Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Půlskřet Cooldžej 28. 3. 2015, 14:38:13 delete
e-mail:
 
to BonezZ: U MM7 byl bug s NPC master healer, že když uzdravil družinu mazal právě armour skilly. Divné je, že to máš i v 8čce.
Jméno: Elemir 28. 3. 2015, 09:07:31 delete
e-mail:
 
To je jednoduché, editor bere primárně data z registrů, takže něco nemáš odinstalováno tak, jak by mělo (což ostatně může být svým způsobem důvod všech těch problémů). Takže stiskni v editoru tlačítko Browse..., zadej si tam cestu do toho záložního adresáře, kam si save přesunul, zkus tam něco v save změnit, pak ten změněný save nahraj zpět do adresáře hry a vyzkoušej.
Jméno: BonezZ 28. 3. 2015, 08:29:39 delete
e-mail:
 
Ano používám editor odsud a je zajímavé, že jsem si teď všiml, po vyzkoušení tvého nápadu, že mi v editoru drží cesty k předchozím úložištím hry. Vysvětlím. Hru jsem 4x reinstaloval. 2x GOG (program files/gog.com/...) , poté jsem zkusil černou verzi (program files/3DO/...) a pak ještě znovu tu černou verzi (program files/MM8/...). Vždy po odinstalaci jsem se koukl, jestli po hře něco nezbylo, když ano, odstranil jsem, tudíž nikde nic nebylo. Ale když otevřu editor, tak v editoru mi to nabízí cesty do GOG.com, 3DO, prostě do míst kde hra byla nainstalovaná, ale fyzicky neexistuje. A když vyjmu savy z nainstalované hry a dám je třeba na druhý pevný disk a v editoru otevřu hru, stejně to tam ty savy najde, i když ta složka je prázdná. A ten editor jsem 2x měnil. Nevím co tam zlobí
Jméno: Elemir 28. 3. 2015, 08:02:17 delete
e-mail:
 
Používáš ten editor odtud? Zkus jednoduchý test, přesuň všechny save z adresáře s aktuálně používanou hrou do jiného adresáře (např. nějaké zálohy) a pak teprve otevři ten editor a koukni, zda-li je nabízený adresář opravdu prázdný. Pokud tam máš dvojí instalaci hry, může se dít cokoliv.
Jméno: BonezZ 27. 3. 2015, 18:29:04 delete
e-mail:
 
Ano, zkusil jsem draka, licha, avatar, a nic. V editoru když znovu otevřu ten save ze hry, tak to v něm je nastavené, ale ve hře změna neprobíhá...
Jméno: Yuyana 27. 3. 2015, 18:08:42 delete
e-mail:
 
Zkoušel jsi nějakou drastičtější změnu? Třeba rasu, obličej, nebo tak? Třeba to nějak souvisí s tim bugem a nechce se to tam objevit.
Jméno: BonezZ 27. 3. 2015, 17:47:49 delete
e-mail:
 
Bohužel, edituji správný...
Jméno: Yuyana 27. 3. 2015, 17:42:39 delete
e-mail:
 
Divný. Fakt edituješ správnej save ve správný složce? Ne že bych tě považovala za blbce, ale občas se člověk překoukne a pak řeší a řeší .
Jméno: BonezZ 27. 3. 2015, 17:16:24 delete
e-mail:
 
V editoru, když otevřu save, tak v něm skill přidám. Vypnu editor. Zapnu hru a ve hře není. Vypnu hru a zapnu znovu editor, otevřu save a v savu skill je. Save se jen nepřenese do hry. Je něco, co by tomu editoru bránilo vkládání do hry pozměněné savy?
Jméno: BonezZ 27. 3. 2015, 16:44:56 delete
e-mail:
 
Ale vytáčí mě ten editor, že nejde :/
Jméno: Yuyana 27. 3. 2015, 13:35:25 delete
e-mail:
 
Každopádně pokud se to děje při rozbití, tak vytvrzení zbrojí lektvarem řeší problém . S grayface jsou vytvrzovat i artefakty/relikvie. Lektvary jdou docela dobře i koupit, a sehnat experta alchemky neni problém.
Jméno: BonezZ 27. 3. 2015, 13:22:28 delete
e-mail:
 
Jo já si k vánocům udělal radost. Koupil jsem si hodně drahý, ale kvalitní joystick a hru, novinku, Elite Dangerous za téměř 2000 a nakonec jsem ze hry tak zklamaný, že jsem byl nucen se vrátit se k Il2 Hold to někdy nevyjde, jen to pak bolí rozpočet
Jméno: BonezZ 27. 3. 2015, 13:20:45 delete
e-mail:
 
Jen armour skilly, a vždy, když se zbroj rozbije. Stejně tak tomu bylo u mě i u MM7. Nějaká zkušenost?
Jméno: Půlskřet Cooldžej 27. 3. 2015, 00:42:54 delete
e-mail:
 
to BonezZ: Mizí ti všechny skilly, nebo jen armour skilly?
Jméno: Yuyana 26. 3. 2015, 23:30:03 delete
e-mail:
 
(Moje originálky mm jsou komplet zprasený, šestka je v decentnim stavu, z osmičky mám jedno zrytý CDčko, sedmička už neni vůbec. Už velmi dlouho. Ale image mi zůstaly. My měli vždycky virtuální mechaniku, bylo to užitečný, když náš počítač začal dělat problémy a museli jsme přežít pár let bez mechanik .)
Jméno: Yuyana 26. 3. 2015, 23:25:49 delete
e-mail:
 
Vždycky když hraješ "černou" verzi, vzpomeň si na mě, jak jsem musela upirátit Thiefa 4ku, protože legální verze za litra nešla ani nainstalovat . Ležela mi na nočnim stolku, zatim co jsem s klidem v srdci pařila verzi z torrentu, která jela jako po másle :-p. Zvykla jsem si odkládat na tu krabičku peníze, přímo Garrettovi do ruky :-D.
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 21:16:49 delete
e-mail:
 
No řekněme, že kdybych nebyl před pár lety "prase", tak jsem měl funkční všechny CD s MM. Jelikož jsem byl "prase", tak funguje jen MMIX A ten editor mi vrtá hlavou, budu se v tom nějakou chvíli vrtat, když ne, budu doufat, že ho nebudu potřebovat
Jméno: Elemir 26. 3. 2015, 21:10:40 delete
e-mail:
 
Pokud ti ta warez verze jde, tak se tím nestresuj, originál máš koupený, tak je to jedno Jinak jak psala Yuyana, já nemůžu nechat dopustit na originál verze od NWC. S těmi jsem nikdy problém neměl ... vyjma nepodstatných bugů.

Nefunkční editor ukazuje na nějakou hlubší chybu, ale to se takto oprvavdu hůře posuzuje.
Jméno: BonezZ 26. 3. 2015, 21:00:09 delete
e-mail:
 
Bohužel občas reaguji dřív než použiji mozek, tak pak vznikají tyto situace Děkuji už mám Nicméně ani to nepomohlo, tak já nevím. Zkusil jsem i nainstalovat "černou" verzi a udělat dle postupu a skilly nemizí (což vyřešilo problém), ale editor mi prostě nejde. Jen je mi proti srsti hrát "černou" verzi, když mám hned vedle koupenou
Jméno: Yuyana 26. 3. 2015, 20:53:27 delete
e-mail:
 
Já to tam našla hned, prostě ctrl+f "grayface" a je to nalezený, že jo :-D.