Jeden sběratel ze Skotska ruší sbírku, tak jsem od něj sehnal krabice MM6, 7 a 8 (bez CD, ale to nevadí, ty seženu snadno) + k tomu komplet krabici datadisku Shadows of Death k Heroes 3 a Rama (mám jen německou verzi, ale tu jsem si moc neužil). Řekl si o 50 liber a 20 za poštovný s tím, že mi pak rozdíl vrátí. Cena je dosti férová. Jen ten datadisk jsem viděl prodávat za nějakých 33 liber.
Nakupoval jsem u něj už minulý týden (Crusaders of Might and Magic, Realms of Arkania: Star Trail a Menzoberranzan), tak právě přišla řeč na to, abych mu poslal seznam, že se zkusí podívat. Byla to vůbec náhoda, protože neměl nastavené posílání zásilek do Čech, ale Star Trail mě donutil mu napsat
4Yuyana: Japonský RPG šli vždy mimo mě, protože v době, kdy jsem začínal, bylo známé akorát to Final Fantasy. Mě u toho uniká děj a to je pro mě u RPG celkem podstatné. Proto bych třeba nemohl hrát i Dark Souls apod. Vlastně ještě na jedno si vzpomínám, nějaká Zelda. |