Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 30. 3. 2015, 14:51:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Taky u vás je tak nádherný počasí? Už druhej den je perfektní, dokonce padaly kroupy. Vítr, voda, dobrá teplota... saakra. | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 3. 2015, 09:52:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ty si koupíš všechno, a já si asi vsadim, že se nikdy nedostaneš k tomu, aby sis to zahrál :-D. | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 3. 2015, 09:18:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Taky mám raději zelenou trávu a tak podobně, jak jsi to říkal, Stridere český. Měla jsem na Morrowindu nějakej plug-in, kterej trošku projasňoval atmosféru a zazelenim přírodu, bylo to mnohem lepší. Dohrála jsem základní hru a Blood Moon. Neměla jsem tou dobou co na práci :-p.
Tady jsem projela svou DAI složku a našla nějaký obrázky, který se mi fakt líbily, co se krajiny týče. Každej pěkně z jinýho prostředí. Ten druhej je skrz dalekohled, ale mě se ten keřík líbil :-D. http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... (Někdo mě naučte dělat kratší odkazy, ať nespamuju :-p.) ... Já chápu a respektuju jejich potřebu vydělat balík. Žádnej problém. Pokud se jim to prodává, fajn. Ať to vyráběj. Jsou svobodný :-p. Pokud to chtěl lidi hrát, opět, ať to hrajou. Já si radši zahraju něco, co nevydělalo balík a nechalo svý studio krachnout :-D. Jako třeba Might and Magic :-D. A spousta dalších super her od milejch již neexistujících tvůrců :-p. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 29. 3. 2015, 22:31:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Minulý rok na Vánoce jsem dostal celou sérii TES v hezkém dárkovém balení.... Ale mnohem víc radosti jsem si užil S MM X | |||
| Jméno: | Adam23 | 29. 3. 2015, 18:41:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Já hrál jen TES a depresivní Morrowind jsem prolezl neskutečně Doufám, že už pracujou na dalším offline dílu. |
|||