhle standardizovaný plnotučný fóra. To mini mi nikdy nesedlo. A setkal jsem se s nim jen tu. | |||
| Jméno: | Yuyana | 11. 3. 2015, 14:54:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| (Teď, když je fórum pryč, mám šílenou potřebu do něj nějak přispět. Až se vrátí, tak zas nebudu mít co říct :-D.) | |||
| Jméno: | Elemir | 11. 3. 2015, 11:22:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já té averzi vůči změnám celkem rozumím. Proto se právě nechci pouštět do něčeho, jako je http://www.acidcave.net. Taky mám raději, když přijdu na stránky ke hře s dobovější grafikou, která odpovídá popisované hře a hlavně pokud jsou stránky přehledné.
Fórum se tu objeví pravděpodobně již navečer. Měl jsem trošku problém se zvolením vhodného template (vzhledu) a musel jsem se s tím hlavně naučit trochu zacházet, abych to alespoň pro začátek nastavil nějak rozumně. Postupně se to pak pokusím překopat, resp. probereme barvičky
U pozadí webu budu muset hlavně zrušit příslušnou anketu s patřičným odůvodněním ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 10. 3. 2015, 20:21:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak někdo se Elemira musí zastat když udela zmenu, kam by dosel kdyby něco udelal a uplne všichni by mu to zkritizovali ![]() |
|||