Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 28. 6. 2015, 19:26:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
Taky jsem dneska uklízel Místo prachu jsem musel oprášit svoje vědomosti ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 28. 6. 2015, 19:17:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já jsem dneska uklízela. Člověk prostě musí alespoň jednou za rok utřít prach a vysát. | |||
| Jméno: | Adam23 | 28. 6. 2015, 16:47:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dneska nejdriv tresne primo na strome a ted palacinky s jahodama, nadherne zralejma ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 28. 6. 2015, 16:00:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zkusím se k tomu někdy dokopat Po dnešku si rád odpočinu. Vypadá to, že jsem vkládání obrázků na fórum pořešil nejenom sám pro sebe. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 28. 6. 2015, 00:35:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Oslava mýho výtěztví nad The Sims 3. Už to jde spustit. A trvalo to jen čtyři dny. Akorát mám zrovna rozehranýho toho Heroese 4, a nějak mě to chytlo. | |||
| Jméno: | Adam23 | 27. 6. 2015, 21:52:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jak rika Yuyana, za ukol, kterej ziska hlas od lorda je to +200, coz je akorat na dalsi uroven reputace. Otatni ukoly obvykle 50-100, za Slickera cca +800.
napr zde: http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 27. 6. 2015, 21:31:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Opravdu nemám. Jednou jsme to snad probírali na fóru, konkrétní čísla/počty ovšem určitě nepadly. Tipuju však, že jsou to dva úkoly na bod reputace. | |||
| Jméno: | Adam23 | 27. 6. 2015, 19:31:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
4 mistryne bile magie a zadna magie vody! Tak at to lita. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 27. 6. 2015, 17:16:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| "Život je na nic, chci smrt!" Aneb hraju Heroes 4. Věci občas zněj blbě, když si člověk uvědomí, co vlastně říká, když hraje nějakou hru :-D. | |||