Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 7. 5. 2015, 08:15:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dneska ten hardware mod asi nic moc nepřináší, tedy za ty problémy to nestojí Reedice by byla dobrá, tahle hra nějak v historii zapadla. Ani nevím, jak jsem se k tomu dostal, ale mám to tuším z Aukra, plná hra u LEVELu. Možná k tomu mám i časopis. Docela dlouho jsem to ignoroval, asi na to nebyl ještě ten správný čas
V noci jsem se poohlížel po fanwebech a prakticky už nic neexistuje. Archive.org je sice mocný, ale málokdy se zadaří, aby web byl kompletní (problém s framy, s JavaScriptem, chybějící grafikou a v neposlední řadě zákaz archivování stránek v robots.txt). Hledal jsem totiž mapku chrámu Hada. Nakonec jsem tedy našel, ale na úplně jiném webu, který to tam má nejspíše zkopírované z jedné té zrušené stránky (sedí k tomu právě popisky). Ovšem zajímavé bylo číst názory hráčů na Ironworks Gaming fóru. Našel jsem tam nelichotivé narážky na Might and Magic Ale nic nelogického, příběh a roleplay je u W&W prostě více propracován, to je vidět.
Edit: Tak odkazy i tak blbnou. Zajímavé :/ |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 5. 2015, 08:33:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak jsem přišel na to, že úpravy vkládání hyperlinků už jsem sice oznámil, ale jaksi jsem příslušnou aktualizaci zapomněl nahrát, takže nyní už opravdu ano ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 4. 5. 2015, 14:22:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
Normálně nemám potřebu podcasty sledovat, ale poslední dobou sleduju debatu o placených modech vs neplacených modech a tak jsem narazil na Fight Club #225 HD. Zaujala mě tam ovšem úplně jiná diskuse, doporučuju nalistovat 1 hodinu a užít si následujících 11 minut Lukáš Grygar boduje. Ti další tři "kritici" krásně ukázali, kam až vede to věčné přizpůsobování se trendům. Hlavně nikoho nenaštvat, aby nám neklesla sledovanost/čtenost ![]() |
|||
| Jméno: | ivo | 3. 5. 2015, 22:11:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| dají se hrát i na win7 64b ?
Jestli je to ta stará hra co mě našel strýc Google. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 3. 5. 2015, 21:30:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Neee! Neee! Teď mám potřebu snažit se to vysvětlovat! A to už jsem si myslela, že mě to přešlo... :-D | |||