Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 13. 6. 2015, 17:03:50 delete
e-mail:
 
Tady krasne prsi s prestavkama od tri.
Jméno: Yuyana 13. 6. 2015, 16:25:52 delete
e-mail:
 
Nikdy jsem nevěděla, že může hřmít tak dlouho v kuse. Ale neprší, jen předstírá.
Jméno: Yuyana 12. 6. 2015, 23:35:37 delete
e-mail:
 
Ono to chutnalo jen jako chemicky ošetřený, jako pomeranč už ne :-D. Ale asi to tak mělo být.
Jméno: Elemir 12. 6. 2015, 23:27:54 delete
e-mail:
 
Čekal jsem, že ty vousy budu mít na konci delší, ale když si to tak zpětně vybavuju, skoro bych řekl ... ano jejich délka se samovolně měnila ... ovšem oběma směry

Oranžová zmrzlina bude asi chemicky ošetřený pomeranč
Jméno: Yuyana 12. 6. 2015, 22:32:16 delete
e-mail:
 
(Bych ho při holení asi podřízla, a ne omylem.)
Jméno: Yuyana 12. 6. 2015, 22:31:56 delete
e-mail:
 
Já na ty vousy moc nejsem :-D. Tady vousy samy nerostou, ale můžeš si každej den naeditovat delší :-D. Pokud jsi chlap nebo trpaslice.
Jméno: flash 12. 6. 2015, 22:24:27 delete
e-mail:
 
Geralt rohy nemá, ale rostou mu vousy, mohla by jsi ho holit, to jde ne?
A to jsme mluvili o te zdrave vyzive...achjo
Jméno: Yuyana 12. 6. 2015, 20:47:37 delete
e-mail:
 
Podle chuti to byla varianta "neidentifikovatelně chemická".
Jméno: Adam23 12. 6. 2015, 20:35:18 delete
e-mail:
 
A co to teda bylo za oranzovou zmrzku, mrkvova?
Jméno: Yuyana 12. 6. 2015, 20:18:13 delete
e-mail:
 
No to já právě nevim, hele. Mi neukázali balení.
Jméno: Adam23 12. 6. 2015, 20:09:32 delete
e-mail:
 
Ta zmrzlina je s nejakou ucinnou latkou?
Jméno: Yuyana 12. 6. 2015, 16:49:43 delete
e-mail:
 
Hmmm, úžasnej kokosovej dort, zvláštní oranžová zmrzlina a nějaký jahody, to zní jako solidní sváča.

A co děláte vy, necháváte mě tu samotnou, co má člověk dělat, když v přáci nemůže hrát za svýho beránka, hm?

Ale ta zmrzlina je divná. Snad to neni nějaká past :-D.
Jméno: Yuyana 12. 6. 2015, 13:54:47 delete
e-mail:
 
Yuyana je qunari lejdy, qunari lejdy, a je šťastná. Beránek! Beee! Mám ty nejzatočenější rohy co měli. A je to legrace. A mám dialogový možnosti navíc. A už se těšim na ples :-D.

To ten váš Geraltnebojaksetojmenuje rohy nemá.
Jméno: Yuyana 11. 6. 2015, 22:18:52 delete
e-mail:
 
Já mám tři kategorie. Cheat, kterej už jsem vysvětlila, zneužití bugu a využívání herních možností :-D. První kategorie je u mě nelegální, ostatních se neštítim, i když taky záleží na tom.

Obecně jsem celkem poctivej hráč, kolikrát vim, jak věci očůrat, ale nedělám to, protože mám pak hru zkaženou.
Jméno: Elemir 11. 6. 2015, 22:11:27 delete
e-mail:
 
4Yayana: Ano, i Kniha návštěv je mi absolutně věrná Cheat se nemusí vysloveně zakládat na bypassu přes vývojářskou konzoli. Na můj vkus se poslední léta moc slovíčkaří, já vím, cheat nezní moc pěkně, ale je to takové hezké slovo a má to ten správný efekt ... lidi raději začnou hledat jinou cestu, než být označováni za cheatery Ale co se Might and Magic týče, v nich klasické cheaty opravdu nejsou, s tím souhlasím.
Jméno: Yuyana 11. 6. 2015, 21:45:40 delete
e-mail:
 
No, nevim, jestli cheatujou, ale znám hodně lidí, který ten život prakticky nežijou a tvrděj, že je to sračka :-D.
Jméno: Adam23 11. 6. 2015, 21:39:08 delete
e-mail:
 
Teď je otazka, jestli takovy lidi cheatujou i v zivote?
Jméno: Yuyana 11. 6. 2015, 21:36:00 delete
e-mail:
 
Jo, no. To máš sakra pravdu.
Jméno: flash 11. 6. 2015, 21:20:51 delete
e-mail:
 
tak je plno lidi který hry bez cheatu nehrajou, jakmile hra vyjde první po cem se pidi jsou cheaty.Nafixlovat, peníze, zbrane, max staty a tak. Pak napisou ze to dohrali za 5 hodin a ze to je sracka.Cheatovani berou jako normalni neřkuli povinnou část hry..
Jméno: Yuyana 11. 6. 2015, 21:00:41 delete
e-mail:
 
Jasný, když člověk hru nezná... tak se tam nedostane. Když jí zná? I bez svitku tam musíš bejt do půl hodiny.