Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: rengo 16. 6. 2015, 12:54:04 delete
e-mail:
 
Jsou menšiny, které naše standarty neakceptovaly. A rozhodně tu nechci další z nich. Rozhodně tu nechci muslimy, mešity a všechno s tím spjaté.
Nakonec tu budeme utiskováni my tím, abychom se nějak neprojevili proti jejich víře.
Jméno: Yuyana 16. 6. 2015, 11:59:42 delete
e-mail:
 
Ano, vydupávání "práv" je problém, pokud jsou to "práva", který omezujou životy ostatních. Ovšem pak jsou tu menšiny, který by rády práva, který nikoho neomezujou, a za těma já stojim.
Jméno: Elemir 16. 6. 2015, 11:50:18 delete
e-mail:
 
Občas si povídám s rybičkama

Mno, islám, muslimové ... obecně, proti nikomu nic nemám a pokud akceptují naše standardy, nevidím v tom vůbec problém. Problém mám akorát s lidmi, co si na úkor většiny začnou vydupávat svoje "práva", což tady je bohužel častější.
Jméno: Yuyana 16. 6. 2015, 11:44:33 delete
e-mail:
 
Otázka "co si myslíte o muslimech" je uplně stejná jako "co si myslíte o ateistech", nebo "co si myslíte o brunetech".

Všimli jste si, že když provede něco člověk, kterej se dá zařadit do nějaký (menšinový) kategorie, tak tam s nim lidi rádi hoděj uplně všechny ostatní? Ale když průměrnej třicetiletej běloch zabije 20 lidí... tak nic? Kde jsou obavy z terorismu? Kde je snaha odsoudit všechny lidi stejnýho typu? No jo, nikde.

Taky se podívejte na zprávy. K nám se více méně dostane překlad jinejch zpravodajství ze světa. Nestrannost a objektivita opravdu nehrozí. pak se neni čemu divit, že lidi, který muslima nikdy v životě neviděli, budou protestovat na fb.
Jméno: Yuyana 16. 6. 2015, 11:29:30 delete
e-mail:
 
Psi jsou chytřejší, než si myslíš :-D. Já nesmim samomluvovat ani nadávat, když je pes v místnosti, protože jde hned ke mě a chce hrát pac.

Je mi jedno, jestli je někdo muslim, křesťan, cokoliv jinýho, je mi jedno, jakou má barvu a pohlaví a orientaci a já nevim co ještě. Hovada a zlí lidi jsou ve všech kategoriích, slušný lidi taky. Co k tomu dodat? Kdokoliv "protestuje" na fb (to je fakt úroveň, jít na internet a vřískat jako nakopnutý nemluvně) by si měl jít domu srovnat svůj vlastní život.

Já furt sedim u Giany a u DA, a až přestanu, tak budu sedět u něčeho jinýho :-p. Uvidíme.
Jméno: JCMurphy 16. 6. 2015, 11:20:37 delete
e-mail:
 
já trpím samomluvou v reálu teda... spíš si povídám s mým psem, ale je to asi to stejný... na druhou stranu... nikdy mi neodporuje

teď mám ale chuť se vás zeptat na názor na islám a muslimy... nikdy mi nevadili, ale ty články a protesty na fb nevím co si o tom myslet (no, stejně protestovat nebudu, nejsem na to typ)

no a původně jsem chtěl psát o Titan Questu založil jsem postavu podle sebe!!! krutý, že!? je to kombinace válečnictví a přírody (jmenuje se Johnathan K, protože Johnathan se už jmenuje jiná postava ) s tím, že jsem zaměřenej na dual wield a vlky, jsem teď v 2. obtížnosti 2. akt
a zajímavý je ještě to, že na 1. obtížnost jsem umřel jenom jednou, když se mi to u kerbera v 5. kapitole začalo sekat kvůli jeho kyselinové podlaze, jelikož si většinou rezervuju jedno úmrtí na kapitolu) až to dohraju aji na třetí obtížnost, tak si udělám screenshot tak aby ta postava vypadala co nejvíc jako já
Jméno: Yuyana 16. 6. 2015, 10:07:47 delete
e-mail:
 
