Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 15. 6. 2015, 20:19:22 delete
e-mail:
 
Možná bych to měla pozvednout na vyšší úroveň, zavést si účet Yuyana2 a odpovídat si :-D.
Jméno: Elemir 15. 6. 2015, 19:51:23 delete
e-mail:
 
To je pravda
Jméno: Yuyana 15. 6. 2015, 19:44:56 delete
e-mail:
 
Tak pozor, sama se sebou si tu povídám já :-D.
Jméno: Elemir 15. 6. 2015, 19:41:07 delete
e-mail:
 
Děkuji, už zapíjím ... Víte, ono se to nezdá, ale jsem rád, na počátku bych si nikdy nepomyslel, že se tu mihne tolik lidí. Spíš jsem si myslel, že si tu budu povídat sám se sebou Na druhou stranu je to právě smutné v tom, že vidím kolik stránek kolem mě padá. Je to prostě historie, které jsem byl součástí a to se za hlavu hází hodně špatně ... opravdu se s tím těžko srovnává, s některými jsme svého času byli zuřivými konkurenty Je to tak, moudřejší ustoupí, mě do té moudrosti ještě pořád něco chybí
Jméno: Adam23 15. 6. 2015, 19:26:00 delete
e-mail:
 
Elemirova stranka a taky NASE super komunita
Jméno: Yuyana 15. 6. 2015, 19:05:20 delete
e-mail:
 
Já o těhle stránkách nemám přehled, jsem věrná jen tý tvojí :-D. Obecně český stránky moc nenavštěvuju, holt tvoje jsou tak super, že dostaly i mě.

každopádně dovol, abych ti vyjádřila upřímnou soustrast.
Jméno: Elemir 14. 6. 2015, 19:22:18 delete
e-mail:
 
Tak to vypadá, že rpghry.cz definitivně skončily :( Protože se tam nemůžu už druhý den dostat, tak jsem trochu zapátral a zjistil, že doména už je měsíc a půl po expiraci. Tím pádem je nedostupný i archiv dungeony.cz. Sice se tam už léta nic nedělo a přispívat také nešlo, ale pořád tam bylo dost zajímavých věcí ke čtení.
Jméno: Elemir 14. 6. 2015, 14:17:41 delete
e-mail:
 
Vskutku, záleží na tom, jak si to zdůvodníš Těžit z toho nebudeš jen na začátku, dost ti to pomůže i s některými typy výcviku, kde potřebuješ dosáhnout konkrétní minimální hodnoty atributu (Dýka, Palcát, podpůrné dovednosti). Jednoznačně to odsoudit nelze, za mě to nepatří do prvního hraní hry.
Jméno: Yuyana 14. 6. 2015, 11:12:58 delete
e-mail:
 
Sečteno podtrženo máme každej svůj názor :-p.

Těch +20 se podle mýho názoru pozná tak maximálně v naprostym začátku hry, kdy člověk zabíjí gobliny ve startovní lokaci. Pak už je to jedno.
Jméno: mm6 14. 6. 2015, 11:09:33 delete
e-mail:
 
tož sečteno podtrženo v pozdější fázi hry se na +20 nedíváme jako na cheat ?
Jméno: Yuyana 14. 6. 2015, 09:45:25 delete
e-mail:
 
No jedno to neni, svitek je legální a autorama schválená cesta :-D. Bug je bug.
Jméno: Elemir 14. 6. 2015, 08:44:50 delete
e-mail:
 
Jasně, ale princip je pořád stejný, jestli svitek nebo bug, je už úplně jedno.
Jméno: Yuyana 14. 6. 2015, 08:38:23 delete
e-mail:
 
Podstatný je dostat se tam s lítánim, v poušti najmout ženskou co dává lítání na 2 hoďky, a pak už je všechno v pohodě. Můžeš vybílit všechny truhly, použít ostatní studny, vybílit truhly v Blackshiru a dalších lokacích, a s trochou štěstí už máš nahrabáno. Nakoupíš nějaký kouzla a můžeš jít třeba lovit titány.
Jméno: MM6 14. 6. 2015, 08:38:06 delete
e-mail:
 
použiju odkaz z youtube jako důkaz
https://www.youtube.com/watch?v=v2euOaYOlAU&list=P ...
5:00
Jméno: Elemir 14. 6. 2015, 08:35:58 delete
e-mail:
 
Do 1/2 minuty do Dračích písků? Na začátku hry bez svitku určitě ne a začátek hry je to, co se diskutovalo. V pozdější fázi hry tam dojdeš tak jako tak a to těch 20 bodů už nemá extra vliv.
Jméno: mm6 14. 6. 2015, 08:29:04 delete
e-mail:
 
Yuyana: tak i bez svitku se do dračích písků dostaneš během půlminuty
Ale stejně když ti o tom v tý vesničce řeknou tak mi +20 nepřijde ani jako cheat
Jméno: Adam23 14. 6. 2015, 06:21:40 delete
e-mail:
 
Dneska to zas vypada na vedro.
Jméno: Yuyana 13. 6. 2015, 19:42:10 delete
e-mail:
 
Jo jo, tady už je taky klid. Zvířata už nejsou na smrt vyděšený.
Jméno: Elemir 13. 6. 2015, 19:32:34 delete
e-mail:
 
Deštík byl hezký, trvalo to necelé 2 hodiny s různou intenzitou a asi je zas po všem Aspoň není takové vedro jako včera.
Jméno: Yuyana 13. 6. 2015, 17:22:30 delete
e-mail:
 
Už leje jak blázen. To Dragon Age je mnohem víc hardcre když máš jednoho psa zamotanýho v kabelu od myši a druhýho na klíně, protože jinak by zase šel zašprajcnout za záchod.