Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 11. 6. 2015, 20:51:07 delete
e-mail:
 
tak na zacatku hry tech +20 ke vsemu znat je.Kazdopadne málokomu se vlastním pricinenim podari se tam na zacatku dostat. Pokud na to někdo prijde bez navodu ci rady, tak mu budiz tech +20 prano..podle anvodu to je spsi takovej malej podvodnebo když clovek hraje hru po desaty, tak proc si to nevzit, stejne to je tak nejak jedno
Jméno: Yuyana 11. 6. 2015, 20:30:03 delete
e-mail:
 
Určitě je to tim, že je tahle stránka věrná Elemirovi, kterej má jinej názor. Ts ts.
Jméno: Yuyana 11. 6. 2015, 20:23:12 delete
e-mail:
 
Kdo vymazal moje lomítko mezi ==? Kdo? Má to bejt nerovná se, ale zmizelo mi lomítko :-D. =/= pokus 2.
Jméno: Yuyana 11. 6. 2015, 20:21:54 delete
e-mail:
 
Ujasněme si terminologii.

Pokud autoři nějam umístěj chrám, kterej MÁ přidávat staty, a já na něj kliknu, a přidám si staty... tak to neni cheat. Pokud vlezu do lokace, kterou autoři připravili proto, aby tam hráči lezli, pak to neni cheat. Je to využití možností nabízenejch hrou. Autoři chtěli, aby tam lidi lezli.

Cheat=podvod. Využívání příkazů, který by hráč neměl znát, upravování hry nebo savu a další podlosti.

Klikání na věci, na který se má podle autorů klikat==cheat.

Logicky .

Každopádně +20 ke statům je takový malý prd. Spíš ses měl zeptat na ten den bohů od 60tibodovýho mistra bílý magie, kterej se sesílá uvnitř.
Jméno: Elemir 11. 6. 2015, 18:21:47 delete
e-mail:
 
Cheat to je, pokud toho využiješ hned na začátku hry. Ovšem mnohem víc se cheatuje, pokud navíc přímo vejdeš do NWC dungeonu
Jméno: Adam23 11. 6. 2015, 18:14:26 delete
e-mail:
 
Jakej zas cheat? Když si tam chodím, jako pro sladkou doměnu po vyvraždění draků?
Jméno: mm6 11. 6. 2015, 17:49:38 delete
e-mail:
 
já právě nevím jak se na to koukat. Jsem na40levlu byl jsem v cirkusu a pak si nechat pyramidy zmenit za predmety. A někdo tam přímo říká o tom ostrově:/
Jméno: Elemir 11. 6. 2015, 17:39:22 delete
e-mail:
 
Ahoj, bereme
Jméno: mm6 11. 6. 2015, 17:22:48 delete
e-mail:
 
Ahoj, berete chrám bohů (20 + statistiky) jako cheat?
Jméno: Yuyana 11. 6. 2015, 09:50:20 delete
e-mail:
 
Zaprvé jsem nemluvila o zdravý výživě :-D a zadruhé na tom jíst trochu soudně neni nic špatnýho, takže i kdyby .

Osobně se nepovažuju za vychrtlou mumii, ale bledá jsem byla vždycky, ať jsem jedla cokoliv :-D. Všichni chodili kolem a říkali, jak jsem zelená :-D. Nervní.. osobně si myslim, že jsem o moc klidnější než dřív. Ale já strávila dětství jako takovej vyděšenej uzlík, takže to neni žádnej zázrak ani teď :-D.

