Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Půlskřet Cooldžej 31. 3. 2015, 08:19:15 delete
e-mail:
 
to Elemir: to je náhodička - taky jsme betonovali vzpěry ke sloupkům pro bránu, krásně mě to při tom profouklo, takže teďka jedu na healing pointech, ale asi stejně lehnu
Jméno: Elemir 31. 3. 2015, 07:16:49 delete
e-mail:
 
Nakonec se k tomu počasí vyjádřit musím ... ráno si to jedu z práce v hezké vánici, abych pár kilometrů před cílem jel už v souvislé vrstvě sněhu ... ještě že nemám přezuto Ale překvapilo to, je tu všude bílo a vypadá to, že to nějakou chvíli vydrží.
Jméno: Elemir 30. 3. 2015, 19:23:22 delete
e-mail:
 
Počasí ani komentovat nebudu, včera jsem betonoval vzpěry ke sloupkům, takže jsem chytil ten začátek

Ale zpět k hrám. Je skutečně otázkou, zda-li se k novým hrám vůbec dostanu Pillars of Eternity jsem zatím poslal k ledu, nějak jsem zjistil, že na to nemám zrovna ty nejlepší podmínky pro klidné hraní. Připomnělo mi to IWD2, kde jsem to měl hodně podobné.

Na Zaklínače 3 už se taky nějak moc netěším a Legends of Sword Coast vyjdou až po prázdninách. Pokud by Bethesda oznámila TES 6, tak to bude nejspíše až příští rok. Série Mass Efect mě nijak nezajímá, tam ovšem pokračování oznámí určitě. Rýsuje se mi tak klidný herní rok, kdy bych mohl smáznout kupu restů. Jenomže to je jen taková iluze, protože mám kupu jiných činností, které mě čekají. Takže ano, čím novější hry, tím větší pravděpodobnost, že se na ně ani nedostane
Jméno: Adam23 30. 3. 2015, 16:48:51 delete
e-mail:
 
Ja, aprílové Kroupy a sluníčko za 10 minut, proč ne.
Jméno: Yuyana 30. 3. 2015, 14:51:26 delete
e-mail:
 
Taky u vás je tak nádherný počasí? Už druhej den je perfektní, dokonce padaly kroupy. Vítr, voda, dobrá teplota... saakra.
Jméno: Yuyana 30. 3. 2015, 12:57:38 delete
e-mail:
 
Chhh, miluju ty dvojtý bitvy, kde NPC, co je se mnou v partě vytáhne 25lv Clefaify a já tak musim vybojovat celej boj sama dva na jednoho :-D. No.
...
Skyrim mi nepřišel nějak náročnej na počítač, a na nic jinýho to asi nemá cenu, když vidim, jakou má tahle série moderskou komunitu. Což je jeden z jejích magnetků. Mě taky v Morrowindu ty módy bavily víc než samotná hra :-p.
Jméno: JCMurphy 30. 3. 2015, 10:21:00 delete
e-mail:
 
no třeba lidi z šermířské skupiny hrajou Skyrim už několikátej měsíc a pořád to opěvujou já nevím... jak jsem řekl, na počítači jsem to neměl, i kdyby to tam bylo, tak to asi nerozjedu a je mi to úplně jedno dokavaď mi jede Titan Quest, tak jsem spokojenej
Jméno: Yuyana 30. 3. 2015, 09:52:44 delete
e-mail:
 
Ty si koupíš všechno, a já si asi vsadim, že se nikdy nedostaneš k tomu, aby sis to zahrál :-D.
Jméno: Elemir 30. 3. 2015, 09:38:40 delete
e-mail:
 
Morrowind mi zas tak přehypovaný nepřišel, narozdíl od Oblivionu, kde už to bylo znát. Možná je to ještě tím upozaděným internetem, přeci jen v době Morrowindu to nebyla u nás zas tak běžná záležitost.

Navíc Morrowind měl ještě snahu o různorodost interiérů. Oblivion už pak jede klasicky ... vlezu do rozvalin, projdu 1-3 patra, na konci zatáhnu za páku a vyjdu boční chodbou poblíž východu ven. Skyrim to sice převzal, ale třeba taková Černota, lokace hluboko pod povrchem, je zajímavým zpestřením

TES série je mířena na masy, ale jak už poznamenal flash, kolik jiných sérií z 90. let přežilo rok 2000 a ke všemu dokázalo udržet kontinuitu? To že to dělí herní komunitu, to jsme si tu dokázali už několikrát

Ono je to s hrama těžké, mám svou skupinu her, o které vím, že ji klidně budu hrát znovu a pak tu mám skupinu, která se mi líbila, ale jedno odehrání stačilo. TES série patří někam do středu - Morrowind klidně znovu, Oblivion už asi ne, Skyrim mě k druhé rozehrávce donutil jen díky DLC. Třeba mě případný 6. díl už bavit nebude, ale zcela určitě vím, že si ho koupím
Jméno: Yuyana 30. 3. 2015, 09:18:00 delete
e-mail:
 
Taky mám raději zelenou trávu a tak podobně, jak jsi to říkal, Stridere český. Měla jsem na Morrowindu nějakej plug-in, kterej trošku projasňoval atmosféru a zazelenim přírodu, bylo to mnohem lepší. Dohrála jsem základní hru a Blood Moon. Neměla jsem tou dobou co na práci :-p.

Tady jsem projela svou DAI složku a našla nějaký obrázky, který se mi fakt líbily, co se krajiny týče. Každej pěkně z jinýho prostředí. Ten druhej je skrz dalekohled, ale mě se ten keřík líbil :-D.

http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...
http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...
http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...
http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...
http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...
http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...

