Hlavně se mi hnedle zlepšila nálada a v noci jsem pořešil zobrazování galerie na fóru Teda zatím jen z poloviny, protože modifikace selhaly, tak jsem se jal do manuální úpravy skriptů. Asi to nakonec nebude úplně podle mých představ, ale bude to alespoň funkční. Mě u toho totiž napadla jedna věc, aktualizace modifikací jsou beztak odvislé od aktivity jejich autorů, takže se klidně může stát, že časem by to po aktualizaci fóra taky už nemuselo fungovat. Čímž se zase dostávám k tvorbě vlastních řešení
Tak samozřejmě, byla tu varianta, že bych si fórum napsal sám po vzoru miniBB, ale to mladické nadšení je už dávno pryč. Ono kdo nespravoval miniBB, tak si jen stěží dokáže představit, jaké komplikace s tím byly a přitom to vlastně zas tak moc věcí neumělo. Jiná věc pak je, že fórum omrtvělo, ale to začalo už za starého fóra. Holt je z toho alespoň obsáhlý archiv a na deníky je to taky bezva  |