Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 25. 6. 2015, 00:57:40 delete
e-mail:
 
Vypadal jako idiot, no.
Jméno: flash 25. 6. 2015, 00:28:03 delete
e-mail:
 
No, ze by ten na zacatku videa vypadal jako expert bile magie..no..mohl by jim byt....hehehe
Jméno: Yuyana 24. 6. 2015, 23:55:38 delete
e-mail:
 
Já teda ještě nepotkala samičku, která by se zlobila kvůli expertovi bílý magie... nebo tu mluvíme o rybenkách, pavoukách a pseudoškorpiónech? :-p
Jméno: flash 24. 6. 2015, 23:48:42 delete
e-mail:
 
Tahle pomucka by ty fronty taky mohla poresit Ale nevim, myslim ze plno samicek by se kvůli tomu zlobilo

https://www.youtube.com/watch?v=lGB1BRzV0GM
Jméno: Adam23 24. 6. 2015, 23:12:32 delete
e-mail:
 
Tak slečnu obkročmo jsem ještě neviděl, ale u samiček se teda tvoří fronty echtovní, takže by to mohlo pomoct, rybenek jsme mívali hafo, to je fakt, pěkná zviřátka.

BTW moje CCCC parta samiček gatemasterovala pro experty bílý magie, muhehe.
Jméno: Yuyana 24. 6. 2015, 22:32:52 delete
e-mail:
 
Ano, bydlim v civilizaci. Jen nemáme potřebu polejvat každej den podlahu savem, aby tam náhodou nemohl bejt sem tam nějakej pavouk nebo brouk. Tyhle potvory jsem zatim našla na záchodě uplně všude, neni důvod je nijak řešit.
Jméno: Elemir 24. 6. 2015, 21:52:31 delete
e-mail:
 
Yuyano, a já myslel, že bydlíš v civilizaci ... ??

flash: manuál na záchodě zrovna nepotřebuju
Jméno: Yuyana 24. 6. 2015, 21:31:59 delete
e-mail:
 
Dneska jsem tam potkala velkýho pavouka sekáče.
Jméno: Yuyana 24. 6. 2015, 21:26:47 delete
e-mail:
 
Já na záchodě vždycky sleduju takový ty broučky, co tam žijou. Rybenky, pseudoškorpióni, a tak.
Jméno: flash 24. 6. 2015, 21:17:17 delete
e-mail:
 
ja mam na zachode Level a manual od zakladni desky..ehm
Jméno: Elemir 24. 6. 2015, 21:08:42 delete
e-mail:
 
No, bude hůř Nebýt stařinek, tak taky asi nemám co hrát Hlavně ten Zaklínač mě teď fest ovlivňuje, to je jakoby bych znovu prožíval studenstská léta

Noviny na záchodě máme, proto jsem tak vzdělaný
Jméno: Yuyana 24. 6. 2015, 21:00:35 delete
e-mail:
 
Obávám se, že je herní sucho. DAI mám tak nějak ohraný (i když ten trik se statickou klecí nikdy nepřestane bejt zábavnej :-D), Gianu jsem dohrála tak, že už tam fakt neni co, nic jinýho mě nebaví, nemám náladu na hry :-D. WoWko... vydělala jsem nějaký goldy, sbírání kytek, nic extra.

Já nevim, co maj lidi se čtenim na záchodě nebo s "oázou klidu". Já teda nevnímám frontu lidí před chatrnou budkou veřejnýho hajzlíku jako oázu klidu :-D a i doma prostě udělám co je potřeba a jdu. Neskladujeme na záchodě noviny nebo jiný zábavnosti, u nás doma to nikdy nebylo zvykem.
Jméno: Elemir 24. 6. 2015, 20:57:40 delete
e-mail:
 
To záleží na tom, jak jsou ta WC koncipována. Ber to tak, že tohle vymýšlí chlapi, oni to prostě udělají 1:1, akorát že u chlapů to ve finále vyjde lépe. Nehledě na to, že za bývalého režimu byl v oblibě u pánů tzv. žlab, takže když jsme se zmáčkli ...

