Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 11:37:32 delete
e-mail:
 
Tak jsem se nechala ukecat a koukla na toho Mad Maxe. No, neni to můj typ filmu, sakra že neni. Ale ten náklaďák v hlavní roli má mojí úctu. To auto muselo bejt přinejmenšim ruský. Škoda že muselo zemřít. Mám ráda odolný auta co zvládnou všechno.

Oh, jo, počkat, hlavní postavy. Hm. Dobrý, dobrý, mám slabost pro postavy bez ruky, vždycky jsem měla. Je fajn vidět film, kterej nekončí "a hlavní hrdinové spolu žili až do smrti", protože jsou si prostě souzený. Taky se mi líbilo, že na konci byla totálně domlávená ta ženská a chlap byl v pohodě :-D. Bejvá to naopak, je to osvěžující.

Jinak bych to klasifikovala jako zmatený a nechutný.
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 08:10:53 delete
e-mail:
 
Malý rybky kolem dvou-tří let, větší cca 10, ještě větší třeba i přes 50, ty po tobě zděděj tvoji potomci :-p. Ryby žijou různě, je moooc druhů.
Jméno: Adam23 6. 6. 2015, 07:39:53 delete
e-mail:
 
No a ne snad? Na velikosti zalezi.

Me udivilo tech devet let, myslel jsem, zr maly rybky zijou kratce, tak proto.
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 07:33:57 delete
e-mail:
 
To je to co tě zajímá :-D. To jsou tedy otázky. Nevim, 15cm?
Jméno: Adam23 5. 6. 2015, 20:37:23 delete
e-mail:
 
A jak velka ryba to byla?
Jméno: Yuyana 5. 6. 2015, 18:22:07 delete
e-mail:
 
Tak, moje ryba právě zemřela. Následoval svýho kamaráda, nechtěl bejt sám. Zdálo se mi v noci o rybách, o šťastnejch malejch rybách, který jsou spolu. Už vim proč. No, oba to teď máme jednodušší, já nemusim měnit vodu a on má svojí svobodu. S tim co má zasebou je zázrak, že to dotáhl na svejch devět let. Byl úžasná ryba, a super krásná. Včera ještě baštil svoje pakomáří larvy, a dneska takhle. Je to trochu šok.
Jméno: Elemir 5. 6. 2015, 06:00:07 delete
e-mail:
 
Šanci na úspěch má stále dost velkou, proto do toho taky jde Co si budeme povídat, vývoj pro mobilní platformy je levnější a má tu větší prostor experimentovat.

Blbé je, když pak někdo manýry z mobilního vývoje her začne přenášet do vývoje PC her. V tomhle má JVC asi jasno a k vývoji pro PC se nejspíše už nevrátí.
Jméno: Yuyana 4. 6. 2015, 09:13:02 delete
e-mail:
 
Heh, tak snad bude mít úspěchy. Zrádce PC světa, grrrr! :-D
Jméno: Elemir 3. 6. 2015, 23:17:28 delete
e-mail:
 
Jen tak pro zajímavost ... http://www.gamesindustry.biz/articles/2015-05-28-v ...

Comeback to asi tak úplně nebude, protože je to zaměřené na mobilní hry, ale kdo ví, co to časem může přinést
Jméno: Yuyana 3. 6. 2015, 13:01:15 delete
e-mail:
 
Ono se to celý tak jako když rozhází, čísla se rozhoděj, ale krom toho prvního to po odeslání normálně funguje. Když jsem ten první soubor zkusila opravit, aby tam bylo správný číslo, tak mi to nahlásilo chybu a odmítlo se to odeslat. Musela jsem vyházet všechny přílohy, uložit tak a začít odznova.
Jméno: Elemir 3. 6. 2015, 07:42:32 delete
e-mail:
 
Večer kouknu, jak to s tou editací bude. Limit je zatím zkušební, ideální by bylo napsat, na kolil kb ti vyjde jeden soubor.
Jméno: Yuyana 2. 6. 2015, 19:28:18 delete
e-mail:
 
No. No. Jakmile zkusim už jednou vyvořenej příspěvek editovat, první obrázek se vysype, začne psát invalid attachment a v textu se místo 0 vypíše 7. Opravit to nejde. Vrazila jsem na nultou pozici prázdnej dokument, jinak se to bránilo zuby/nehty.

Udělala jsem obrázky v pěknym rozlišení a nevejdou se mi do limitu! :-D Zrada. Vědět to, tak se ani nesnažim. No, alespoň mám pěkný fotky pro vnoučata. Dám si je do fotokyblíku.
Jméno: Yuyana 2. 6. 2015, 17:10:01 delete
e-mail:
 
Tak, už mám skoro nafoceno. Zvedla jsem trochu kvalitu obrazu, odstranila jsem HPčka postav a questovou navigaci, koupila jsem si novýho koně a nový oblečení, aby to na fotkách vypadalo hezky. Jestli se vám to nebude líbit, přijdu v noci k vám a sežeru vás.

Snad to ještě dneska stihnu vytřídit a zpracovat, nevim.
Jméno: Yuyana 2. 6. 2015, 13:26:14 delete
e-mail:
 
Jinak, doufám, že se vám líběj chlapi na koních, protože se obávám, že jsou na všech mejch fotkách.
Jméno: Yuyana 2. 6. 2015, 13:12:16 delete
e-mail:
 
Grrr, styl nasvícení v DA. Víc jak polovina fotek vůbec nevynikne.
Jméno: Yuyana 2. 6. 2015, 08:07:54 delete
e-mail:
 
Dělá to potíže, je to velmi zlá metoda. Dneska jdu dofotit zbytek draků (alespoň těch co ještě žijou v některym savu co mám) a udělat reprezentativní fotečky pro jednotlivý lokace. No a pak se rozhodnu, jestli napíšu něco o příběhuvý části hry :-D, protože fujky příběh.
Jméno: Elemir 2. 6. 2015, 07:43:47 delete
e-mail:
 
Alespoň se vyzkouší, jak to bude fungovat Já ještě plánuju na konec topicu o Wizards & Warriors přidat lehkou chronologii ze screenshotů, akorát jsem je bohužel nedělal hned od začátku hraní, tak to musím vybrat tak, aby to mělo nějakou hlavu a patu.
Jméno: Yuyana 1. 6. 2015, 20:35:18 delete
e-mail:
 
Počítejte s tim, že to bude s nejmenšíma detailama a ještě v jpg :-D. Ale vy si to užijete. Budete muset.
Jméno: Yuyana 1. 6. 2015, 20:33:38 delete
e-mail:
 
Tak, text je tam. Obrázky budou zítra, pokud se mi to podaří. Část vyberu ze sbírek, a část s láskou nafotim speciálně pro vás.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 1. 6. 2015, 20:33:07 delete
e-mail:
 
Doufám, že při tom psaní nepřipíkáš v těch solárních rakvích zákazníky

I když křupavá kůrčička je někdy fajn... mhmmm... což mi připomíná, že si musím jít uklohnit večeři.