Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 26. 6. 2015, 19:51:17 delete
e-mail:
 
ne.. teď musíš jít na novo a tam kde máš C a líp to máš uznaný a tam kde hůř tak nic... jenže průser je v tom, že v době, kdy jsem byl v nemocnici se měnily rozvrhy na veterinární fakultě
Jméno: Elemir 26. 6. 2015, 15:41:06 delete
e-mail:
 
Takže se hlásíš jako na novo a budeš žádat uznání zkoušek? To by mě přišlo docela drsné, za mě existovala alespoň možnost zopakovat si celý ročník. Určitě pro to musí existovat nějaké řešení.
Jméno: JCMurphy 26. 6. 2015, 15:23:00 delete
e-mail:
 
zjistil jsem, že veterina končí až MVDr. za 6 let... jenže jak mě střelili v Polsku do hlavy a já byl skoro 3 měsíce v nemocnici, tak tenhle rok mi chybí mega kreditů, protože jsem to prostě nezvládal... jenže sekretářkám v kanceláři je to zjevně u prdele -_-
Jméno: Yuyana 26. 6. 2015, 14:33:01 delete
e-mail:
 
Maminy na mateřský hrajou WoWko. Neni nad to, když tank odbíhá k dítěti, kterýmu se prořezávaj zuby.
Jméno: Elemir 26. 6. 2015, 14:26:29 delete
e-mail:
 
To bereš teď z jiného úhlu, u nich je to asi jako analogie se seriály, prostě potřebují něčím zabít čas. O hru jako takovou ani nejde, proto se tu preferuje jednoduchost před komplexností, stejně tak časová nenáročnost. U strategií už to tak jednoduché není, ale pořád to ještě některé hrajou.

U MMHO to bylo opravdu krásně vidět, byly chvíle, kdy jsem u toho i rostl To ve chvíli, kdy mě taková mamina požádala o pomoc, ve dvou jsme se pustili do bosse, načež jsem zjistil, že najednou hraju sám ... "Promiň, mě se vzbudil malej ..." Jak kurňa a co ty moje elitní jednotky?? Nj, ony to tak prostě neberou
Jméno: Yuyana 26. 6. 2015, 14:01:43 delete
e-mail:
 
Nedokážu si představit, že bych hrála na mateřský Simsy. "Teď dám vyčůrat Jeníčka, a pak moje simáky"... Hmm, to bych asi zešílela :-D. Tak nějak pořád doufám, že to lidi hrajou ze zoufalství, protože nevěděj, že existujou skutečný zábavný hry kde člověk nemusí trávit čas močenim, spanim, chozenim do práce a já nevim čim ještě.
Jméno: Elemir 26. 6. 2015, 08:20:43 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: Já myslel, že pokračuješ na veterině, nebo vy tam máte to studium rozdělený na bakalářský a magisterský?

Sims celkem chápu, tenhle typ her hrajou hlavně ženy na mateřské apod., prostě jen krátí dlouhou chvíli. Tohle bylo vidět i u online her, třebas v MMHO byla kupa mamin Dřív se takhle hrávali třeba Tycoony. Pro mě by Sims určitě nebyli. GTA těžko říci, co mi kolega vyprávěl, tak ono se z toho stejnak nyní pomalu vytrácí i to, čím byli GTA pověstné. Kdysi jsem to zkoušel a nechytlo mě to.

Defragmentace disku souvisí se zvoleným souborovým systémem, NTFS je fragmentaci odolný, ale FAT nikoliv. Na FAT jsem třeba provozoval Windows XP, ale většinou se pokazily dříve, než-li došlo na defragmentaci, takže tohle byl úkon, který jsem prováděl minimálně - narozdíl od Windows 98. Pokud jde o instalačky, ukazatel je dobrý, ale jeden čas tu byly instalátory, co se nejprve načítaly do paměti a člověk dlouho nevěděl, na čem je - "dělá to vůbec něco?"
Jméno: Yuyana 25. 6. 2015, 22:18:58 delete
e-mail:
 
Ve chvíli, kdy i lidi, který rádi pozorujou defragmentaci, shledávaj hru nudnou... je s ní asi něco špatně :-D. Ale tak na pár dní to vydrží a pak chytnu druhej dech a budu dělat něco soudnýho :-D.