Probůh, já vím kam to míří ... Ano, viděl jsem slečnu obkročmo na ...

Jestli nás už někdo zaškatulkoval, tak teď má asi těžké bolení hlavy, protože teď už nepatříme nikam
Jméno: flash 24. 6. 2015, 20:55:54 delete
e-mail:
 
tak zachod a koupelna je pro zeny cosi jako oáza klidu a citi se tam nejak vic doma nebo co, tak tam travi neprimerene vic casu nez chlapi. I když je pravda ze plno chlapu si precte na zachode klidne cely noviny.
Sakra co to tady zase probirame, to je takovy herni sucho ze se tu preslo plynule od cikanu k hajzlikum?
Jméno: Yuyana 24. 6. 2015, 20:42:05 delete
e-mail:
 
No, to se mi opravdu nikdy nestalo :-D. Alespoň omylem ne. Ale kolikrát si myslim, že je pánský wc lepší volba, nechápu, proč maj samičky tendence dělat fronty. Snad pustim moč, utřu a vylezu, ne? I když je fakt, že máme jen kabinky, měly bysme mít alespoň víc záchodů :-D.

Jen experimentuj, experimentuj, já se tě nebojim.
Jméno: Elemir 24. 6. 2015, 19:03:37 delete
e-mail:
 
Hm, chlapečci maj kolikrát i problém s těmi podivnými symboly na dveřích speciální místnosti ... kolikrát jsem se divil, že mi tam něco chybí Obráceně jsem to zažil jen párkrát a vyděšen jsem byl spíš já

Hlavně jsem si pro dnešek našel další zábavu a vrhl se do experimentování s videem. Bandicam je opravdu slušný prográmek, akorát u střihu budu zas odkázán na starou známou klasiku. U určitých věcí mi totiž video přišlo mnohem názornější, než-li screenshot. Jen lituju lidi s pomalejší přípojkou, ty 15 minutové úseky mají v pohodě skoro 2 GB.
Jméno: Adam23 24. 6. 2015, 18:25:48 delete
e-mail:
 
Tak chlapečči to maj s barvama vo dost horší než holčičky. Ale červený třešně mezi zelenejma listama ještě najdu, tak vo co de!
Jméno: Yuyana 24. 6. 2015, 17:27:12 delete
e-mail:
 
Jinak jsem samozřejmě ráda, že jsi veselejší .
Jméno: Yuyana 24. 6. 2015, 17:26:27 delete
e-mail:
 
Tak můj barvocit je něco, za co se očividně nemusim stydět :-D. Což je zvláštní, protože můj bratr když rozezná žlutou od zelený, tak pomalu pečeme dort :-p. Ok, přehánim, ale viditelně máme v rodině určitý indispozice :-D.

každopádně hledání kostky na čas neni jen o barvocitu, i když to samozřejmě pomáhá.
Jméno: Elemir 24. 6. 2015, 07:41:23 delete
e-mail:
 
Hlavně se mi hnedle zlepšila nálada a v noci jsem pořešil zobrazování galerie na fóru Teda zatím jen z poloviny, protože modifikace selhaly, tak jsem se jal do manuální úpravy skriptů. Asi to nakonec nebude úplně podle mých představ, ale bude to alespoň funkční. Mě u toho totiž napadla jedna věc, aktualizace modifikací jsou beztak odvislé od aktivity jejich autorů, takže se klidně může stát, že časem by to po aktualizaci fóra taky už nemuselo fungovat. Čímž se zase dostávám k tvorbě vlastních řešení

Tak samozřejmě, byla tu varianta, že bych si fórum napsal sám po vzoru miniBB, ale to mladické nadšení je už dávno pryč. Ono kdo nespravoval miniBB, tak si jen stěží dokáže představit, jaké komplikace s tím byly a přitom to vlastně zas tak moc věcí neumělo. Jiná věc pak je, že fórum omrtvělo, ale to začalo už za starého fóra. Holt je z toho alespoň obsáhlý archiv a na deníky je to taky bezva