Jste se nějak rozjeli. Celou noc dělám na článku o konzolích a najednou koukám, že můj příspěvek zmizel kdesi v dáli
Vkládání obrázků na fóru ještě není, ale jde zatím vkládat obrázek standardně jako odkaz.
V Gothicu 3 se člověk stane dokonce králem ... viz Forsaken Gods Ale jinak Gothic 3 dojíždí právě na tom schematu, které funguje v 1 a 2, protože v otevřeném světě velikosti trojky to prostě přestává fungovat. Naopak, ten proklínaný Forsaken Gods tomu dává alespoň nějaký řád.
4Yuyana: Hezká mapka, ta moje není sice tak hezká, ale zato byla ve 4D Měl jsem docela štěstí, z toho lesa jsem se nakonec vymotal rychleji, dost toho, co tam máš, mi totiž nic neříká.
Jinak k tomu Morrowindu. Ono je to opravdu těžké, mě když hra nebaví, tak jí prostě nehraju a nesnažím se jí pochopit, viz DAI. Pro mě by to byla ztráta času. Stejně tak nemám ve zvyku se na hry připravovat, nebo si je vylepšovat. Prostě vemu to, co mi vývojáři připravili a hraju. Používání cheatů a konzole je prostě ztráta času. Pokud bych na to měl sáhnout = hra za to nestojí a tedy jí ani hrát nebudu. Je to jednoduché. Her je tolik, že si lze pořád s přehledem vybírat. Otázkou totiž je, co kdo v RPG skutečně hledá? Někdo výzvu ala Dark Souls a někdo holt holt nekonečné bloudění ve spletitém příběhu. Já když si chci odpočinout, tak rozehraju klasický dungeon  |