Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 24. 3. 2015, 13:37:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| (Hledám jakejsi střed mezi A) nechci je urazit, když jsou tak hodný a snažej se a B) sakra je mi skoro třicet a nesedim u počítače prvně :-D.)
|
|||
| Jméno: | Yuyana | 24. 3. 2015, 05:31:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinýmy slovy je to naprosto stejný, jako jakejkoliv jinej emulátor, co jsem kdy používala. Klid, pánové, já si poradim :-p. | |||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 23. 3. 2015, 17:20:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A jak jsme to dopsal, tak jsme si vzpomněl, že se to jmenoval D-Fend.
Pletlo se mi to s DFensem z Volnýho pádu ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 23. 3. 2015, 09:18:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nj, já to s nim ještě nezkoušela . Vim o jeho existenci, dokonce jsem ho i někde měla, ale nikdy jsem ho nepoužila. Každopádně to stojí za pokus. |
|||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 23. 3. 2015, 08:59:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to Yuyana: V Dos-boxu by to mělo jet úplně bez problémů. | |||
| Jméno: | Adam23 | 22. 3. 2015, 20:11:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hehe. No teda, tak Prehistorika 2 jsem chtěl taky zmínit, ale toho už myslím hrála, ne? | |||