Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 18. 6. 2015, 18:33:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
Yuyano, dneska palacinky s jahodama do druhy nohy, jsou E.P.E.S.N.I ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 18. 6. 2015, 11:12:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Koukám, že flash si o autismu nic nenastudoval. Nebo poslouchal špatný lidi a ne reálný autisty. Máš u mě -25 approval, chlapče. | |||
| Jméno: | Adam23 | 17. 6. 2015, 18:50:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
Sedum palacinek se 3/4 kilem jahod.............jsem vodrovnanejsi nez v poledne po kachne a Plzni D
Ja tu redim ty pochmurny diskuze vase. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 17. 6. 2015, 16:57:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No když mi je doneseš tak já je beru. Ty jahody, teda.
Ty zbylý věci co jsi jmenoval mi nosit nemusíš :-p. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 6. 2015, 16:48:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mensiny, pristehovalci, autisti...
Doom 4 na E3, Elemire?
A co takhle kosik jahod z Kunratic a palacinky z nich s jogurtem/tvarohem? ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 6. 2015, 07:47:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
Bily to je spelling prazstiny
A do toho absence diakritiky: Byli by se bili bily o byli u Billy. ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 17. 6. 2015, 02:20:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nebo bílí..bíly..bylí /to asi zerou kravy ne?) sakra..podelanej pravopis![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 16. 6. 2015, 22:09:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ...Co maj všichni proti Dorianovi?
Nebo jsou i jiní muži s knírkem? (Fakt je, že mám ten pocit taky...) |
|||