(Někdo mě naučte dělat kratší odkazy, ať nespamuju :-p.)
...
Já chápu a respektuju jejich potřebu vydělat balík. Žádnej problém. Pokud se jim to prodává, fajn. Ať to vyráběj. Jsou svobodný :-p. Pokud to chtěl lidi hrát, opět, ať to hrajou.

Já si radši zahraju něco, co nevydělalo balík a nechalo svý studio krachnout :-D. Jako třeba Might and Magic :-D. A spousta dalších super her od milejch již neexistujících tvůrců :-p.
Jméno: StriderCZ 30. 3. 2015, 06:25:19 delete
e-mail:
 
Mně na sérii TES mrzí to, že je jako TV Nova: záležitost pro davy, superkomerce. Což nemusí být vysloveně špatně. Oblivion jsem dohrál, Morrowind asi do půlky. Jenže, když jsem hrál Skyrim, byl jsem zklamaný z toho, jak se hry v téhle sérii opakují, včetně špatných herních mechanismů. Těžce mně zklamala grafika: kde je ve Skyrimu zelená tráva, barevný podzim, který mám tak rád, nádherná azurová obloha v zimě, bílý sníh? He? Zase to šedohnědavé cosi, tak jako u mnoha 3D her současnosti.

A nejsou tam DUNGEONY !!!!!!!!!

To hlavně !!!!!!!!!!!



Jméno: flash 30. 3. 2015, 02:39:53 delete
e-mail:
 
však jo, vzdyt je plno lidi který TES nebavi, me taky třeba nebavi Fifa nebo Nhl, a plno lidi u toho sedi celej rok.Ja jen delal osvetu ohledne Bethesdy,nic nikomu nevnucuju, at si akzdej udela názor sam, zejo, od toho ma hlavu
Jméno: Yuyana 29. 3. 2015, 23:32:14 delete
e-mail:
 
Podívej, kdo dělá hry líp je špatná otázka... :-D Je to věc názoru. Každýmu se líbí něco. Za mě je to velmi nudná, nedomyšlená a zbugovaná záležitost.

Prodávaj se jejich hry? Jo. Znamená to, že jsou kvalitní? Hmmm, já mám s prodejem svoje zkušenosti a moc dobře vim, co jsou lidi ochotný koupit. Stačí navštívit libovolnej supermarket. Víc k tomu říkat nebudu.
Jméno: flash 29. 3. 2015, 23:29:32 delete
e-mail:
 
Jo a když uz jsme u toho opevovani Bethesdy, kupříkladu dnes zcela beznou věc jako rozhlizeni mysi při fps pohledu vymysleli oni, poprvé to pouzili u Terminator:Future Shock, tenkrat to byla velka událost a velmi rychle se to prosadilo.
Jméno: flash 29. 3. 2015, 23:20:36 delete
e-mail:
 
podle me na TES hrach urcite něco bude, protože Bethesda je snad jediny studio co dělalo hry ještě pro DOS za krale klacka a existuje dodnes.
Muj názor je ze jsou jediny studio na svete co dokaze udelat single player open world rpg takového zaberu, prave kvůli tomu ze mají obrovske zkusenosti.Samo ze jejich hry nejsou bez chyby ale kdo dela hry se stejnym zaberem lip..nikdo. Všechny podobne pokusy ztroskotali a ani ten Zaklinac 3 nebude presne to co nabizeji TES.
Jméno: StriderCZ 29. 3. 2015, 22:31:20 delete
e-mail:
 
Minulý rok na Vánoce jsem dostal celou sérii TES v hezkém dárkovém balení.... Ale mnohem víc radosti jsem si užil S MM X
Jméno: Yuyana 29. 3. 2015, 22:19:53 delete
e-mail:
 
Tak nějak nechápu, co lidi k těm TES hrám táhne. Když mi v prodejně nabízeli Skyrim, couvla jsem o krok a prohlásila jsem, že jsem hrála Morrowinda, takže ne, děkuju :-D. Pak jsem to zkusila doma rozehrát (bez placení), jen pro jistotu... a udělala jsem dobře, že jsem to nekoupila. Po hodině to šlo z disku. Rozešli jsme se ve zlém a už se neuvidíme :-p.

Třeba se ze mě prodejce poučil, zjistil, že jsou i lidi, co tyhle věci nehrajou, a příště, až tam přijde někdo jako já, nacpe mu s nadšenym úsměvem DA a Thiefa :-D.
Jméno: StriderCZ 29. 3. 2015, 20:53:57 delete
e-mail:
 
TES hry jsou šíleně přehypované . Morrowind mne bavil, ze začátku má skvělou atmosféru... Je to ale moje chyba, ze jsem čekal něco jiného než stokrát nastavovanou kaši. Co mně lezlo na nervy byla zdechlost vývojářů při tvorbě interiéru a dungeonů.
Jinak v RoA moje parta dosáhla prvního levelu.... Asi po třech týdnech hraní
Jméno: Elemir 29. 3. 2015, 19:00:12 delete
e-mail:
 
Depresivnost Morrowindu je neskutečná , ale krom JV kusu mapy, jsem taky všechno prolezl křížem krážem ... v těch sopečných proudech jsem se ztrácel, takže vůbec nemám představu, co jsem navštívil a co minul. Možná jsem to nakonec prošel celé, ale jistý si tím nejsem Není to hra pro každého, ale z TESů to u mě zatím pořád vede. Pokud jde o generičnost, doporučuji spíše Daggerfall
Jméno: Adam23 29. 3. 2015, 18:41:42 delete
e-mail:
 
Já hrál jen TES a depresivní Morrowind jsem prolezl neskutečně Doufám, že už pracujou na dalším offline dílu.