Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Půlskřet Cooldžej 4. 4. 2015, 23:22:05 delete
e-mail:
 
Baterka... to byla silná stránka Dooma 3. Připadalo mi to jako hrát lodě. Člověk střelil někam do tmy a s baterkou v ruce potvrzoval zásah
Jméno: Elemir 4. 4. 2015, 19:37:45 delete
e-mail:
 
I z dřívějška si vybavuju víceméně povinné tutorialy, jeden má např. Dark Messiah of Might and Magic. Ovšem úžasné je, když sice tutorial podstoupíš, ale hra ti neukáže jednu podtsatnou věc ... třeba že jde Vietcongu rozsvítit baterka
Jméno: Yuyana 4. 4. 2015, 10:22:23 delete
e-mail:
 
Jestli ve hrách něco nemám ráda, tak jsou to vynucený tutorialy. Tutorial má bejt dobrovolnej. Dřív se člověk akorát kouknul na nastavení ovládání a šel hrát... a lidi to zvládali :-D. Teď mě pomalu učej i utřít zadek a nejde to přeskočit :-D. Moje víra v lidstvo má opět sestupnou tendenci :-p.
Jméno: flash 3. 4. 2015, 21:06:26 delete
e-mail:
 
Jo ona je to takova ,,staromodni,, prodejna
tak konzolovky ten obchod uz hezkych par let drzi nad vodou, bohužel prodeje PC her jsou mizerne.
A jasne, vždycky jsme levnejsi nez JRC, a když nahodou drazsi, staci se zminit a hned je hra levnejsi nez u nich
Jméno: Elemir 3. 4. 2015, 20:27:43 delete
e-mail:
 
Já chodil zrovna do týhle, dokonce i regály máte snad původní Odtud jsem si odnesl mezi prvními Morrowind a Icewind Dale, pod stolem u dveří pak našel SCORE (?) s Rage of Mages. MM8 mám taky odtud, stejně i Rune nebo Age of Wonders. Pamatuju si, jak dlouho jste dokonce měli Quake 2 za tehdy "přemrštěných" 700,-

Ale jinak proti JRC to byly vždy lepší ceny a hlavně, hnedka mi tam nikdo nestál za zády a neptal se, co scháním. Hezky jsem si to v klidu prošel a pak se teprve případně dotazoval. Díky tomu jsem si toho nakonec koupil více Jó, to byly studentský léta Akorát těch konzolovek je tam teď vidět nějak moc.
Jméno: flash 3. 4. 2015, 20:18:22 delete
e-mail:
 
No jo, je to ZlatnickaAkorát kdysi byli po Praze ty kramy ctyri, ted uz zbyl jen jeden..holt podelana digitalni doba..
Jméno: ivo 3. 4. 2015, 14:35:31 delete
e-mail:
 
Na Bonus webu vyšla recenze Pillars of Eternity -
http://bonusweb.idnes.cz/pillars-of-eternity-recen ...
Jméno: Elemir 3. 4. 2015, 14:05:05 delete
e-mail:
 
Pořád jsem tak nějak přemýšlel, odkud to logo prodejny znám a ona je to Zlatnická
Jméno: flash 3. 4. 2015, 09:45:19 delete
e-mail:
 
Pripadne muzete poslat mail kterou prirucku chcete s adresou.
info@hrypresto.cz
Jméno: flash 3. 4. 2015, 09:37:31 delete
e-mail:
 
Tak ty prirucky co mame.
Nox
Ultima 9
Populous
No one lives forever
Lands of Lore 3
Zeus
Alpha Centauri
Commandos 2
Half Life
Dungeon Keeper 2
Rainbow Six Rogue Spear
Cena je 100kc za kus. Kdyby nekdo mel zajem tak napiste nekam sem, poslem postou, pripadne muzete osobne v Praze.
Jméno: Elemir 3. 4. 2015, 06:29:44 delete
e-mail:
 
Tady u nás v okolí už nic. Dost obchodů navíc skončilo. Dokonce i Levné knihy se u nás výrazně přeorientovaly (teď je to samé science-fiction). Někdy mám kliku, že na něco narazím např. během dovolený, kdy se dostanu i do jiných končin, ale jinak je to spíše náhoda ve vyhledávání na netu. Z té série jsem pokukoval ještě po příručce k Baldur´s Gate 2.

