Přesně tak, taky bych občas někam přispěl, nebo zapojil do diskuse, ale pokud nemám důvod tam chodit pravidelně, je zbytečné se kvůli tomu registrovat. V tomhle mě dost často štvou e-obchody, kdy je pro dokončení objednávky nutná registrace. Přitom vím, že už tam v budoucnu ani nakupovat nemusím.
U hesel mám taky svůj oblíbený formát, legrace pak je vzpomenout si, co jsem kde konkrétně použil Dneska je klika v tom, že dost věcí vyžaduje jako login emailovou adresu, protože kombinace login x heslo byla pro mě občas smrtící. Takhle jsem se před řadou let registroval na Aukru, zapomněl zvolené potvrzovací údaje a přes 4 roky jsem ten účet nemohl využívat. Pak mě náhoda přihrála druhou z ověřovacích otázek a tu jsem náhodou věděl  |