Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Půlskřet Cooldžej 21. 3. 2015, 17:07:46 delete
e-mail:
 
Nevím proč, ale přijde mi to jakýsi divný. Asi mi nesedí to spojení 3D a Infinity enginu. Nicméně to ve mě nabudilo chuť projet si celou ságu BG, akorát si asi seženu nějakou verzi spojující oba díly dohromady, co frčí pod enginem dvojky a popřemýšlím o modech. Abych si začal vzpomínat na svoje heslo na účet na Sigilu, pokud teda ještě vůbec funguje
Jméno: Elemir 21. 3. 2015, 16:45:48 delete
e-mail:
 
Was ist das? ... Deset minut z RPG Sword Coast Legends. Vypadala gut, sehr gut
Jméno: Adam23 21. 3. 2015, 06:33:51 delete
e-mail:
 
Ich bin ein Mightandmagicker!
Jméno: Yuyana 19. 3. 2015, 21:37:50 delete
e-mail:
 
Ty alespoň nemáš německý příjmení, víš :-D. Jako tady někteří. A po obou rodičích :-D.
Jméno: Elemir 19. 3. 2015, 18:15:50 delete
e-mail:
 
Legend of Grimrock 1+2 na GOG za necelých 17 EU.

Ale jinak mě vyděsili Minule jsem něco objednával, skočilo mi to do němčiny a dneska koukám, že mám celé menu v němčině ... doklikejte se pak někam, kde to umožní přepnout do angličtiny Jako jo, původem se tak napůl trefili, ale příbuzní by se za mou úroveň němčiny spíše styděli
Jméno: Yuyana 19. 3. 2015, 07:20:14 delete
e-mail:
 
Pche.
Jméno: JCMurphy 18. 3. 2015, 18:43:51 delete
e-mail:
 
ne, díky jediná polovietnamka ve škole mi teď dává na flashku animáče, takže toho asi nechám... a co to Yuyana zase plácá? jaký na všechny hvězdy?
Jméno: Elemir 18. 3. 2015, 18:37:12 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: Někde jsem zahlídl, že se pořádá turnaj v pvp, mohl by si zkusit třeba ještě to V práci jsem probírali, že Path of Exile není zrovna marné a bylo mi to doporučeno. Stejně tak nový Drakensang online vypadá lépe. Osobně teď zvažuju, že bych zkusil TES online, když už to je f2p. Akorát platit placku se mi moc nechce

4Yuyana: Asi jo
Jméno: Yuyana 18. 3. 2015, 16:51:52 delete
e-mail:
 
A kdo dal i tu poslední úroveň na všechny hvězdy, hmmm? kdo? Kdo je sakra ve skvělý formě! :-D Já! Muhahahaaaaa.
Jméno: JCMurphy 18. 3. 2015, 14:06:53 delete
e-mail:
 
Tákže... v Heroes online jsem se se svým rytířem před půl hodinou dopracoval lvl 30... a máte pravdu, nějak mě to odrazuje pokračovat dál.. zkusil jsem arénu, jenže tam byl nějakej votrapa co neměl ani vylepšený jednotky (přičemž se nelze čemukoliv divit, když na konci jsou ztráty trvalejší - u mě to tak naštěstí zatím není), pak jsem zkusil jeden hrdinskej souboj (kde jsem je dal beze ztrát, jediná dobrá zpráva) a další věci nevím co... no, teď bych si nejradši doexpil na lvl 30 toho nekromancera (ale pomalým stylem, typu splň 2 úkoly denně)
Jméno: Yuyana 18. 3. 2015, 12:29:19 delete
e-mail:
 
Tak, mám v Gianě poslední jednu jedinou úroveň, která nemá pět hvězd. Svinský Boiling Springs. Kdo tu zrůdnost vymyslel .
Jméno: Yuyana 17. 3. 2015, 23:55:45 delete
e-mail:
 
Nehrála a hrát nebude, nemá ráda Ubisoft. Nehodlám je podporovat, jsou jiný hry.

Co se týře mýho "nicku", tak za ten je zodpovědnej heroes 3 a jeho mizerná anglická klávesnice, já se podepisovala normálně :-D. A pak to nějak zůstalo. Takže jak vidíš, za všechno může mm :-D.

Konvezace se prostě zvrtávaj . Konverzace kterejch se účastnim já to dělaj 2x častěji než je průměr.
Jméno: flash 17. 3. 2015, 23:26:16 delete
e-mail:
 
A vůbec hrala uz jujana (pardon ale nikdy ten tvůj nick nenapisu spravne) MM X ?

jinak se to tady samozrejme zvrhlo, ale pricitam to takovému tomu uvolneni po tom co Elemir zacal delat sachy s tema strankama tady, znate to, lidi se trochu rafnou, pak si to vysvetlej, a pak dlouho povidaj o blbostech, pac je jim najednou hrozne fajn
Jméno: Adam23 17. 3. 2015, 20:17:46 delete
e-mail:
 
Presně tak.
Jméno: Elemir 17. 3. 2015, 20:14:19 delete
e-mail:
 
Počkej, jednou v daleké budoucnosti nás budou zkoumat kulturní antropologové a bude jim zcela určitě vrtat hlavou, jakou tohle všechno má souvislost ... přeci jim to nebudeme dělat jednodušší
Jméno: Adam23 17. 3. 2015, 17:05:04 delete
e-mail:
 
Tady se to zase zvrhlo, me gusta
Jméno: Půlskřet Cooldžej 17. 3. 2015, 15:28:23 delete
e-mail:
 
Když je to inteligentní humor, tak mi ani nevadí, že sem tam sejme nějakou menšinu - mě taky nevadí vtipy o Ajťácích

Problém je, že většinou je to humor ve stylu ha - gay - ha ha, což je zhruba tak na úrovni nejlepších komedií Eddiho Murphyho.

Taky je asi potřeba vnímat kontext. Asi není moc v normě vykládat vtipy o pedofilech na setkání obětí zneužívání, pokud teda dotyčnej není ortodoxním zastáncem černýho humoru. V souvislosti s tímhle si vždycky vzpomenu na mého "nejoblíbenějšího" moderátora zpráv, na který se naštěstí dívám maximálně tak jednou do týdne, když moderoval nějaké předávání sportovních cen a metal jednu vtipnou hlášku za druhou, ve smyslu toho, že kdo tříme v ruce tyč nebo honí merunu po pažitu je prokazatelně diagnostikovaným idiotem.
Jméno: Elemir 17. 3. 2015, 14:13:57 delete
e-mail:
 
Kdyby to alespoň mělo nějakou souvislost se stránkama nebo hrama PageRank tomu nezvýším a návštěvnost určitě taky ne
Jméno: Yuyana 17. 3. 2015, 13:11:09 delete
e-mail:
 
Nejsi, určitě je to vetřelec. Elemire odstraň ho, než někomu ublíží! :-D
Jméno: JCMurphy 17. 3. 2015, 12:36:59 delete
e-mail:
 
co je to test.cz? a kdo je to gedged? a nejsem už paranoidní?