Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 9. 6. 2015, 13:39:00 delete
e-mail:
 
Já jen doufám, že po hratelnostní stránce to nebude jako po té grafické Marně jsem doufal, že alespoň série Heroes se dočká lepšího finančního zázemí a opravdu si na ní dají komplet záležet.
Jméno: Yuyana 9. 6. 2015, 12:23:22 delete
e-mail:
 
Hele, já zkoušela číst. Nešlo. Nelíbí.


Fakt je, že to vypadá jako směska a výslednej dojem je poněkud neucelenej, ale horší než pětka to nevypadá. To by museli ještě ubrat.
Jméno: Půlskřet Cooldžej 9. 6. 2015, 12:13:25 delete
e-mail:
 
to Yuyana: "Hobita jsem nečetla" - to je ovšem velká chyba

Jinak Heroes VII vypadá opravdu "slibně". Tak trochu jako páteční obědy v menze, prostě to namixujem z toho, co nám zbylo z uplynulýho týdne. Takovej vizuální blivajz salát se jen tak nevidí. Copak jim umřeli všichni designéři, co maj aspoň minimální míru vkusu? Doufám, že se jednou najde někdo, kdo od Ubisoftu koupí práva, pošle vše od pětky (včetně) dál k šípkům a naváže na to, kde skončilo NWC (tím nemyslím krach ). Ale to je asi jen utopická a nereálná představa.
Jméno: Yuyana 9. 6. 2015, 09:30:55 delete
e-mail:
 
Zdá se, že nějaká voda z nebe přeci jen spadla.
Jméno: Adam23 9. 6. 2015, 06:30:19 delete
e-mail:
 
U nás prší doteď.
Jméno: Yuyana 8. 6. 2015, 21:39:13 delete
e-mail:
 
A u nás nic. Žárlim.
Jméno: Adam23 8. 6. 2015, 20:52:08 delete
e-mail:
 
Ááá deštík
Jméno: Yuyana 8. 6. 2015, 18:42:49 delete
e-mail:
 
Já za rok pár kafí vypiju, tak dvě, nebo možná tři. Nehody se stávají. Mnohem častěji piju vodu, čaj (příšerně sladkej, charakterová vada) a 100% džus, ale žádný koncentráty.
Jméno: Elemir 8. 6. 2015, 16:59:12 delete
e-mail:
 
Na gymplu jsem začal lehce kafovat a pokračoval jsem i na VŠ, ale střídal to ještě s čajem. Pak přišlo čajové období, kdy jsem kafe prakticky nepil a teď je to tak 3 roky, co jsem se ke kávě vrátil. Množství moc neřeším - jak kávy, tak i vlasů ... ostatně s tím už beztak nic nenadělám
Jméno: Adam23 8. 6. 2015, 16:19:36 delete
e-mail:
 
Ja mel JEDNO kafe v zivote asi pred 8 lety, vlasy stale drzi

Kafe mi nechutna, i kdyz mi voni, ja cajuju ve velkym!
Jméno: Yuyana 8. 6. 2015, 14:35:12 delete
e-mail:
 
Hobita jsem neviděla ani nečetla, nějak na tohle nejsem. Slyšela jsem podobný věci a celkem tomu věřim, ale ověřovat to nebudu :-D.

Já nemám s kafem nic, vůůůbec nic :-D.
Jméno: JCMurphy 8. 6. 2015, 14:19:43 delete
e-mail:
 
no Hobita trojku jsem viděl a co jsem slyšel, tak ten film je dělanej podle pěti stránek v knížce a podle toho to taky vypadalo... zbytečná, trapná slátanina...

a co máš s kafem? od té doby co abstinuju, tak kafe je jediná zábava v hospodě
Jméno: Yuyana 8. 6. 2015, 13:36:33 delete
e-mail:
 
No... byl to akční film. Velmi akční. AKČNÍ. To znamená... jo, v podstatě ptákovina :-D. Spousta aut, motorek, náklaďáků, plameny, exploze, lítací šrot, boj boj boj. Pokud čekal víc, chápu, že byl zklamanej :-D.

Nějak moc kafuješ, člověče.
Jméno: Elemir 8. 6. 2015, 13:33:48 delete
e-mail:
 
Podle něj to byla slušně řečeno ptákovina Ale tak u mě filmy zatím ani moc nehrozí, ještě jsem neviděl ani poslední díl Hobita.

