Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 2. 4. 2015, 09:12:33 delete
e-mail:
 
Tak když tam pikaču neběhá, tak proč to hrát?
Jméno: Yuyana 2. 4. 2015, 09:08:43 delete
e-mail:
 
Nejlepší úchylky jsou ty zdarma :-p.

...

To je totiž nejlepší, když lidi neznaj, nehráli, ale věděj, že to nesnášej :-D. Můžu vás ujistit, že v tý hře žádnej pikaču neběhá. Je to prostě RPGčko, kde máte několik postav, se kterejma bojujete...
Jméno: Adam23 2. 4. 2015, 07:13:25 delete
e-mail:
 
Cos koupil?
Jméno: Elemir 1. 4. 2015, 22:41:21 delete
e-mail:
 
Je to tak Akorát ta moje úchylka mě dneska stála 70 liber ... ale zas mě překvapilo, jak to nakonec bylo pod cenou ... úchylkáři se holt mají tendenci sdružovat
Jméno: Adam23 1. 4. 2015, 22:31:51 delete
e-mail:
 
Ale jo, lidi mají různý úchylky, někdo pokemony jinej zas MightandMagic
Jméno: Elemir 1. 4. 2015, 22:09:34 delete
e-mail:
 
To je asi podobné tomu, když řeknu,že kontroluju trubky ... jenomže to je fakt, opravdu kontroluju výrobu bezešvých válcovaných nerez trubek

Pokémony jsem vždycky nesnášel, stejně jako jsem nějak skrz prsty koukal na Final Fantasy, ale je to prostě o tom, zda-li nám to dokáže sednout, či nikoliv. Ostatně, už před lety jsme probírali japonský horor Kruh, dodnes nevíme, o čem byla řeč Zasměju se tomu, ale někdy mě zamrzí, že mi tohle celé dění uniklo. A věřím tomu, že na východě to mají podobně.
Jméno: Adam23 1. 4. 2015, 21:48:35 delete
e-mail:
 
Pokemoni? Lolz
Já znám akorát tu žlutou bestii pika pika... A používám to, když chci říct, že je něco na pikaču.
Jméno: Elemir 1. 4. 2015, 21:27:53 delete
e-mail:
 
Musím říci, že se v tom docela orientuju. Nikoliv, že bych pokémony znal, ale jak starší dcerka koukala na seriál, tak alespoň vím, o čem je řeč Protože to prostě nejde nesledovat, když vám to běží před nosem Promakané to mají, ale západní RPG je holt západní RPG
Jméno: Yuyana 1. 4. 2015, 16:46:59 delete
e-mail:
 
No co, co, hraju pokémona :-D. Má s tim snad někdo problém... :-D Je to RPGčko? Je :-D.

Co se týče R/B/G/Y, tak tady musim vzdorovat. Bezkonkurenčně nejmocnější jsou rattaty a nidorani. Normálně jsem zahodila startéra a jela to jen s těmahle dvěma, bez nehody až do ligy. Nidoqueen vyvraždila celou ligu skoro sama, měla malej level (protože jsem používala hlavně Raticata), něco kolem čtyřicítky, ale naházela je na hromadu jak hračky. Hrála jsem to na gameboyi, takže poctivá práce :-D.

Měla jsem v modrý verzi Bulbasaura. Jmenoval se Kaliki. Byl slabej, jak už tak bulbasauři bejvaj :-D, ale měla jsem ho ráda. Jeden z mála pokémonů, kterejm jsem dala jméno. Hádejte kde jsem se inspirovala :-D.

Travní uměj bejt svině, ale když člověk normálně hraje "kampaň", tak to chce vybrat dva silný buldozery, který se vzájemně doplněj a všechno vyvražděj. Hodně útoků s co nejvíc PP a držet je na dobrym levelu. To je tak nějak celý. Jo, dobře udělaná svině na stejnym levelu si je podá, ale s něčim takovym by se člověk v normální hře ukousal nudou.

No, znáte mě. Já mám ráda jednoduchost a masakrování :-D.
Jméno: Elemir 1. 4. 2015, 15:00:53 delete
e-mail:
 
4KILLER: Výborná práce! Alespoň jsem měl hned důvod aktualizovat Novinky
Jméno: JCMurphy 1. 4. 2015, 14:32:47 delete
e-mail:
 
jasně reklamu si tu dělej...

a co tady Yuyana zase o pokemonech? právěže travní typy jakožto starteři jsou nejlepší! právě bulbasaur byl nejmoecnější v RGBY pokemonech! :P
Jméno: KILLER 1. 4. 2015, 12:49:12 delete
e-mail:
 
Pokud vás zajímá MMX, tak se mrknětě do fóra na "moji" novinku.
Jméno: Yuyana 1. 4. 2015, 11:52:56 delete
e-mail:
 
Můj startovní pokémon umí udělat listový tornádo :-D. Dokonce na dva způsoby. Je to potvůrka. Akorát mám obrovský potíže s hmyzíma a travníma typama, opravdu mi chybí můj milovanej charizard. Jenže v černý verzi žádnej neni. No, travní startéři jsou na tom už tradičně nejhůř, to jsem věděla, když jsem si ho brala, takže žádný vymlouvání :-p.

...

Teď počkám, až se vedení vrátí od zubaře a vyrazim na nákup, počasí je stále ještě perfektní. Pak se půjdu válet, a program na dnešek je hotovej. Určitě se mi podaří dostat alespoň jeden odznak. Další gym leader používá zemní typy, tak si můj travní možná konečně škrtne.
Jméno: JCMurphy 1. 4. 2015, 09:59:39 delete
e-mail:
 
no.. reálný tornádo řádilo ve Stříteži u Třebíče když jsem tam byl na prázdninách (a další tornáda pak byly na záchodě když jsem tam onemocněl)
Jméno: Elemir 31. 3. 2015, 22:28:54 delete
e-mail:
 
Pokud jde o tornádo, já už měl při cestě do práce celkem co dělat s volantem Ale ten ranní sníh jsem si blejsknul, na památku
Jméno: Adam23 31. 3. 2015, 21:32:59 delete
e-mail:
 
Slušnej mazec dneska.
Jméno: Yuyana 31. 3. 2015, 20:44:39 delete
e-mail:
 
Ráno sněžilo, pak svítilo pěkně ostrý slunce, pak ch.. pršelo, kroupy, zbejvá tornádo a máme tu počasí komplet.
Jméno: ivo 31. 3. 2015, 19:06:26 delete
e-mail:
 
Tak u nás sněžilo , pršelo , a teď se u nás zablýsklo a zahřmělo.
Tak u nás několikrát sněžilo i na velikonoce .
Jméno: JCMurphy 31. 3. 2015, 13:17:13 delete
e-mail:
 
Vždyť ono sněží víc než za poslední dva roky v zimě ale apríl je až zítra!!!
Jméno: Yuyana 31. 3. 2015, 08:38:23 delete
e-mail:
 
Sněží.