Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 11. 5. 2015, 04:13:05 delete
e-mail:
 
Aaaa, lidi, lidi, já poprvé v životě použila bonusový tlačítko na svý myši! Neni uplně zbytečný, ale skutečně má funkce :-D. Neni to super?
Jméno: ivo 10. 5. 2015, 20:50:53 delete
e-mail:
 
Nějaký věštec a inženýr na elektriku ?
Poslední dobou mě některý večery bliká úsporná žárovka. A to máme nově komplet vyměněný pojistky v bytě v paneláku.
Jméno: Yuyana 10. 5. 2015, 19:36:51 delete
e-mail:
 
Zadej téma a spustíme spam, neni problém.
Jméno: Adam23 10. 5. 2015, 19:22:55 delete
e-mail:
 
Tak malo prispevku?
Jméno: Půlskřet Cooldžej 8. 5. 2015, 00:58:07 delete
e-mail:
 
Mě se W&W líbili moc - prostředí, hudba atmosféra, ale nějak jsme se nemohl přenést přes poněkud opilou myšku a úplně mi neseděl interface a celkově ovládání všeho bylo přímo hrůzný. Ale třeba se ke svýmu savu ještě někdy vrátím...
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 23:31:46 delete
e-mail:
 
Vedu! :-D Tak... co hra to nějakejch +-80 hodin, máš tři classy... k tomu nějaký nedohraný pokusy, loady, běhání, blbnutí... to je 300 hodin jen to fikne :-p.
Jméno: flash 7. 5. 2015, 23:28:52 delete
e-mail:
 
Fajn, tomu se říká dobře investovane peníze
Ja mam 160 a myslim ze ještě tak stovka pribude
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 22:30:29 delete
e-mail:
 
Jinak, v originu mám 235 hodin . To znamená... cca 100 hodin před patchem, pak období temna, a pak 135 hodin období po temnu :-D.

To znamená... když započtemě i moje flákání s hrou na pozadí... :-D určitě mám přes 300 hodin, 350? 400? čert ví, já to neměřila .
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 22:27:23 delete
e-mail:
 
Navíc mám škaredej zlozvyk nechat hru běžět, zatím co si neškodně čtu, nebo jsem na nákupu :-D.

Co se týče toho DLCčka... já o něj nemám žádnej zájem, vážně je to na tu velikost drahý. Kdyby nabídli nějaký nový dialogy, informace o postavách, nějakej rozvoj charakteru, fajn. Ale já na příběhy moc nejsem :-p.
Jméno: flash 7. 5. 2015, 22:21:23 delete
e-mail:
 
Aha..jo vim..skoda..to je vždycky zajimavej udaj
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 22:13:28 delete
e-mail:
 
Origin to neměřil, hrála jsem většinu času offline, kvůli tomu patchi, co mi zasekal celou hru, vzpomínáš?
Jméno: flash 7. 5. 2015, 22:06:45 delete
e-mail:
 
No a co si myslis o tom DLC Jaws of Hakkon? A vůbec, kolik mas celkem uz nahrano hodin, Origin by ti to mel merit
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 22:00:43 delete
e-mail:
 
Já v podstatě používám defautní xicht s minimem úprav, zvykla jsem si na něj. Ale občas neni na škodu trošku experimentovat . Samozřejmě na něj musim naházet co nejvíc jizev, protože když mu dám jen jednu, tak mám pocit, že je to málo :-D. Furt si připadá, jako že se o něco okrádám :-D.
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 21:58:42 delete
e-mail:
 
Já jí mám taky ráda (ale až za Dorim :-D), ale chci jednu jízdu bez ní a taky bez Solase. Postavy maj určitou prioritu při komentování situací, a já chci vědět, jestli bude miláček Dorian ještě něco říkat :-D.
Jméno: flash 7. 5. 2015, 21:57:10 delete
e-mail:
 
Ono moc nejde o vkus..ja Viv taky nemusim, spis jsem zvedavej co budou povídat při chozeni ve svete, předtím jsem je vůbec nepouzival.A Cass tam mit musim, mam ji asi nejradši ze všech
Jméno: flash 7. 5. 2015, 21:54:01 delete
e-mail:
 
Ty recepty jsou fajn, ale jsou teda hodne drahy..co jsem koukal..treba 16 000 zlataku za jeden je docela hodne, ale aspoň ted mají peníze ve hre vetsi smysl.
Změna vzhledu je taky dobra, i když me se ted podarila udela dobře, takze nemam moc potrebu to menit, sice vypada porad trosku jako stetka, ale mam podezreni ze nejake moje zvracene ja to dela naschval
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 21:51:16 delete
e-mail:
 
Ano, Blackwall je nejnudnější :-D. Ale s Dorianem v partě s nim je sranda :-D. Já o něm teď taky uvažuju, jedu jízdu bez Cassandry. Viv a Varrica nesnesu, no. Každej máme jinej vkus :-D. Nebudu tě za tvou skupinu nenávidět :-D.
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 21:48:18 delete
e-mail:
 
Máš pravdu, flashi. Ale já oceňuju možnost změny vzhledu (ten tvořič postavy fakt neodpovídá realitě ve hře a to je problém) a možnost nákupu receptů (nemusim to dropovat jako magor).

Je fakt, že nákup surovin je "lacinej", ale to neni tak, jako kdyby low suroviny nešly koupit jinde. + na relativně nízkym levelu (12+) jdou už farmit t3 materiály uplně bez problémů. S rogunou jsem farmila vyverní kůži a cpala jí vendorovi, byly z toho slušný prachy a vyverny padaly jak švestky.
Jméno: flash 7. 5. 2015, 21:47:19 delete
e-mail:
 
Adam- to se nestyd..Wizards and Warriors
Jméno: Yuyana 7. 5. 2015, 21:45:09 delete
e-mail:
 
Sleduj fórum :-D. Elemir deníčkuje.