Kafe už mám alespoň třetí, do večera ještě dlouho
Jméno: Yuyana 8. 6. 2015, 12:56:52 delete
e-mail:
 
To je tim kafem. Máš pít něco zdravějšího. Pak třeba budeš mít i vlasy :-p... :-D

Před čim tě kolega varoval? Jako... zas tak špatnej film to nebyl :-D.

Co jsem byla v kině já, tak to bylo super, rozhodně to má výhody, a zvuk měli dobrej. Ale většinou prostě koukám na filmy na počítači. Nemusim nikam chodi, nemusim (skoro) na nic čekat, chci vidět film - pustim si film.
Jméno: Elemir 8. 6. 2015, 06:27:47 delete
e-mail:
 
Hm, člověk si na víkend odjede, vrátí se a ... jdu si udělat kafe A ano, obvykle vlasy nemívám

U nového Mad Maxe jsem byl kolegou varován, že to stojí za starou bačkoru, takže vzhledem k podobnému vkusu na filmy se tomuhle snímku vyhnu I když, problém je spíš to kino, mám to sice kousek, ale raději se pohodlně posadím doma. Jinak ta návštěvnost je u nás taky nic moc, přitom kino máme hezké, akorát ten zvuk moc nezvládli.
Jméno: JCMurphy 7. 6. 2015, 23:30:52 delete
e-mail:
 
Heh... ty vaše názory na kino no je pravda, že většina z nich je těžce pravdivá.. nemůžu si tam odejít na záchod, nemůžu si to pauznout, nemůžu u toho usnout, hlasitost je lehce přemrštěná, ale!!!

kdyby na to lidi nechodili do kina, tak kde by tvůrci vzali peníze?

no a teď k okomentování Mad Maxe... Yuyana měla tak nějak pravdu, ale ten borec s plamenometnou elektrickou dvojkytarou mě pokaždý rozesmál luxusní kořeň... a k těm kecům, že v kině si nemůžu lehnout atd. chci jenom dodat, že Vyškovský kino má tak ubohou návštěvnost, že nás tam na tom jednom filmu bylo maximálně 15 a když jsem tam vešel a díval se na lístek se svým místem, tak mi obsluha zrovna řekla, ať se někam posadím, že tam bude stejně zase mrtvo

Jméno: Adam23 7. 6. 2015, 20:37:46 delete
e-mail:
 
Do kina nechodim, krvácí mi při tom uši.
Jméno: Yuyana 7. 6. 2015, 17:32:51 delete
e-mail:
 
Já tě naprosto chápu, co se kina týče. Navíc já špatně snášim vypjatý scény a mám potřebu si dělat pauzy. Naprosto mi vyhovuje dívat se doma na počítači. Když něco přeslechnu, kouknu se znova, stejně tak když se mi něco líbí. Můžu sledovat film v originále, vybrat si titulky... Kino je omezující. Taky je blbý, když před tebou sedí někdo vysokej.

Já starší díly neznám (je možný, že jsem je viděla, jen si nic nevybavuju), tak nemám srovnání. Ten chlap je celkem slušnej, ženská je naprosto suprová, oba skvěle komunikujou pohledama, ode mě maj oba jedničku.

Paradoxně tyhle krátký vlasy líp snášim na ženách než na mužích. Chlap s ježourem (nebo nedej Bože s pleší) je u mě divnej, chlapi maj mít vlasy :-D. (Já respektuju, že někdo plešatí a prostě to oholí, protože co s tim... ale prostě mám radši vlasy :-D.)
Jméno: flash 7. 6. 2015, 17:19:31 delete
e-mail:
 
ja do kina nechodim, nejak me irituje sedet dve hodiny na zadku a nemoct nic delat. Clovek se nemůže ani poradne napit aby nahodou nekoho nerusil, nemluve o zachode nebo jidle.A pohodli tam taky zrovna moc není.
Mad Maxe mam rad, aspoň ty stary dily (trojka nebyla nic moc), skoda jen ze Mel Gibson je asi na tohle uz starej. Tohohle nového ani poradne neznam, takze mi asi pak zustanou oci jen pro Charlize Theron, která bez tech vlasu taky vypada divne. Ale rozhodne se na to casem podivam.