Je blbost chodit čurat za paňáčka ve hře, no. Na to se celkem nedá nic říct. Postavim domek, udělám paňáčky, budu chvilku klikat, jako vždycky. Pak se poslušně vrátim k něčemu, kde jsou jen ty zábavný části.
Jméno: Yuyana 25. 6. 2015, 22:10:14 delete
e-mail:
 
Ok, tak to mám seřazený, je to 21 položek, 92 giga instalaček. Líťo za každou krabičku, šup, kolik to máme... :-D Podcenila jsem je.
Jméno: flash 25. 6. 2015, 22:08:41 delete
e-mail:
 
Tak Sims mají hodne pridavku, ale třeba oproti Train Simulatoru 2015 kde všechny přídavky vyjdou na 3549 euro (99 372kc)to je ještě ok
me Sims nikdy nebavili, takovej ten pocit ze hraju něco co delam normlane v zivote me moc nesedel. Umyt nadobi, vynest kos atd...proste nebrat. Ja obecne nemam rad hry které zobrazuji realne věci a tak, proto třeba nehraju GTA V, ty sozcasne vypadajici města me proste nebavi.
Jméno: Yuyana 25. 6. 2015, 21:39:27 delete
e-mail:
 
Já když vidim ty ceny... kolik vyjde celej ten jeden díl? Deset tisíc? Za něco, co člověka zabaví na dvě odpoledne? :-D 2x tolik, když do toho započítám i instalaci? :-D

Slečny by si měly koupit DA nebo Thiefa, nebo jinou rozumnou hru, která nabídne vic srandy za zlomek ceny. Darksiders byli prima, nebo něco jinýho, takovýho dívčího. Je spousta her, kde se můžou slečny vyřádit. Samozřejmě neočekávám, že by děvčata masově toužily po Witcherovi.

Sims 3 maj třeba koně. Ale je hnusnej a nerealistickej, jeho ocas mě vyloženě děsí. DAI nebo Darksiders 2 nabízej možnost jízdy na mnohem hezčim zvířeti, v DA jde dokonce zvolit barva. Všude kolem krásná příroda... Nějaká ta romance do toho + si můžu na hradě měnit nábytek, závěsy, okna a koberce a jánevimcoještě.
Jméno: flash 25. 6. 2015, 21:26:17 delete
e-mail:
 
Aby me Windows delali něco za zadama bych nesnesl, všechno co je automaticky okamzite vypinam.
Sims jsou mila hra, asi jedina o které se da rict ze se ještě masove prodava v krabičkách. Vzdycky když u nas v obchode vidim nejakou slecnu jak brousi kolem regalu s PC hrama, je skoro na 90% jisty ze bude chtit nejake Sims,a většinou ani moc neresi co to je za dil
Jméno: Yuyana 25. 6. 2015, 20:38:58 delete
e-mail:
 
Tak dej těm simsům šanci, fakt, to je jak lego, člověk si celej den staví, pak si hoďku zahraje... :-D.

Windowsy osmičky defragmentaci nemaj. Respektive maj, ale dělaj si jí samy za mejma zádama.
Jméno: Adam23 25. 6. 2015, 20:34:50 delete
e-mail:
 
Aaa pozorovat progress pri instalacich a defragmentaci tak to taky miluju. Bohuzel s novym zelezem a netem je to vsechno moc rychly.
Jméno: Yuyana 25. 6. 2015, 19:41:07 delete
e-mail:
 
Já tu z nudy zkoušim Simsy trojky. Jsou stejný jako dvojky, už je druhej den dávám dohromady a ještě jsem to ani nespustila :-D. Je vidět, že přístup je stále stejnej. Základní hra=suchá houska, k tomu miliarda datadisků/patchů/jánevimčehoještěvšeho, jen instalace zábava na celý odpoledne :-D.

Naštěstí mě baví instalovat a sledovat tu postupující čáru. Škoda, že už nemaj windowsy defragmentaci, jsem jí vždycky měla ráda, jak tam blikaj ty čtverečky.
Jméno: Yuyana 25. 6. 2015, 19:37:44 delete
e-mail:
 
Na copak jsi dělal příjmačky? A co je to řešení, který máš?
Jméno: JCMurphy 25. 6. 2015, 17:18:34 delete
e-mail:
 
tak a před pár hodinama jsem dopsal druhý přijímačky a na... druhým termínu... a i když jsem splnil limit aby mě hnedka nevyhodili, tak mám mega málo bodů a i když to nikdo neřekl, tak je jasný, že mě znovu nevezmou... nějaký řešení? nějaký mám, já jenom jestli nemáte nějakej mega nápad
Jméno: Yuyana 25. 6. 2015, 14:28:10 delete
e-mail:
 
Teď mám tendence přestat používat vodní magii :-D.
Jméno: Adam23 25. 6. 2015, 12:26:16 delete
e-mail:
 
My sme teda dobre jebly, jen co je pravda.
Jméno: Elemir 25. 6. 2015, 08:59:05 delete
e-mail:
 
Kdepak, to byl přeci expert vodní magie