Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 12. 3. 2015, 01:27:57 delete
e-mail:
 
Hmm..nemuzu se tam prihlasit...asi se v tom Elemir zrovna hrabetakze zkusim az později.

Okay faithful users...we´re attempting to restore an older backup of the database...news will be posted once we´re back!
Jméno: Yuyana 12. 3. 2015, 01:12:49 delete
e-mail:
 
Já se v tom novym fóru nevyznám... :-D
Jméno: Elemir 12. 3. 2015, 00:20:08 delete
e-mail:
 
To najdeš snadno, vem to podle data příspěvků
Jméno: Yuyana 12. 3. 2015, 00:11:07 delete
e-mail:
 
A ty ho ještě kreješ :-D. No, dobře, pro tentokrát mu to projde.
Jméno: Elemir 12. 3. 2015, 00:08:48 delete
e-mail:
 
Jak jsem dneska procházel ty citace, tak to tam někde padlo Je to jeden z té první várky příspěvků, raději ani nekoukám, kdo to napsal
Jméno: Yuyana 12. 3. 2015, 00:03:06 delete
e-mail:
 
Nějakej heretik se odvážil tvrdit, že naše zbožňovaný fórum nemá význam? Kde je, kde je, přetáhnu ho židlí.
Jméno: Elemir 11. 3. 2015, 22:57:53 delete
e-mail:
 
Já jsem tenkrát nechtěl právě moc rozbíjet design extra stránkou, takže jsem hledal něco, co půjde v rámci té stávající Pak už jsem byl jaksi líný něco na tom měnit Dost toho právě zapříčinila i ta nižší návštěvnost.
Jméno: Adam23 11. 3. 2015, 22:53:43 delete
e-mail:
 
No já mám právě rád tyhle standardizovaný plnotučný fóra. To mini mi nikdy nesedlo. A setkal jsem se s nim jen tu.
Jméno: Elemir 11. 3. 2015, 22:48:49 delete
e-mail:
 
Je, ale naše

miniBB prostě jen tak nic nenahradí, dneska už můžeš opravdu vybírat jen z menších a větších molochů. Tohle mi přišlo jako nejvíce schůdné, navíc to umožňuje věci, které bych do miniBB musel cpát div ne násilím.

V začátku fóra jsem slyšel námitku, že fórum nemá pro takto malou stránku význam. Jenomže to fórum má dneska 8714 příspěvků v 663 tématech. To už si docela zaslouží něco lepšího

Ono svou roli tu také hraje to, že miniBB bylo od počátku integrováno přímo do webu. Pokud by bylo bokem, byla by změna na SMF naopak nejspíše vítanou. Když to vemu, tak s fórem jsem tu několik let jen bojoval, protože do něj chtěl málokdo přispívat. Jenomže už tu nějaká data jsou a je na čase použít vhodnější formát.

Edit: Skin se bude ještě přizpůsobovat.
Jméno: Adam23 11. 3. 2015, 22:39:57 delete
e-mail:
 
Dobry, akorat skin by to chtelo SMM skin
Jméno: Yuyana 11. 3. 2015, 21:50:39 delete
e-mail:
 
Hmmm. Je to... cizí. Velmi cizí.
Jméno: Elemir 11. 3. 2015, 21:14:56 delete
e-mail:
 
Fórum už tak nějak funguje, díky drobné chybce ve volbách zabezpečení jsem si hned musel odmazat kupu spamu, ale povinné otázky už jsou na místě V jednu chvíli jsem si říkal, že těch hostů je nějak moc, no a oni jsou to vesměs spamboti

Ne vše funguje ještě ideálně, ale to už budu upravovat za běhu (přílohy apod.). Těch nastavení je opravdu moc, u některých si ani nejsem jist. Každopádně kdokoliv by měl mít přístup kamkoliv, registrace nutná není, u registrovaných to akorát bude chtít ověřit ještě jednou heslo, tak se toho nelekněte.
Jméno: Elemir 11. 3. 2015, 18:03:39 delete
e-mail:
 
Chvilku to ještě potrvá. Nejprve jsem slíbil večer a když jsem začal, tak jsem zjistil, že nemám provedenou ještě konverzi Ale už je to OK, takže za chvilku už s migrací začnu. Snad toho bude rozházenýho co nejméně, nejhorší byly citace.
Jméno: Yuyana 11. 3. 2015, 14:54:53 delete
e-mail:
 
(Teď, když je fórum pryč, mám šílenou potřebu do něj nějak přispět. Až se vrátí, tak zas nebudu mít co říct :-D.)
Jméno: Yuyana 11. 3. 2015, 14:04:58 delete
e-mail:
 
Myslim, že je vidět, že místní společnost preferuje palmy :-D. Kdo na ně kouká nejčastěji? My. Takže je to jasný a anketa je neplatná .

Jsem zvědavá na nový fórum. Mám na týhle stránce ráda tu přehlednost, žádný svícení, blikání, vysouvání, špatně čitelný texty a podobně. Jednoduchost nade vše.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 11. 3. 2015, 13:16:40 delete
e-mail:
 
Konečně je pryč ta hrůzná smrtka
Jméno: Elemir 11. 3. 2015, 11:22:32 delete
e-mail:
 
Já té averzi vůči změnám celkem rozumím. Proto se právě nechci pouštět do něčeho, jako je http://www.acidcave.net. Taky mám raději, když přijdu na stránky ke hře s dobovější grafikou, která odpovídá popisované hře a hlavně pokud jsou stránky přehledné.

Fórum se tu objeví pravděpodobně již navečer. Měl jsem trošku problém se zvolením vhodného template (vzhledu) a musel jsem se s tím hlavně naučit trochu zacházet, abych to alespoň pro začátek nastavil nějak rozumně. Postupně se to pak pokusím překopat, resp. probereme barvičky

U pozadí webu budu muset hlavně zrušit příslušnou anketu s patřičným odůvodněním
Jméno: Adam23 10. 3. 2015, 23:10:00 delete
e-mail:
 
Díky za PALMIČKY!
Davaj novy forum
Budeme chválit.
Jméno: flash 10. 3. 2015, 20:21:31 delete
e-mail:
 
tak někdo se Elemira musí zastat když udela zmenu, kam by dosel kdyby něco udelal a uplne všichni by mu to zkritizovali
Jméno: Elemir 10. 3. 2015, 17:27:25 delete
e-mail:
 
Asi by to byl hezký námět na soutěž, ale myslím, že jsem Knize návštěv věnoval už dost času Spíše se teď obávám vyjít s novým fórem, protože to bude změna mnohem větší

Ono na jednu stranu je to pravda, web byl prostě vytvořen s nějakým stylem a měl by mu zůstat poplatný. Na druhou stranu je to jen forma prezentace a tady prostě nastává ta otázka, zda-li inovovat, či nikoliv? Dost fanwebů to vyřešilo jednoduše, neinovuje Je fakt, že bych se měl raději soustředit na jiné věci