Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 7. 6. 2015, 15:00:00 delete
e-mail:
 
Uff, zajímavý. Mám pocit, že minimálně polovina komentujících viděla jinej film než já :-p. A solidní část vypadá, že má nějakej problém se ženama. Nebo minimálně se ženama, který dělaj i něco jinýho, než že vypadaj sexy a roztomile překážej hlavnímu hrdinovi.

Já na moc filmů nekoukám, k tomuhle jsem se nechala ukecat, v podstatě to byl celkem slušnej film, některý akční scény byly fakt hezký. Já měla vždycky slabost pro motorky a pořádný auta, a vidět ty kolony jak se ženou pouští bylo pěkný. Vybuchující oštěpy byly perfektní, bubeníci a kytarista taky super... Babči s bouchačkama na motorkách byly až překvapivě dokonalý.

A na konci, když to do sebe napraly ty dva náklaďáky... a NIC NEVYBOUCHLO, to byl opravdu šok. V podstatě to byl hned v několika ohledech velmi revoluční film.
Jméno: Yuyana 7. 6. 2015, 14:41:07 delete
e-mail:
 
No, ono je to hlavně silně zmatený. Zvlášť ze začátku. V tom filmu se prakticky nemluví, půlku času je tma a nebo se tam dějou absurdně akční scény v šílený rychlosti :-D. Naštestí jsou záporáci natřený na bílo, takže alespoň v tom je trochu přehlednost.
Jméno: JCMurphy 7. 6. 2015, 14:31:06 delete
e-mail:
 
a když se podívám na Mad Maxe na csfd, tak tam to označujou za špica film :P jenže každej člověk na to má svůj názor, to chápu

http://www.csfd.cz/film/267974-sileny-max-zbesila- ...
Jméno: JCMurphy 7. 6. 2015, 14:27:14 delete
e-mail:
 
tak sorry, že jsem tu dlouho nic nepsal ale debaty v knize návštěv stály za starou bačkoru a navíc... hraju Titan Questa... ta hra je geniální a těch kombinací mám lovectví/příroda dohraný, země/vzduch jsem ve 3. kapitole 3. obtížnosti, pak mám v 5. kapitole lovectví/vraždy a v 2. obtížnosti na začátku válečniství/obrana... a tak mě napadlo proč neudělat postavu podle sebe, že? takže jsem vytvořil postavu, která bude mít válečnictví/příroda co bude dual wieldovat, protože v šermu už takhle taky valím a z přírody si dám jenom auru na životy a léčení (nic proti vlkům... mám psa... jenže tam jsou pak vlci 2.. nebo??? nevím, třeba si to pak taky aktivuju)

a na Mad Maxe jdu dneska.. hrajou ho v 19:00 ve Vyškovským kině a jsem rád, že Yuyana k tomu něco napsala no ono celkově mám teď v plánu filmů víc... pak půjdu asi ještě na Špiona kde hraje aj Statham, na Mimoňe jdu s kámošem to bude geniální komedie a ještě uvažuju nad Jurským parkem, ale nevím no...
Jméno: Yuyana 7. 6. 2015, 11:59:41 delete
e-mail:
 
Ten tumblr je vážně nebezpečný místo. Člověk nikdy neví, co tam na něj bafne. Budou to obrázky koťátek, fan-arty k DA nebo porno? Občas to bejvá všechno naráz. Každopádně už mě přinutili přečíst dvě knížky, shlídnout film a teď se chystám na nějakej seriál, kterej je prej zajímavej :-D. Tak jsem zvědavá. Fakt je, že jsem našla fůru věcí, který jsou extrémně zajímavý. Taky jsem našla spoustu věcí, za který by měl někdo dostat kulku do hlavy. Holt to má svý rizika.

No, až zas najdu něco zajímavýho (a pro vás bezpečnýho) tak třeba napíšu :-D. A nebo budu spamovat, až budu v práci.
Jméno: Adam23 6. 6. 2015, 23:05:33 delete
e-mail:
 
DDDD
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 22:58:16 delete
e-mail:
 
Já jsem si jistá, že Elemir už v životě nahýho chlapa viděl a souhlasí se mnou že to neni nijak zajímavej pohled :-p. Prostě za mě ať se lidi raději neslíkaj, a ať nebimbaj součáskama, vypadá to humorně.
Jméno: Adam23 6. 6. 2015, 22:19:02 delete
e-mail:
 
LOL, myslim, ze plnis plan na 140 % skorosamodiskuze o nahatejch chlapech v pecku ...
akorat Elemir až prijde, ten to asi neoceni
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 20:56:05 delete
e-mail:
 
Hehe, nahý lidi vypadaj komicky. A divně. Navíc jsou všichni stejný, když jsou nahatý. Všichni by měli bejt oblečený. Každej ve svym stylu. Nebo potetovaný. holá kůže je strašně nudná a znehodnocuje porno.
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 20:50:19 delete
e-mail:
 
Stav: poslouchá Vivaldiho, sleduje .. nahý chlapy.. s jinejma nahejma chlapama... v zajímavejch pozicích... hodnotí dnešní večer kladně.

Doufám, že plnim plán, co se příspěvků týče, a že už nebudou stížnosti :-p.
Jméno: Adam23 6. 6. 2015, 19:07:23 delete
e-mail:
 
Model jsem neznal, dost dobrý
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 17:28:31 delete
e-mail:
 
Fuj mě je taková zima. Jsem si musela vzít deku. Za chvíli tu máme slunce, zas nebudu vidět na monitor. Divná potvora, to slunce.

Jo, slunce. http://joshworth.com/dev/pixelspace/pixelspace_sol ... znáte tenhle depresivně realistickej model sluneční soustavy?
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 14:28:21 delete
e-mail:
 
Maj na tebe v práci přehnaný požadavky.
Jméno: Adam23 6. 6. 2015, 14:19:35 delete
e-mail:
 
No ja zas nemuzu v praci mit to mokry triko , budvar, jeden poznat neni. A nebo se zasit do mistnosti s klimou.
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 13:51:41 delete
e-mail:
 
No jo, ale v mokrym triku můžu bejt i v práci :-D. Tam by mi houpací síť a budvar asi neprošel... i když zmrzka jo, tu tam futruju normálně.
Jméno: Adam23 6. 6. 2015, 13:33:39 delete
e-mail:
 
No vida, tuhle metodu neznam, ja to ted resim houpaci situ pod jabloni, budvarem 12, a zmrzkou
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 12:55:26 delete
e-mail:
 
Metoda je standartní, namočit triko do vlažný vody, vyždímat, obléct, nechat schnout, svléct, opakovat. Pokud máte v okolí zdroj vody, jste neporazitelný. Dokonce tak můžete i obědvat teplý jídlo aniž by vás to zabilo. Kdybych měla to triko takhle propotit, tak budu komplet usušená a budu cejtit za dva rohy :-p, ale takhle je mi celkem zima a všechno je v pohodě.
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 12:45:49 delete
e-mail:
 
Jaký? Jako teplo? To se mnou nehne, já už to vyřešila.
Jméno: Adam23 6. 6. 2015, 12:20:22 delete
e-mail:
 
Dneska budou padat rekordy...
Jméno: Yuyana 6. 6. 2015, 11:39:12 delete
e-mail:
 
*domlácená, už píšu z horka bludy.

Teď jdu do zverimexu pro psí žrádlo a pak asi pro svoje žrádlo, a pak se uvidí.