Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 26. 3. 2015, 20:45:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemir viděl Yuyanu odpovědět, ale myšlenkami byl u instalačky Pillars of Eternity ... Nee, Yuyana byla přesnější
Dneska asi nebudu ten pravý něco radit, nejraději bych v Pillars of Eternity pokračoval ... Přijde mi to divné, jakoby to něco házelo určité volby zpět. GrayFace patche viz http://www.svetmightandmagic.cz/download/mmd_index.php#o2
">href="http://www.svetmightandmagic.cz/download/mmd ... , ten dlouhý "seznam". Ono, by to chtělo ten problém spíše vidět v reálu. |
|||
| Jméno: | BonezZ | 26. 3. 2015, 19:54:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
Btw nemůžu nikde sehnat GrayFace patch, kde jste ho našli prosím? ![]() |
|||
| Jméno: | BonezZ | 26. 3. 2015, 18:44:39 | ![]() |
| e-mail: | lhottkat(z)seznam(tečka)cz | ||
Zdravím Vás. Po dokončení MM7, jsem se vrhl do MM8. Mám verze koupené z GOG. A stejně jako se mi to dělo v MM7, tak i v MM8 mi "mizí" schopnosti. V MM7 se mi to stalo až když jsem poprvé navštívil doly rudého trpaslíka, ovšem u MM8 se mi to stalo hned na ostrovech. U MM7 jsem to řešil editorem savů, zkusil jsem tedy editor savů i na MM8 a ejhle, byl problém, editor mi nefunguje. Nevíte někdo co s tím? Dělá to i po reinstalu a v originální en verzi před počeštěním. TO samé editor nefunguje v originální en verzi ani po počeštění. Nějaké nápady nebo postřehy? Na fóru jsem nic podobného nenalezl :( |
|||
| Jméno: | Yuyana | 26. 3. 2015, 18:04:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir nás zkouší z matematiky :-D. Já a matematika, hmm :-D. Já byla vždycky ignorant, co mě nebavilo, to jsem se nenaučila, a jsem tomu vděčná :-D. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 26. 3. 2015, 06:30:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| prosím tě: součet čísel devět a osm je sedmnáct, že ano? | |||
| Jméno: | StriderCZ | 25. 3. 2015, 22:31:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Města jsou si hodně podobná . Ono to ani jinak moc nešlo. Jen je zajimavé , že v takovém Skyrimu je to taky.... | |||
| Jméno: | Elemir | 25. 3. 2015, 21:32:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Viz (Elemir) - Realms of Arkania: Blade of Destiny, akorát zítra mi do toho nejspíše skočí Pillars of Eternity.
Thorwal a pár měst jsem ještě mapoval, ale vyplatí se to opravdu jen u těch vělkých, kde se pak hodí mít zaznamené polohy a příslušnost chrámů. V thorwalském dungeonu jsem na prvním patře, nějak jsem přehlídl, že ve městě dungeon je, tak jsem nejprve pobíhal po hlavní lince. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 25. 3. 2015, 13:36:36 | ![]() |
| e-mail: | Skákačka | ||
| Doporučuji GODS a pak Turrican II popřípadě
Jeho předelavku Hurricane. Z dalších pak není špatný Superfrog a nebo další pecka od Teamu17 Alien Breed. Znama je hra Abuse ale ta mne moc ne chytla P.S. GODS jsem dohrát asi padesát krát |
|||