Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 19. 4. 2015, 23:05:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já nevim, mě gothic zrovna přišel udělanej celkem logicky a vždycky jsem hrála za novej tábor, takže Gomezova mafie šla mimo mě.
Noo, fajn, no :-D. Je skoro deset let stará, je to artefakt :-D. Tenkrát jsem jí kreslila jen tak, sama pro sebe, abych se věčně neztrácela :-D. A sobecky jsem si jí nechala, aby se zbytek světa ztrácel :-p. Připravte se na šok. http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... A teď už v prokletym lese nikdo nikdy nezabloudí. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 19. 4. 2015, 19:22:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Absence fasttravelingu v Morrowindu? Blbost. ~ coc "balmora".
Přeci nebudu chodit pěšky. Nuda. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 19. 4. 2015, 14:27:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tomu ultimátnímu RPG se říká "realita" a hraju to každej den. | |||
| Jméno: | flash | 19. 4. 2015, 01:23:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
zvedavej spis..napnutej jsem spis vždycky když si s tebou o necem povidam ![]() |
|||