Však proto taky nepíšou, už jsme na to kápli.
Jméno: Elemir 16. 6. 2015, 10:00:51 delete
e-mail:
 
4Adam23: Psát bych do ní na mobilu ovšem nechtěl
Jméno: Yuyana 16. 6. 2015, 08:31:35 delete
e-mail:
 
No jo.
Jméno: mm6 16. 6. 2015, 08:30:15 delete
e-mail:
 
nn. To musím projít tim dlouhym tunelem?
Jméno: Yuyana 16. 6. 2015, 08:24:16 delete
e-mail:
 
A cestičkou s jiskřičkama jsi šel?
Jméno: mm6 16. 6. 2015, 08:20:14 delete
e-mail:
 
Nevíte proč mi nefungujeta baaova hlava v Kriegspire?Napíše mi to nejsi hoden Baa.
Přitom jsem ji aktivoval
Jméno: Adam23 16. 6. 2015, 08:16:59 delete
e-mail:
 
A ted si vem, ze nekdo v hospode čekuje tuhle knihu
Jméno: Yuyana 16. 6. 2015, 08:16:26 delete
e-mail:
 
Máš pravdu, no. Lidí je sice čím dál víc, ale jsou čím dál míň vidět :-D.

Taky sedim v práci, zaskakuju :-p. je to blbý, protože jsem musela svěřit psy bratrovi.

Fakt je, že se k nám zrovna nepřidávaj houfy novejch lidí. Všechno furt ty samý jména. Ale na fóru jsou nějaký bezejmený návšťevníci, co se.. asi styděj, nebo se mě bojej, nebo tak něco :-p.
Jméno: Elemir 16. 6. 2015, 06:50:29 delete
e-mail:
 
To bylo zase ráno probuzení Opět sedím v práci, neb kolega si usmyslel, že najednou potřebuje dovolenou ... grrr.

Byly doby, kdy tu bylo živěji, ale úbytek lidí je obecný trend, který se týká všech stránek, včetně těch, které se zabývají novějšími tituly. Těžko říci co je přesně důvodem, protože to třeba nejde dát ani úplně do souvislosti s návštěvností ... nevím proč, ale teď jsem si vzpomněl na jednu scénku z hospody Je to už letité, ale nechalo to ve mě hluboký dojem. Kolem stolu seděla partička bývalých spolužáků, docela už v letech a namísto běžné konverzace si část z nich posílala SMS
Jméno: Yuyana 15. 6. 2015, 22:41:10 delete
e-mail:
 
:-D Jop. Já vim. Ale třeba v mailech a nebo soukromejch zprávách... Vždycky čekám na odpověď. Nevěřili byste, s kolika lidma jsem už nikdy nepromluvila, protože mi náhodou neodpověděli na mail :-D.
Jméno: Adam23 15. 6. 2015, 22:36:41 delete
e-mail:
 
A tak zase tolik nas tu neni, to i kdyz Yuyana bude mit tady 50 % vsech postu, jakoze asi ma D tak ru furt bude dost mista pro DRUHOU STRANU
Jméno: Yuyana 15. 6. 2015, 22:18:58 delete
e-mail:
 
(Jak vidíte, stejně píšu dál, ale stydim se za to :-p.)
Jméno: Yuyana 15. 6. 2015, 22:11:34 delete
e-mail:
 
Mě je to ale vždycky blbý, já jsem vychovaná tak, abych dávala prostor se vyjádřit i druhý straně a přestala kecat, když mě nikdo neposlouchá :-D.
Jméno: Elemir 15. 6. 2015, 20:47:18 delete
e-mail:
 
Hm, to by také šlo ... ale to by ti už nikdo neuvěřil Je hezké, když si tu vedeš monolog, mnohdy do toho nechci zasahovat právě proto, že bych to spíš pokazil