Já chápu, že lidi jsou zvyklí se vyskytovat v určitejch komunitách/společenstvech a tak nějak "kecat mezi svejma". Věřim tomu, že jsou i takový lidi, který tim nic zlýho nemyslej a vůbec si neuvědomujou, že to někdo jinej může vnímat jinak.
Ono je to taky hodně o tom, že čim víc se člověk setkává s nějakou formou urážení nebo diskriminace, tim víc to vnímá, takže i komentář, kterej by byl v ideálnim světě relativně neškodnej může někoho hodně bolet. Proto lidi často neviděj nebo nechápou, proč je druhej člověk uraženej, nebo se cejtí mizerně. Jim by to přeci nevadilo, kdyby tak někdo mluvil o nich... Ha ha.
Myslim si, že máme spoustu krásnejch, velmi barvitejch urážek, který můžeme svobodně používat, a který nejsou namířený proti žádnejm menšinám.
..........................
Co se týče křesťanství... já se vždycky identifikovala jako čarodějnice/mág, takže mám svý výhrady :-D. Každopádně nemám problém s žádnou vírou. Víra je osobní věc a každej může věřit tomu, co mu připadá logický. Hodně lidem víra pomohla, znala jsem několik křesťanů a byli to v podstatě normální a slušný lidi .
Často jsou na mě křesťani hodný a považujou mě za jednu z nich, a já jim to nevymlouvám . Jsem čarodějnice chameleon, pozor na mě :-D. (A pracuju v solárku, takže doslova a do písmene peču lidi :-D, muahahahhaaaa!)
..........................
No, a to by bylo. Obávám se, že už zase spamuju. Tohle je pro mě takový... důležitý a citlivý téma. |