Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 3. 5. 2015, 15:17:13 delete
e-mail:
 
Aww, Wizards and Warriors... moje milovaná hra. Taková nostalgie :-D. Bych na to mohla psát návody. Akorát by se podle nich lidi unudili k smrti, protože když hraju já, tak chudáčkové nepřátelé nemaj žádnou šanci :-D. Už v hadim chrámu hra jaksi přestává bejt hrou :-D.

Ne, ne, všichni mě ignorujte a hrajte podle svýho, bude to bezpečnější :-D.
Jméno: Yuyana 3. 5. 2015, 14:06:17 delete
e-mail:
 
Na artefaktech jsou obecně dovednosti pojmenovaný jinym, matoucim způsobem :-D. Autoři hry nás nemaj rádi :-D.
Jméno: Elemir 3. 5. 2015, 06:43:47 delete
e-mail:
 
Ahoj, koukám, že si se do hry pustil z vervou Poznamenám si a pak kouknu. Tenkrát jsem snad ani všechno nezkoušel, zkoušel jsem jen to, s čím jsem ve hře hrával, což je pár artefaktů. U zlodějství jsem si doteď myslel, že to byla dovednost, která se do finální hry jen nedostala. Takhle to vypadá, že má celkem blízko k odstranění pastí, nebo naopak odstranění pastí je její zjednodušená forma
Jméno: Keeper 2. 5. 2015, 11:06:29 delete
e-mail:
 
Ahoj a u artefaktů u pendragonu který má jako bonus zlodějství tak to podle mě souvisí s dovedností pasti. protože když ho mám na sobě tak otevřu truhly bez výbuchu a když si ho sundám tak mě truhly bouchnou když jsem třeba jen expert. Zkoušel jsem to xkrát opakovat a rozhodně to má vliv na pasti.
Jméno: Elemir 1. 5. 2015, 13:36:02 delete
e-mail:
 
Perfekt, mám zaznamenáno a vydáno Je to sedmá louče od počátku chodby (louče nemá popisek).

Jinak dodělal jsem ty kouzla, udělal pár popisků a hlavně jsem prověřil rozdíly mezi sedmičkou a osmičkou. Bylo vidět, že už jsem to jednou opravoval, protože typově to už sedělo, ale přeci jen jsem našel pár drobných chybek a dokonce jeden "vadný" popis. Skoro hezká otázka pro náš Hádankářský koutek

Musel jsem nakouknout i do anglické verze hry, protože chybky vznikly i překladem do češtiny a při té příležitosti jsem zjistil, že i seznam na Flamestryke není bez chyb
Jméno: Keeper 1. 5. 2015, 10:51:27 delete
e-mail:
 
Ještě jsem objevil skrytý poklad v MaM6 v opuštěném chrámu v Novém Sorpigalu jedna louč na esovitém schodišti do podzemí kousek od vstupu po pravé straně přidává náhodně dobrý prsten.
Jméno: ivo 30. 4. 2015, 11:03:54 delete
e-mail:
 
Asus má novinku -
Ahoj Asus spustil akci - ASUS garantuje spolehlivost svých notebooků, v případě poruchy vrací opravené zařízení i peníze

Odkaz - http://www.asus.com/cz/News/XTZyEUsn63Pe9Zw5 ...
Podmínky akce - https://asuspromotions.com/cz/cs/pages/reliability ...
Jméno: Elemir 29. 4. 2015, 21:21:42 delete
e-mail:
 
Zatím nic, horko-těžko jsem tam nakonec ten systém dostal Čekal jsem poněkud hladší zprovoznění. Ale zase jsem si alespoň vyzkoušel načíst 5.25 diskety. Might and Magic 1 a 2 čitelný, trojka jen 2 ze 3. Přitom moje odborná práce z gymplu je už nečitelná 3.5 podle mě půjdou snáze, byly přeci jen o něco spolehlivější.

