Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 26. 3. 2015, 20:45:45 delete
e-mail:
 
Elemir viděl Yuyanu odpovědět, ale myšlenkami byl u instalačky Pillars of Eternity ... Nee, Yuyana byla přesnější

Dneska asi nebudu ten pravý něco radit, nejraději bych v Pillars of Eternity pokračoval ... Přijde mi to divné, jakoby to něco házelo určité volby zpět. GrayFace patche viz http://www.svetmightandmagic.cz/download/mmd_index.php#o2 ">href="http://www.svetmightandmagic.cz/download/mmd ...
, ten dlouhý "seznam". Ono, by to chtělo ten problém spíše vidět v reálu.
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 20:35:52 delete
e-mail:
 
Ano, ale jaksi jsem :(
Jméno: Yuyana 26. 3. 2015, 20:17:10 delete
e-mail:
 
Koukal jsi do Elemirovo "ke stažení"?
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 19:54:10 delete
e-mail:
 
Btw nemůžu nikde sehnat GrayFace patch, kde jste ho našli prosím?
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 19:47:16 delete
e-mail:
 
Jen je mi podivné, že i když dám odinstalaci a zvolím smazání veškerých souborů, včetně save, a fyzicky nikde nejsou, po opětovné instalaci tam pořád jsou i když fyzicky nikde nejsou :O
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 19:45:23 delete
e-mail:
 
Myslím u mě hrubky No od GOGu mi MM6 šla bez problémů a starší díly jsem ještě nespouštěl, ty jsem ještě nikdy nehrál, tak sbírám odvahu, protože se do toho určitě zase "zažeru" a půl roku nehnu s rekonstrukcí baráku
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 19:43:45 delete
e-mail:
 
Ježiši, to jsou hrubky. Pardon
Jméno: Yuyana 26. 3. 2015, 19:39:24 delete
e-mail:
 
Byla rychlejší ale říkala něco jinýho, takže jsme se doplnili a je to :-D.

Osobně nevim, co udělal GOG s ubohym bezbranym mm8, že takhle zlobí. Byla to vždy velmi hodná hra.
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 19:37:42 delete
e-mail:
 
Děkuji za odezvi a jdu vyzkoušet
Jméno: Elemir 26. 3. 2015, 19:33:21 delete
e-mail:
 
4BonezZ: Ahoj, zkus to nainstalovat do jiného adresáře, pak GrayFace patch a nakonec češtinu. Teprve pak přesuň save a znovu to zkus. U osmičky mám zkušenosti, že GOG verze docela padá, ale nic víc. Je to opravdu divné.

4JCMurphy: To aby si utrácel pečeti, jiný smysl to nemá Netuším, tohle byla část hry, která se mi příčila od počátku.

Edit: Yuyana byla rychlejší :D
Jméno: Yuyana 26. 3. 2015, 19:20:28 delete
e-mail:
 
Hraju původní "nonGOG" verzi s grayface patchem a nemám žádný potíže, doporučuju zkusit to stejně. Hrála jsem to tak snad na všech winech, doma i v práci.

Chápu, že to mrzí, když legálně zakoupená hra dělá bordel (už se mi to taky stalo), ale tvoje povinnost vůči vydavateli je splněná :-D. Prostě bejt tebou, zkusila bych někde splašit image původní hry, patchnout a hrát. Pokud se to bude dít i tak, je to chyba skvrn na slunci a už netušim, co dělat .

Editor na mm8 mi normálně funguje, používala jsem ho na proměňování minotaurů v draky a krása. Jsem si jistá, že je to ten, co tu má Elemir ke stažení.

...

Ale už se mě nikdo neptejte, kde se dá taková image sehnat, já mám kopie svejch legálních CDček, už je mám skoro deset let...
Jméno: JCMurphy 26. 3. 2015, 19:07:59 delete
e-mail:
 
tak jsem v Heroes online začal dělat obeliskový hádanky... první byl úplně v pohodě, jenže v tom druhým jsem měl nahovno jednotky a poslední boss měl sílu 73k a já 21k (předtím jsem ho dělal a měl jsem 30k) a největší problém byl v tom, že jednotky byly úplně rozhašený, takže jsem nemohl mít žádnej stack plnej... jenom 2x21 andělů, jenže mi to stejně nepomohlo, nemluvě o tom, že na první pokus jsem si nevšiml, že tam naskočilo placení pečeťema cca 1000 za doplnění hádankové mapy a pak ještě další 1000 za druhej pokus (nezdálo se mi to, tak jsem to zkusil ještě jednou) a prostě to kurňa nejde a to jsem používal i svitky je to normální?
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 18:44:39 delete
e-mail:
 
