Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 28. 6. 2015, 19:26:49 delete
e-mail:
 
Taky jsem dneska uklízel Místo prachu jsem musel oprášit svoje vědomosti
Jméno: Yuyana 28. 6. 2015, 19:17:31 delete
e-mail:
 
Já jsem dneska uklízela. Člověk prostě musí alespoň jednou za rok utřít prach a vysát.
Jméno: Elemir 28. 6. 2015, 17:39:46 delete
e-mail:
 
Já skončím zas u toho piva ... Kdybych věděl, do čeho se vrhám a kdybych neměl pro tu naší grafomanku slabost, tak bych se do toho snad býval ani nerýpal Naštěstí je tén kód mnohem přehlednější, než to co mělo miniBB Tedy i ti modeři se snaží.
Jméno: Adam23 28. 6. 2015, 16:47:22 delete
e-mail:
 
Dneska nejdriv tresne primo na strome a ted palacinky s jahodama, nadherne zralejma
Jméno: Elemir 28. 6. 2015, 16:00:33 delete
e-mail:
 
Zkusím se k tomu někdy dokopat Po dnešku si rád odpočinu. Vypadá to, že jsem vkládání obrázků na fórum pořešil nejenom sám pro sebe.
Jméno: Adam23 28. 6. 2015, 06:54:06 delete
e-mail:
 
Jo dopln, no tahle stranka je skvela dost sem ji pouzival, nez si doplnil postavy k najimani a tak. Me na ni vyhovuje, ze je to vse na jedny strane a da se tam krasne bleskove vse vyhledat!
Jméno: Elemir 28. 6. 2015, 06:27:00 delete
e-mail:
 
Adam23: Vidíš a to přitom o těch stránkách vím Teď ještě vyštrachat tabulku převodu čísel na slovní hodnocení (tu bych tu měl někde mít) a mohl bych to možná i doplnit
Jméno: flash 28. 6. 2015, 01:11:00 delete
e-mail:
 
ja digitalni distribuci moc nemusim, ale pravda je ze třeba prave Sims s tema vsema DLC a datadiskama by se přes ni naistalovali raz dva.
Nektery instalace her z krabicek jsou trochu nocni mura, obvzlast tech starsich, kde clovek musí shanet kde co aby to vůbec spustil.

Jujano, ja jsme první cetl ten příspěvek co je pode mnou a chvili si myslel ze jsi sjeta
Jméno: Yuyana 28. 6. 2015, 00:57:49 delete
e-mail:
 
Nedokážete si vůbec představit ten pocit hlubokýho míru a štěstí. Ta krása, celej svět je krásnej, je to jako sen. Čtyři dny. Čtyři zatracený dny! A teď je všechno dokonalý a já jsem nahoře na obláčku. Asi si to budu muset zahrát, když jsem do toho investovala tolik času :-D.
Jméno: Yuyana 28. 6. 2015, 00:35:59 delete
e-mail:
 
Oslava mýho výtěztví nad The Sims 3. Už to jde spustit. A trvalo to jen čtyři dny. Akorát mám zrovna rozehranýho toho Heroese 4, a nějak mě to chytlo.
Jméno: Adam23 27. 6. 2015, 21:52:47 delete
e-mail:
 
Jak rika Yuyana, za ukol, kterej ziska hlas od lorda je to +200, coz je akorat na dalsi uroven reputace. Otatni ukoly obvykle 50-100, za Slickera cca +800.
napr zde:
http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ...
Jméno: Yuyana 27. 6. 2015, 21:48:58 delete
e-mail:
 
S repkou hejbou questy pro radu a záchrana některejch lidí, jinak nic. Málo kdy člověk dostane repku, a když, tak tak 200. Za Silvertongua je dost na to, aby to hodilo svatou ze slušný, takže víc.
Jméno: Yuyana 27. 6. 2015, 21:47:17 delete
e-mail:
 
O jaký reputaci je řeč? Šestka? Protože tam je za většinu questů 00 prd. Vůbec nic.

Moje banda má teď 1000 repky (svatá).
Slušná začíná na 200, to člověk dostane v chrámu.
Jméno: Elemir 27. 6. 2015, 21:31:22 delete
e-mail:
 
Opravdu nemám. Jednou jsme to snad probírali na fóru, konkrétní čísla/počty ovšem určitě nepadly. Tipuju však, že jsou to dva úkoly na bod reputace.
Jméno: Adam23 27. 6. 2015, 20:22:17 delete
e-mail:
 
Elemire tak si rikam, mas tam zpracovany (treba v sestce) ziskavani bodu reputace, kolik za jakej ukol a kolik je treba na dalsi uroven (svata). Nebo jsem si toho nevsimnul?
Jméno: Elemir 27. 6. 2015, 19:36:58 delete
e-mail:
 
Náhodou, s tou pomůckou by mistryně vody přečůraly každého

Tak na MM bych si asi chvilku teď nenašel, musím šetřit čas na Heroes 7. Pokud možno se tedy čemukoliv z univerza MM vyhýbám. Akorát bych potřeboval vymyslet nějaké otázky do kvízu ...
Jméno: Adam23 27. 6. 2015, 19:31:32 delete
e-mail:
 
4 mistryne bile magie a zadna magie vody! Tak at to lita.
Jméno: Yuyana 27. 6. 2015, 17:16:54 delete
e-mail:
 
"Život je na nic, chci smrt!" Aneb hraju Heroes 4. Věci občas zněj blbě, když si člověk uvědomí, co vlastně říká, když hraje nějakou hru :-D.
Jméno: Yuyana 27. 6. 2015, 14:08:55 delete
e-mail:
 
Tak nakonec hraju Heroes 4. Nostalgie jako blázen.

Škola je prostě špatně řešená, celej systém by se měl překopat, aby takhle nebuzerovali lidi, který těžko můžou za to, že měli úraz. Neuvěřitelnej hnus.
Jméno: Elemir 26. 6. 2015, 21:41:36 delete
e-mail:
 
Hm, tak to ti nezávidím. Tohle se mi naštěstí minulo, zažil to akorát kolega na ČVUT, kterému to nejenom pozměnili, ale ještě natáhly na 6 let. Jsem docela rád, že už to mám léta za sebou, dneska už bych asi studovat nechtěl. Přijde mi, že se administrativa zaobírá čím dál většími nesmysly a nějak jim uniká, že studium tkví v něčem jiném.