Psi jsou chytřejší, než si myslíš :-D. Já nesmim samomluvovat ani nadávat, když je pes v místnosti, protože jde hned ke mě a chce hrát pac.
Je mi jedno, jestli je někdo muslim, křesťan, cokoliv jinýho, je mi jedno, jakou má barvu a pohlaví a orientaci a já nevim co ještě. Hovada a zlí lidi jsou ve všech kategoriích, slušný lidi taky. Co k tomu dodat? Kdokoliv "protestuje" na fb (to je fakt úroveň, jít na internet a vřískat jako nakopnutý nemluvně) by si měl jít domu srovnat svůj vlastní život.
Já furt sedim u Giany a u DA, a až přestanu, tak budu sedět u něčeho jinýho :-p. Uvidíme. |