Když je to inteligentní humor, tak mi ani nevadí, že sem tam sejme nějakou menšinu - mě taky nevadí vtipy o Ajťácích
Problém je, že většinou je to humor ve stylu ha - gay - ha ha, což je zhruba tak na úrovni nejlepších komedií Eddiho Murphyho.
Taky je asi potřeba vnímat kontext. Asi není moc v normě vykládat vtipy o pedofilech na setkání obětí zneužívání, pokud teda dotyčnej není ortodoxním zastáncem černýho humoru. V souvislosti s tímhle si vždycky vzpomenu na mého "nejoblíbenějšího" moderátora zpráv, na který se naštěstí dívám maximálně tak jednou do týdne, když moderoval nějaké předávání sportovních cen a metal jednu vtipnou hlášku za druhou, ve smyslu toho, že kdo tříme v ruce tyč nebo honí merunu po pažitu je prokazatelně diagnostikovaným idiotem. |