Já tě naprosto chápu, co se kina týče. Navíc já špatně snášim vypjatý scény a mám potřebu si dělat pauzy. Naprosto mi vyhovuje dívat se doma na počítači. Když něco přeslechnu, kouknu se znova, stejně tak když se mi něco líbí. Můžu sledovat film v originále, vybrat si titulky... Kino je omezující. Taky je blbý, když před tebou sedí někdo vysokej.
Já starší díly neznám (je možný, že jsem je viděla, jen si nic nevybavuju), tak nemám srovnání. Ten chlap je celkem slušnej, ženská je naprosto suprová, oba skvěle komunikujou pohledama, ode mě maj oba jedničku.
Paradoxně tyhle krátký vlasy líp snášim na ženách než na mužích. Chlap s ježourem (nebo nedej Bože s pleší) je u mě divnej, chlapi maj mít vlasy :-D. (Já respektuju, že někdo plešatí a prostě to oholí, protože co s tim... ale prostě mám radši vlasy :-D.) |