Elemir hraje úplně jinak než já . Jasný, všechno je o stylu hry. Každýmu vyhovuje něco. Stejně, rytíř v tomhle díle vychází zdaleka nejhůř. Naproti tomu v sedmičce se nebojim vzít do party i dva. Mistrovství zbraní je hodně zesílilo.
Magie ohně je super, ohnivej proud je OP. Lacinej a opravdu smrtící. Deštěm meteoritů může člověk zabíjet titány a hezky si nahrabat. Kruh ohně a inferno zmasakrujou sliz jako nic. Ale neni dobrý na ní spolíhat právě proto, že démoni jsou imunní.
Střepina z černý magie dává fyzický zranění (ano, dámy a pánové, fyzický, ne magický) a proti tomu je imunní jen málo co. Proto se na ní dá spolehnout. Nemluvě o tom, že to má nejlepší damage vůbec. Ale to je všechno otázka stylu hry.
Problém rytíře je, že... fajn, má hodně HPček. Ale co s nima? Můžu nechat ostatní postavy zemřít a běhat ve hře jen s rytířem? Prd, zdrhnu jakmile bude mít mág problémy a zdrhnu magií, ne pěšky. Můžu hodit sdílenej život? Jasný, můžu. Výsledkem bude těžce raněnej rytíř a přehealovaný mágové :-D. Když má celá parta podobně života, je to praktický, sdílenej život+mocná léčba a všichni jsou ok.
Moji mágové s dýkou na sedmi bodech dávaj rány asi za 70. Nevim, kolik dávaj postavy na 60ti bodech... jistě víc, ale zatracená střepina dává v pozdějších fázích zlatýho draka na jednu ránu. To je v porovnání s mou chatrnou dýkou asi 20x tolik :-D. |