No co, co, hraju pokémona :-D. Má s tim snad někdo problém... :-D Je to RPGčko? Je :-D.
Co se týče R/B/G/Y, tak tady musim vzdorovat. Bezkonkurenčně nejmocnější jsou rattaty a nidorani. Normálně jsem zahodila startéra a jela to jen s těmahle dvěma, bez nehody až do ligy. Nidoqueen vyvraždila celou ligu skoro sama, měla malej level (protože jsem používala hlavně Raticata), něco kolem čtyřicítky, ale naházela je na hromadu jak hračky. Hrála jsem to na gameboyi, takže poctivá práce :-D.
Měla jsem v modrý verzi Bulbasaura. Jmenoval se Kaliki. Byl slabej, jak už tak bulbasauři bejvaj :-D, ale měla jsem ho ráda. Jeden z mála pokémonů, kterejm jsem dala jméno. Hádejte kde jsem se inspirovala :-D.
Travní uměj bejt svině, ale když člověk normálně hraje "kampaň", tak to chce vybrat dva silný buldozery, který se vzájemně doplněj a všechno vyvražděj. Hodně útoků s co nejvíc PP a držet je na dobrym levelu. To je tak nějak celý. Jo, dobře udělaná svině na stejnym levelu si je podá, ale s něčim takovym by se člověk v normální hře ukousal nudou.
No, znáte mě. Já mám ráda jednoduchost a masakrování :-D. |