4JCMurphy: Já myslel, že pokračuješ na veterině, nebo vy tam máte to studium rozdělený na bakalářský a magisterský?
Sims celkem chápu, tenhle typ her hrajou hlavně ženy na mateřské apod., prostě jen krátí dlouhou chvíli. Tohle bylo vidět i u online her, třebas v MMHO byla kupa mamin Dřív se takhle hrávali třeba Tycoony. Pro mě by Sims určitě nebyli. GTA těžko říci, co mi kolega vyprávěl, tak ono se z toho stejnak nyní pomalu vytrácí i to, čím byli GTA pověstné. Kdysi jsem to zkoušel a nechytlo mě to.
Defragmentace disku souvisí se zvoleným souborovým systémem, NTFS je fragmentaci odolný, ale FAT nikoliv. Na FAT jsem třeba provozoval Windows XP, ale většinou se pokazily dříve, než-li došlo na defragmentaci, takže tohle byl úkon, který jsem prováděl minimálně - narozdíl od Windows 98. Pokud jde o instalačky, ukazatel je dobrý, ale jeden čas tu byly instalátory, co se nejprve načítaly do paměti a člověk dlouho nevěděl, na čem je - "dělá to vůbec něco?"  |