Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 11. 4. 2015, 20:28:17 delete
e-mail:
 
Nj, jenomže přes zimu se reje blbě Betonování byla pohoda, protože materiál jsem si navozil už minulý rok a běháního zas tolik nebylo, protože na vršku osady shnil plot, takže nám sem přes zimu běhaly srnky. To jsem si takhle vzal nůžky, že ostříhám stromy a zkonstatoval, že už je uděláno

Ono se to nezdá. Dřív mě to léto stačilo, ale teď stíhám přibírat rychleji, než-li to shazovat Pivo už na zahradě nejde vůbec, všechno mám do stráně, to bych se musel jistit i při plení
Jméno: Adam23 11. 4. 2015, 20:23:36 delete
e-mail:
 
Dyt betonujes, behas v sadu atd. Ja se dneska teda taky prekonal, vysekaval sem cestu ve svahu (po kachne a dvou dvanactkach sem se hlavne drzel rejce, abych se neskutalel
Jméno: Elemir 11. 4. 2015, 18:45:10 delete
e-mail:
 
Když se tak na sebe dívám, tak si spíš myslím, že bych se měl začít věnovat nějaké pohybové aktivitě
Jméno: Yuyana 11. 4. 2015, 00:42:35 delete
e-mail:
 
No... budeš muset přibrat, co se dá dělat :-D.
Jméno: Elemir 10. 4. 2015, 22:30:25 delete
e-mail:
 
Moje bříško je sice velké, ale ne až tak ...
Jméno: Adam23 10. 4. 2015, 22:28:58 delete
e-mail:
 
V teploučku a bezpečí, skoro jako u maminky v bříšku
Jméno: Yuyana 10. 4. 2015, 20:16:24 delete
e-mail:
 
Prostě jsme tu v bezpečí :-p.
Jméno: Elemir 10. 4. 2015, 20:04:10 delete
e-mail:
 
Bankovnictví je úplně jiná věc, to otevřu šuplík a navrchu mám takový zmuchlaný, hodně starý a okousaný papírek s loginem a heslem

Jinak teď mi Adam23 připomněl jednu věc. Ono lidi se kolikrát i bojí registrovat právě kvůli údajům. Málokdo si loginy a hesla tvoří pro každý účet zvlášť. Ale je to zbytečné, pokud to není plain text, je s tím zbytečná práce navíc Ostatně ukládání údajů v plain textu snad už dneska ani nikoho nenapadne SMF zde na fóru je třeba kouzelné v tom, že heslo zakóduje a pak ho zakóduje ještě jednou podle daného klíče. Něco jako když chcete rozbalit daťák MM3 a neznáte "první" klíč, který se nachází někde na ploše o rozloze Afriky
Jméno: Adam23 10. 4. 2015, 19:55:16 delete
e-mail:
 
Krutoprisny hesla do bankovnictví a gapps mailu, jinak jako vy, whatever.
Tady mam tematický
Jméno: Yuyana 10. 4. 2015, 19:22:38 delete
e-mail:
 
Přesně. Vždycky je nutný zvážit, kolik času a peněz by člověk ztratil, kdyby o danej účet přišel a taky jakej zisk by to mohlo přinést někomu jinýmu. Pokud je ztráta velmi nízká a přínos pro jiný lidi jaksi nemůžu najít, tak to neřešim :-D. Samozřejmě lidi, co tu maj permanentku za dva tisíce a heslo 1234 nebo pro jistotu žádný heslo nemaj... :-p no, nebudem si nic nalhávat, ani jim se 99% času nic nestane.
Jméno: Elemir 10. 4. 2015, 19:01:35 delete
e-mail:
 
Aukce apod. mám jištěné, přeci jen by bylo nemilé, kdyby mi tam někdo nakoupil za pár tisíc a pak jsem to musel platit Ostatní věci mě tak nějak moc netrápí. Na YouTube jsem třeba fanouškem 5Angels, protože se dcera přes můj účet koukala na jejich vide atd. Opravdu to mezi Slayerem, Metallicou a spol. vypadá dobře

U fór jsem třeba nikdy neměl problém, že by se za mě někdo vydával, i když jsem tam nebyl registrovaný. Dneska už ani nevím, kde všude jsem účet měl a kde ne. Jinak u těch obchodů to mám složitější, protože mě to čas od času zanese prostě někam, kde dotyčnou věc mají a jinde ne, takže se nákupu holt nevyhnu.
Jméno: Yuyana 10. 4. 2015, 18:16:15 delete
e-mail:
 
