Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 24. 3. 2015, 13:37:35 delete
e-mail:
 
(Hledám jakejsi střed mezi A) nechci je urazit, když jsou tak hodný a snažej se a B) sakra je mi skoro třicet a nesedim u počítače prvně :-D.)

Jméno: Yuyana 24. 3. 2015, 13:31:42 delete
e-mail:
 
Heeej, já oceňuju vaší péči, klid, klid :-D.
Jméno: Elemir 24. 3. 2015, 13:09:32 delete
e-mail:
 
Jo tááák, ty si z nás ještě budeš dělat legraci
Jméno: Yuyana 24. 3. 2015, 05:31:41 delete
e-mail:
 
Jinýmy slovy je to naprosto stejný, jako jakejkoliv jinej emulátor, co jsem kdy používala. Klid, pánové, já si poradim :-p.
Jméno: Elemir 23. 3. 2015, 20:39:13 delete
e-mail:
 
Prostě na ploše Windows máš ikonku DOSBoxu a na ní třeba z Total Commanderu přetáhneš příslušný exe soubor hry. Dřív se tohle dělalo i u videí, je to taková obklika asociace souborů s příslušným programem. Jinak práci ve spuštěném DOSBoxu tu mám popsanou v sekci starých Might and Magic

D-Fend jsem nezkoušel, mě se ho tenkrát nějak nepodařilo zprovoznit a pak jsem se právě místo toho naučil s DOSBoxem pracovat v příkazové řádce Jinak grafická nadstavba je pro začátečníky vždy dobrá, platí to jak zde, tak i u Linuxu apod.
Jméno: Yuyana 23. 3. 2015, 18:45:34 delete
e-mail:
 
To zní opravdu extrémně jednoduše .
Jméno: Půlskřet Cooldžej 23. 3. 2015, 17:20:29 delete
e-mail:
 
A jak jsme to dopsal, tak jsme si vzpomněl, že se to jmenoval D-Fend.

Pletlo se mi to s DFensem z Volnýho pádu
Jméno: Půlskřet Cooldžej 23. 3. 2015, 17:17:49 delete
e-mail:
 
Je to úplně v poho. Spouští se to tak, že přetáhneš exáč staré hry na exáč DOsboxu např. a pak se akorát musí pomocí ctrl+nějakej F (tuším F12) hra zrychlit. Mělo to i slušnou dokumentaci, takže obsluha žádnej problém.

Nevím jestli náhodou neexistovala ještě nějaká nádstavba i s GUI atd. něco takovýho se mi motá, ale nemůžu si ani zaboha vzpomenout, je to už dost dlouho, co jsem to používal.
Jméno: Yuyana 23. 3. 2015, 09:18:55 delete
e-mail:
 
Nj, já to s nim ještě nezkoušela . Vim o jeho existenci, dokonce jsem ho i někde měla, ale nikdy jsem ho nepoužila. Každopádně to stojí za pokus.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 23. 3. 2015, 08:59:00 delete
e-mail:
 
to Yuyana: V Dos-boxu by to mělo jet úplně bez problémů.
Jméno: Yuyana 23. 3. 2015, 06:50:40 delete
e-mail:
 
Nj. Jenže ta hra je... prehistorická :-D. Jasně že jsem to hrála, před... mnoha a mnoha lety. Neni to špatnej nápad, třeba to půjde někde sehnat a ... a spustit :-D.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 23. 3. 2015, 00:30:05 delete
e-mail:
 
Mortal combat 1

Aspoň já tam skákal pořád

Prehistorik je zhoubná hra, do toho bych se nepouštěl. Obzvlášť nebezpečnej se stává v čase přednášek...
Jméno: Adam23 22. 3. 2015, 20:11:16 delete
e-mail:
 
Hehe. No teda, tak Prehistorika 2 jsem chtěl taky zmínit, ale toho už myslím hrála, ne?
Jméno: Elemir 22. 3. 2015, 18:09:39 delete
e-mail:
 
Jednu znám, jmenuje se to tuším Giana Sisters ... No dobře, to se nepovedlo, ale jak jsem tak přemýšlel, co si ze skákaček vybavuju, tak mě krom těch děstkých napadl akorát Prehistorik
Jméno: Yuyana 22. 3. 2015, 17:59:39 delete
e-mail:
 
Myslíš, že to mám vlastně brát jako výhru .
Jméno: Adam23 22. 3. 2015, 17:35:24 delete
e-mail:
 
Tak třeba jseš první, kdo si všimnul
Jméno: Yuyana 22. 3. 2015, 14:42:03 delete
e-mail:
 
Viditelně zas tak dokonalá nejsem, když dělám takový škaredý hrubky :-D. Ou jee. To mám za to, že jsem v noci nemohla spát. Můj mozek selhává. Dzzzzzzztttt, fuf. A je po všem. Kdo teď za mě bude hrát DA. Teď už ho tu nebude mít kdo reprezentovat :-D.

Omluvte moje hrabání, mám poslední dobou problémy se spanim a nejsem zcela já :-D.
Jméno: Yuyana 22. 3. 2015, 11:06:43 delete
e-mail:
 
Achjo, chybí mi nějaká primitivní skákačka. To mám za to, že jsem dohrála tu Gianu. Jsem příliž dokonalá a šikovná a teď nemám co hrát.

Zná někdo nějakou decentní skákačku?
Jméno: Půlskřet Cooldžej 21. 3. 2015, 22:04:42 delete
e-mail:
 
Jop, máš pravdu, vypadá to jako NWN. Každopádně je dobré, že se najde odvaha pořád vydávat tituly v izometráku - mě to pro družinová AD&D RPG poměrně vyhovuje kvůli jednoduchosti ovládání a přehlednosti.
Jméno: Elemir 21. 3. 2015, 18:27:37 delete
e-mail:
 
Sigil ještě funguje, před pár měsíci jsem se tam v pohodě připojil.

3D mi nevadí, umístěním mi to připomnělo spíše NWN. Po dlouhé době zas konečně něco z Forgotten Realms a to včetně AD&D. Na to, že to má vyjít na konci léta, to bylo dobře utajené. Sice je to jen pro Steam, ale nejspíše se to obloukem vyhne Early Accessu. Základní verze za 35 USD, Deluxe za 60 USD.