Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 15. 6. 2015, 20:19:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Možná bych to měla pozvednout na vyšší úroveň, zavést si účet Yuyana2 a odpovídat si :-D. | |||
| Jméno: | mm6 | 14. 6. 2015, 11:09:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
tož sečteno podtrženo v pozdější fázi hry se na +20 nedíváme jako na cheat ?![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 14. 6. 2015, 09:45:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No jedno to neni, svitek je legální a autorama schválená cesta :-D. Bug je bug. | |||
| Jméno: | Elemir | 14. 6. 2015, 08:44:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jasně, ale princip je pořád stejný, jestli svitek nebo bug, je už úplně jedno. | |||
| Jméno: | MM6 | 14. 6. 2015, 08:38:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| použiju odkaz z youtube jako důkaz
https://www.youtube.com/watch?v=v2euOaYOlAU&list=P ... 5:00 |
|||
| Jméno: | mm6 | 14. 6. 2015, 08:29:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Yuyana: tak i bez svitku se do dračích písků dostaneš během půlminuty
Ale stejně když ti o tom v tý vesničce řeknou tak mi +20 nepřijde ani jako cheat |
|||
| Jméno: | Yuyana | 13. 6. 2015, 19:42:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo jo, tady už je taky klid. Zvířata už nejsou na smrt vyděšený. | |||
| Jméno: | Elemir | 13. 6. 2015, 19:32:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
Deštík byl hezký, trvalo to necelé 2 hodiny s různou intenzitou a asi je zas po všem Aspoň není takové vedro jako včera. |
|||