Heh, nikdo neříká.. oprava, nikdou soudnej neříká, že vegetariánství = zdravá strava. Jak pro koho. Něčí organismus to nese špatně. Každej se musí živit podle svýho. Lidi pocházej z různejch koutů světa kde jedli různý věci a dneska je to všemožně namíchaný. Prostě to chce trochu koukat, jak se člověk po kterym jídle cejtí.
Jméno: flash 11. 6. 2015, 03:09:10 delete
e-mail:
 
kava je taky bylinkanavíc zadnou babu kořenářku neznam, takze zustanu u toho kafe
navíc když slysim o zdrave vyzive a tak, obracim oci v sloup, v rozumne mire lze konzumovat cokoliv. znam par vegetarianu a při pohledu na ne ziskavam obraz o tom jak vypada mumie na vlastní oci, bleda, vychtrla a nervni
Jméno: Adam23 10. 6. 2015, 21:10:51 delete
e-mail:
 
Na to se nesmis divat, ale reagovat hlavne tady. Dneska byl peknej vecer, grilovacka, veprovy, kureci, pet druhu salatu, plzen ze soudku.
Jméno: Yuyana 10. 6. 2015, 16:16:19 delete
e-mail:
 
Víte, cítim se nesvá, když jsem ve fóru online jen já a KILLER.
Jméno: Yuyana 10. 6. 2015, 09:12:43 delete
e-mail:
 
Mě doktorka kafe nedoporučila a jsem za to ráda, už bych jí nemohla věřit :-D. Se mnou dělá kafe hrozný věci. Můj tlak neni nijak problematickej.. když je stabilní. Jak s nim začne blbnout kafe, neni to dobrý. A dělat si na něm závislost nebudu. Určitě jsou nějaký bylinky, který dokážou pomoct. Já nemám potřebu to zkoumat, protože mě můj tlak celkem neruší, ale když jsou na vysokej, budou i na nízkej, ne? :-D

Každopádně už si tlak měřit nenechám, špatně to snášim, škrcení krevního oběhu je skoro stejně špatný jako injekce :-D.
Jméno: Elemir 9. 6. 2015, 21:29:18 delete
e-mail:
 
Kafí za den někdy vypiju opravdu dost, hlavně používám poněkud větší hrníček, ale jsou dny, kdy se jí prakticky ani nenapiju, neb nemám chuť. Podle mě má kává efekt jen při příležitostném pití, při pravidelném se začne tvořit jakási rezistence. Ale jak už to bývá, tohle je hodně individuální.
Jméno: flash 9. 6. 2015, 21:03:27 delete
e-mail:
 
ja musim pit kavu, pani doktorka mi to naridila, pry ze mam nižší tlak a ze to pomuze Piju tak dve denne, ale sem na ni zvyklej, akdyz si ji nedam tak sem celej den takovej nijakej
Jméno: Elemir 9. 6. 2015, 20:57:26 delete
e-mail:
 
Ale tak tady mě to třeba zrovna nevadí, zvykl jsem si na to v MMHO. Divné to bylo do té doby, dokud jsme o tom jen diskutovali, že to v Heroes VI takhle je, protože to se prostě nedalo nedat do souvislostí s Forgotten Realms. V reálu mi to však tak strašné už nepřišlo.
Jméno: Yuyana 9. 6. 2015, 15:37:06 delete
e-mail:
 
(Chi abyste věděli, že pavouk je můj oblíbenej nemrtváckej hrdina ve W3)
Jméno: Yuyana 9. 6. 2015, 15:30:43 delete
e-mail:
 
Pavouky u nemrtvejch prosadilo WoWko.
Jméno: JCMurphy 9. 6. 2015, 14:40:37 delete
e-mail:
 
tož já nevím... Heroes VII se mi zatím líbí... teda... sorry, líbí se mi asi jenom azyl, ale ten je mega luxusní ty jednotky jsou krásný a akademie je na tom taky dobře, to jo... nekropolis mě zklamaly jednotky, který jsou v podstatě jako vždycky (až na pavouka!? dafaq!? srry, ale pořád mám ten zažitej forgotten realms styl, že pavouci jsou spíš u dark elfů).. no barbaři na tom taky nejsou nejhůř, bohužel co jsem se díval, tak lesní elfové na tom nejsou moc dobře a to, že lučištníci budou řadová jednotka a tanečníci s méčama jako elita se mi nelíbí