Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 13. 6. 2015, 16:25:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nikdy jsem nevěděla, že může hřmít tak dlouho v kuse. Ale neprší, jen předstírá. | |||
| Jméno: | Yuyana | 12. 6. 2015, 23:35:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ono to chutnalo jen jako chemicky ošetřený, jako pomeranč už ne :-D. Ale asi to tak mělo být. | |||
| Jméno: | Yuyana | 12. 6. 2015, 22:31:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já na ty vousy moc nejsem :-D. Tady vousy samy nerostou, ale můžeš si každej den naeditovat delší :-D. Pokud jsi chlap nebo trpaslice. | |||
| Jméno: | flash | 12. 6. 2015, 22:24:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
Geralt rohy nemá, ale rostou mu vousy, mohla by jsi ho holit, to jde ne?
A to jsme mluvili o te zdrave vyzive...achjo ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 6. 2015, 20:47:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Podle chuti to byla varianta "neidentifikovatelně chemická". | |||
| Jméno: | Yuyana | 11. 6. 2015, 21:45:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, nevim, jestli cheatujou, ale znám hodně lidí, který ten život prakticky nežijou a tvrděj, že je to sračka :-D. | |||
| Jméno: | Yuyana | 11. 6. 2015, 21:00:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jasný, když člověk hru nezná... tak se tam nedostane. Když jí zná? I bez svitku tam musíš bejt do půl hodiny. | |||