V příručce k Ultimě IX je rozsáhlý rozhovor s Garriottem, dočetl jsem se zatím na začátek IV dílu Ultimy. Skoro mám až chuť devítku rozehrát a jít postupně zpět. Zrovna na devítku mám zajímavé vzpomínky, protože její demo jsem kdysi dostal na CD k Voodoo 3 a vůbec netušil, co to je za hru/typ hry a co to po mě chce
Jméno: flash 2. 4. 2015, 22:42:39 delete
e-mail:
 
Mame v praci taky ještě nejake příručky Elemire, akorát ted presne nevim uz jake. Se podivam, a kdyztak to sem nekam pak napisu.Zrovna myslim ze ta Ultima 9 tam je, lands of Lore taky..asi za stovku..hmm..kouknu..
Jméno: Yuyana 2. 4. 2015, 18:06:26 delete
e-mail:
 
Já seriál nesleduju, vždycky mi vadilo, že totálně nedodržujou pravidla hry . Obecně nejsem moc na anime. Hm. Obecně nejsem moc na seriály :-D. Sakra, kolik let už nemáme televizi.
Jméno: JCMurphy 2. 4. 2015, 16:54:35 delete
e-mail:
 
Pokemony jsem žral.. boha, to byly časy... v prváku na gymplu jsem sjel všech 9 řad do té doby, než Ashovi změnili dabing a na anime teď o5 ujíždím... bejvalá spolužačka mě do toho zase natáhla a už mám dokonce lístek pro sebe a pro kámoše na letošní animefest v Brně což mi tak připomíná, že M&M jsem nehrál od toho úrazu a už to budou 2 roky
Jméno: Elemir 2. 4. 2015, 14:50:16 delete
e-mail:
 
Díky Bývá to dost o náhodě, nějak jsem před lety přehlídl, že by to Stuare chtěli zabalit, takže jsem nakoupil jen příručky k Might and Magic a Heroes. Každý takový úlovek pak potěší, navíc tyhle dvě patří po obsahové stránce k těm lepším. Jednou tomu asi nějaké extra místo doma udělám, ale ono toho zas tolik není
Jméno: Yuyana 2. 4. 2015, 12:35:46 delete
e-mail:
 
Jednou si můžeš zařídit muzeum a vybírat na to vstupný . Jinak samozřejmě máš moje gratulace, jakožto správnej lovec pokémonů vim, jak je super ulovit něco, co člověk chce :-p. V reálu nic nesbírám, protože mám ráda jednoduchej pořádek a minimum věcí, ale softwaově seberu všechno :-D.

...

Já teď strašlivě trpim, protože moje parní válce zabijou všechno a já to nechci zabít :-D. Tak se snažim chytit a vyexpit něco, co taky umí nezabít :-p. Mám na to kandidáta, teď ho jen dostat do spárů.
Jméno: Elemir 2. 4. 2015, 12:18:27 delete
e-mail:
 
A při úterní noční se mi podařil ještě jeden zajímavý kup, sehnal jsem asi jedny z posledních příruček od Stuare k Ultima IX a Lands of Lore III Nikoliv z druhé ruky, ale opravdu úplně nové. Hledal jsem informace právě o Lands of Lore na českých webech a vypadlo mi mezi tím jedno pardubické knihkupectví. Dokonce tam mají i velkou příručku k Doom, leč bez disket se shareware epizodou.

Když už jsem u těch příruček. Manuál ke Crusaders of Might and Magic obsahuje docela zajímavé informace, takže po letech zas budu moci aktualizovat i tuto hru
Jméno: Yuyana 2. 4. 2015, 11:24:08 delete
e-mail:
 
Mě je absolutně jedno, co je japonský, americký, německý... nějak v tom nevidim rozdíl.
Jméno: Elemir 2. 4. 2015, 10:42:19 delete
e-mail:
 
Jeden sběratel ze Skotska ruší sbírku, tak jsem od něj sehnal krabice MM6, 7 a 8 (bez CD, ale to nevadí, ty seženu snadno) + k tomu komplet krabici datadisku Shadows of Death k Heroes 3 a Rama (mám jen německou verzi, ale tu jsem si moc neužil). Řekl si o 50 liber a 20 za poštovný s tím, že mi pak rozdíl vrátí. Cena je dosti férová. Jen ten datadisk jsem viděl prodávat za nějakých 33 liber.

Nakupoval jsem u něj už minulý týden (Crusaders of Might and Magic, Realms of Arkania: Star Trail a Menzoberranzan), tak právě přišla řeč na to, abych mu poslal seznam, že se zkusí podívat. Byla to vůbec náhoda, protože neměl nastavené posílání zásilek do Čech, ale Star Trail mě donutil mu napsat

4Yuyana: Japonský RPG šli vždy mimo mě, protože v době, kdy jsem začínal, bylo známé akorát to Final Fantasy. Mě u toho uniká děj a to je pro mě u RPG celkem podstatné. Proto bych třeba nemohl hrát i Dark Souls apod. Vlastně ještě na jedno si vzpomínám, nějaká Zelda.
Jméno: Yuyana 2. 4. 2015, 09:15:21 delete
e-mail:
 
Já pevně věřim, že kdo ho tam chce, ten si to nějak hackne nebo naedituje :-p. Já jsem spokojená se svou zebrou a hadem.