Zdravím Vás. Po dokončení MM7, jsem se vrhl do MM8. Mám verze koupené z GOG. A stejně jako se mi to dělo v MM7, tak i v MM8 mi "mizí" schopnosti. V MM7 se mi to stalo až když jsem poprvé navštívil doly rudého trpaslíka, ovšem u MM8 se mi to stalo hned na ostrovech. U MM7 jsem to řešil editorem savů, zkusil jsem tedy editor savů i na MM8 a ejhle, byl problém, editor mi nefunguje. Nevíte někdo co s tím? Dělá to i po reinstalu a v originální en verzi před počeštěním. TO samé editor nefunguje v originální en verzi ani po počeštění. Nějaké nápady nebo postřehy? Na fóru jsem nic podobného nenalezl :(
Jméno: Yuyana 26. 3. 2015, 18:04:29 delete
e-mail:
 
Elemir nás zkouší z matematiky :-D. Já a matematika, hmm :-D. Já byla vždycky ignorant, co mě nebavilo, to jsem se nenaučila, a jsem tomu vděčná :-D.
Jméno: Elemir 26. 3. 2015, 08:18:55 delete
e-mail:
 
Ano, devět a osm je semdnáct (ale zapisuje se to jako číslo). Vídíš, to mě tam nenapadlo uvést jako poznámku. Já to mám záměrně slovně, aby to spambot nebyl schopný tak snadno rozlousknout, ale odpověď je klasicky číselná.

V Blade of Destiny by ani nemělo smysl to dělat jinak, navíc je to celé hezky sladěné. V HD remake je to sice v 3D, ale to je prostě dělané jen na efekt. Jakákoliv interakce navíc veskrze žádná. Skyrim je docela uniformní, ale u severských oblastí bych asi mnoho jiného nečekal Je zajímavé, že třeba v Morrowindu si s městy vyhráli podstatně lépe.
Jméno: StriderCZ 26. 3. 2015, 06:30:33 delete
e-mail:
 
prosím tě: součet čísel devět a osm je sedmnáct, že ano?
Jméno: StriderCZ 25. 3. 2015, 22:31:04 delete
e-mail:
 
Města jsou si hodně podobná . Ono to ani jinak moc nešlo. Jen je zajimavé , že v takovém Skyrimu je to taky....
Jméno: Elemir 25. 3. 2015, 21:32:51 delete
e-mail:
 
Viz (Elemir) - Realms of Arkania: Blade of Destiny, akorát zítra mi do toho nejspíše skočí Pillars of Eternity.

Thorwal a pár měst jsem ještě mapoval, ale vyplatí se to opravdu jen u těch vělkých, kde se pak hodí mít zaznamené polohy a příslušnost chrámů. V thorwalském dungeonu jsem na prvním patře, nějak jsem přehlídl, že ve městě dungeon je, tak jsem nejprve pobíhal po hlavní lince.
Jméno: StriderCZ 25. 3. 2015, 21:12:05 delete
e-mail:
 
Jinak z her teď jsem oprášil Realms of Arkania - Blade of Destiny. Paráda, ta hratelnost..., nemůžu si pomoct, ale tyhle klasiky nemají chybu. Na hraní namám moc času. Nahraných mám tak 6 hodin čistého času, z toho tři hodiny mi zabrala tvorba postav (a to mám manuál skoro v malíku).
Postupně se prokousávám prvním dungeonem (jsem v poslední čtvrtině.
Syslím dukáty, sbírám zkušenosti ( strašně pomalu narůstají levely). A vůbec nikam nespěchám...
Můj kouzelním se zapojil do bity a umřel.
Asi půl hodiny jsem systémem pokus omyl hledal chrám, kde by jej příslušný Bůh oživil- po četných modlitbách a po utracení značné částky peněz...
Save- jen ve chrámech (kdekoliv jinde to je se ztrátou zkušeností, což je šílené (nebo oldskůl)
Interakce s okolím- nejčastěji formou textového okna... prostě paráda.

Tyhle hry totiž jsou simulátorem her na hrdiny, kdy počítač funguje jako pán jeskyně. A hry tak mají spoustu pravidel, nečekaných událostí, jsou zkrátka živé...
Jediné co doporučuji je NETBOOK s desetipalcovým monitorem...nebo tak něco.

Jméno: StriderCZ 25. 3. 2015, 13:36:36 delete
e-mail:
 
Doporučuji GODS a pak Turrican II popřípadě
Jeho předelavku Hurricane. Z dalších pak není špatný Superfrog a nebo další pecka od Teamu17 Alien Breed. Znama je hra Abuse ale ta mne moc ne chytla
P.S. GODS jsem dohrát asi padesát krát