Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 7. 6. 2015, 14:31:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a když se podívám na Mad Maxe na csfd, tak tam to označujou za špica film :P jenže každej člověk na to má svůj názor, to chápu
http://www.csfd.cz/film/267974-sileny-max-zbesila- ... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 6. 6. 2015, 22:19:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| LOL, myslim, ze plnis plan na 140 % skorosamodiskuze o nahatejch chlapech v pecku ...
akorat Elemir až prijde, ten to asi neoceni ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 6. 6. 2015, 17:28:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Fuj mě je taková zima. Jsem si musela vzít deku. Za chvíli tu máme slunce, zas nebudu vidět na monitor. Divná potvora, to slunce.
Jo, slunce. http://joshworth.com/dev/pixelspace/pixelspace_sol ... znáte tenhle depresivně realistickej model sluneční soustavy? |
|||
| Jméno: | Adam23 | 6. 6. 2015, 14:19:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
No ja zas nemuzu v praci mit to mokry triko , budvar, jeden poznat neni. A nebo se zasit do mistnosti s klimou. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 6. 6. 2015, 13:51:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No jo, ale v mokrym triku můžu bejt i v práci :-D. Tam by mi houpací síť a budvar asi neprošel... i když zmrzka jo, tu tam futruju normálně. | |||
| Jméno: | Adam23 | 6. 6. 2015, 13:33:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
No vida, tuhle metodu neznam, ja to ted resim houpaci situ pod jabloni, budvarem 12, a zmrzkou ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 6. 6. 2015, 11:39:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| *domlácená, už píšu z horka bludy.
Teď jdu do zverimexu pro psí žrádlo a pak asi pro svoje žrádlo, a pak se uvidí. |
|||