Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 11. 5. 2015, 04:13:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Aaaa, lidi, lidi, já poprvé v životě použila bonusový tlačítko na svý myši! Neni uplně zbytečný, ale skutečně má funkce :-D. Neni to super? | |||
| Jméno: | ivo | 10. 5. 2015, 20:50:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nějaký věštec a inženýr na elektriku ?
Poslední dobou mě některý večery bliká úsporná žárovka. A to máme nově komplet vyměněný pojistky v bytě v paneláku. |
|||
| Jméno: | flash | 7. 5. 2015, 23:28:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
Fajn, tomu se říká dobře investovane peníze
Ja mam 160 a myslim ze ještě tak stovka pribude ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 7. 5. 2015, 22:13:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
Origin to neměřil, hrála jsem většinu času offline, kvůli tomu patchi, co mi zasekal celou hru, vzpomínáš? ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 7. 5. 2015, 22:06:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
No a co si myslis o tom DLC Jaws of Hakkon? A vůbec, kolik mas celkem uz nahrano hodin, Origin by ti to mel merit![]() |
|||