Mám unikátní hesla jen u svejch dvou mailů a u WoW účtu :-p. Jinak používám dvě hesla a několik uživatelskejch jmen stále dokola. Vim, vim, je to nezodpovědnost, ale představa, že nějakej hacker přijde, nabourá se do mýho účtu v yaoi gallery a prohlídne si moje "favourites" je spíš komická než děsivá.
Jméno: JCMurphy 10. 4. 2015, 17:20:50 delete
e-mail:
 
já používám nick JCMurphy všude (někdy J.C.Murphy, ale někde to nejde použít, nebo sem moc línej psát ytečky, už nevím) kvůli Deus Ex hře (tenhle nick používám už od doby kdy ta hra vyšla a vyšlo to nějak 2001? ) hesla mám ze školy, nemůžu si na nic stěžovat (i když mega průser by byl, kdyby na ty hesla někdo přišel ) jinak s registrací v obchodech problémy nemám, nakupuju jenom tak ve dvou? přičemž v Alze teda regnutej jsem (mám odtama všechny noťasy a ten zelenej mimozemšťan mě nijak neštve), na fantasyobchod.cz není registrace nutná a na fantomprintu asi nejsem reglej, ale tam to jde i bez toho
Jméno: Elemir 10. 4. 2015, 16:48:37 delete
e-mail:
 
Přesně tak, taky bych občas někam přispěl, nebo zapojil do diskuse, ale pokud nemám důvod tam chodit pravidelně, je zbytečné se kvůli tomu registrovat. V tomhle mě dost často štvou e-obchody, kdy je pro dokončení objednávky nutná registrace. Přitom vím, že už tam v budoucnu ani nakupovat nemusím.

U hesel mám taky svůj oblíbený formát, legrace pak je vzpomenout si, co jsem kde konkrétně použil Dneska je klika v tom, že dost věcí vyžaduje jako login emailovou adresu, protože kombinace login x heslo byla pro mě občas smrtící. Takhle jsem se před řadou let registroval na Aukru, zapomněl zvolené potvrzovací údaje a přes 4 roky jsem ten účet nemohl využívat. Pak mě náhoda přihrála druhou z ověřovacích otázek a tu jsem náhodou věděl
Jméno: Yuyana 10. 4. 2015, 15:48:11 delete
e-mail:
 
U seznamu jsem posílala jednu smsku na navýšení velikosti, jinak po mě nikdy nic nechtěli. Každopádně možnost neregistrovanýho přispívání je geniální, je blbost se registrovat, když se potřebuješ jen na něco zeptat a už třeba tu stránku nikdy potřebovat nebudeš... (což samozřejmě v případě týhle stránky nechápu :-p)
Jméno: JCMurphy 10. 4. 2015, 15:47:39 delete
e-mail:
 
no já se musím přiznat, že používám jenom 2 hesla a to ty, který mi přidělil vzdělávací systém k přihlášení na školní účet na základce a na gymplu a vždycky když je podmínka pár velkejch písmen, tak velký jsou ty před číslicí (která tam už je)
Jméno: Elemir 10. 4. 2015, 15:18:16 delete
e-mail:
 
SMS jsem Seznamu snad jednou taky posílal, ale asi ne za svůj účet. Když byly takové ty změny jako bylo zvýšení prostoru, tak to jsem dostal automaticky. Ale třeba eBay je docela neoblomná, jakmile chceš něco přenastavit, nebo se moc "prolinkuješ" nabídkama, tak vybafne s extra přihlašovacím formulářem.

Mě u fór přijde možnost psát jako neregistrovaný právě taky jako výhoda. Pamatovat si xy přihlašovacích údajů už není nic pro mě
Jméno: flash 10. 4. 2015, 13:16:49 delete
e-mail:
 
Jo, to delam ja, ze pisu neprihlasene, libi se mi ta moznost ze to jde. ono to vecne registrovani a prihlasovani všude mozne je uz pomalu na masli
nedavno mi seznam kde mam mail znemoznil se prihlasit do te doby dokud jim neposlu overovaci sms, myslel jsme ze mi vzteky praskne zilka, ale mail potrebuju takze sem musel..desny.
Jméno: Elemir 9. 4. 2015, 15:42:28 delete
e-mail:
 
Někteří na fórum přispívali jako neregistrovaní (a to dokonce i ti, co registrovaní jsou ).
Jméno: JCMurphy 9. 4. 2015, 11:52:46 delete
e-mail:
 
tak jsem na fóru z nudy přidal všechny lidi z posledních deseti stránek knihy návštěv do přátel, akorát by mě zajímalo, jestli je tam registrovanej i Půlskřet Cooldžej nějak tam nejde vyhledat