| Ano používám editor odsud a je zajímavé, že jsem si teď všiml, po vyzkoušení tvého nápadu, že mi v editoru drží cesty k předchozím úložištím hry. Vysvětlím. Hru jsem 4x reinstaloval. 2x GOG (program files/gog.com/...) , poté jsem zkusil černou verzi (program files/3DO/...) a pak ještě znovu tu černou verzi (program files/MM8/...). Vždy po odinstalaci jsem se koukl, jestli po hře něco nezbylo, když ano, odstranil jsem, tudíž nikde nic nebylo. Ale když otevřu editor, tak v editoru mi to nabízí cesty do GOG.com, 3DO, prostě do míst kde hra byla nainstalovaná, ale fyzicky neexistuje. A když vyjmu savy z nainstalované hry a dám je třeba na druhý pevný disk a v editoru otevřu hru, stejně to tam ty savy najde, i když ta složka je prázdná. A ten editor jsem 2x měnil. Nevím co tam zlobí |