Mechaniky dost stávkovaly, přeci jen to už haldu let nebylo v provozu, ale nakonec se vše rozeběhlo, takže zítra mě čeká instalace ovladačů. Trochu mě zlobí i ventilátor na grafice, ale nemám tu adekvátní náhradu. Určitě si na tom sjedu nějaké dosovky, co na Win98 šly a chtěl jsem si na tom vyzkoušet i pár věcí z novějších Might and Magic. Uvidím zítra, kam se až dostanu.
Jméno: Adam23 29. 4. 2015, 19:33:40 delete
e-mail:
 
A co ne něm budeš hrát?
Jméno: Elemir 29. 4. 2015, 11:01:55 delete
e-mail:
 
4Uran: Kdepak, za chvilku vytáhnu starý PC a jdu instalovat Win98 + Linux
Jméno: Bruenor 29. 4. 2015, 10:46:00 delete
e-mail:
 
ah.., pozeram, ze uz to tu dakto postoval, ospravedlnuje sa
Jméno: bruenor 29. 4. 2015, 10:45:02 delete
e-mail:
 
ahojte, mozno by dakoho zaujimala tato akcia : https://www.humblebundle.com/?gallery&utm_source=H ...
Jméno: Uran 29. 4. 2015, 10:25:16 delete
e-mail:
 
Ok. Dik. Takze za dlasich 10 let ...

PS: spankovy deficit nic?
Jméno: Elemir 29. 4. 2015, 09:14:52 delete
e-mail:
 
Když najedeš myší na text "Redeem on Uplay & Steam", tak ti to zobrazí hlášku, že za ten 1 USD dostaneš ten malý balíček na Uplay, za vyšší částky pak další obsah a ten i na Steam, což bych možná pochopil tak, že si budeš moci vybrat. MMX, Heroes 6 totiž stejnak vyžaduje i účet na Uplay. Bez DRM tím pádem není nic.
Jméno: Uran 29. 4. 2015, 09:00:14 delete
e-mail:
 
Nevite jak se pozna jaka verze hry to je. Myslim tim jestli je to pro steam, origin, gog, s DRM, ...

na https://www.humblebundle.com/
Jméno: Elemir 29. 4. 2015, 03:27:26 delete
e-mail:
 
Musel jsem toho využít, když jsem se tak rozjel Vynahradím si to ráno. Nejhorší je vždycky přijít na to, proč jsem tenkrát ten kus kódu napsal zrovna takhle a ne jinak I ta kouzla byla docela zajímavý mix. Je na tom hezky vidět, v jakém sledu to vše vznikalo - zrovna kouzla patří mezi nejstarší části webu.
Jméno: Yuyana 29. 4. 2015, 02:37:41 delete
e-mail:
 
Šikovnej! :-D A ponocovací . Díky, že obětováváš spánek pro naše blaho .
Jméno: Elemir 29. 4. 2015, 02:10:10 delete
e-mail:
 
Zadávání hyperlinků opraveno. Teď bych mohl jít zas dělat něco více zábavnějšího
Jméno: Elemir 28. 4. 2015, 23:03:54 delete
e-mail:
 
4KILLER: Ono to začalo poslední dobou blbnout, budu na to muset kouknout.

4Keeper: Já Sdílený život moc nepoužívám, ostatně jako řadu jiných kouzel, takže se taky často musím nad určitýma mechanikama pozastavit. Někdy to zablbne i při simulaci v editoru, např. zrovna ta kombinace Sdílený život vs Mocná léčba mi napoprvé zabugovala (klerik dostal správně, ostatní pár HP navíc ). Jinak seznamy kouzel už jsem předělal, takže místo pro poznámky už v nich je
Jméno: KILLER 28. 4. 2015, 22:00:26 delete
e-mail:
 
Humble Might & Magic Bundle:

https://www.humblebundle.com/ ...

Pzn. Jako hyperlink to asi neumím.