Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 29. 6. 2015, 16:22:21 delete
e-mail:
 
Co znamená "zkoušel jsem zprovoznit"? Co jsi udělal? Jakej patch máš? Jakou kompatibilitu? Mě to na win 8 běží dobře, jen to teď s novejma ovladačema grafárny nesmim minimalizovat (rozházej se barvy), tak to dávám do okna, když potřebuju do winů.
Jméno: rengo 29. 6. 2015, 15:20:17 delete
e-mail:
 
Zkoušel jsem zprovoznit MM7 na Win 8 a jediná verze která mi fungovala byla v malém okně:/
Jméno: Elemir 29. 6. 2015, 13:07:11 delete
e-mail:
 
Koukám, že v televizi už se začíná mluvit o konci vyjednávání s Řeckem, tak schválně, kolikpak bude zítra asi kurz dolar-euro?
Jméno: Yuyana 29. 6. 2015, 00:44:22 delete
e-mail:
 
Měla růžový tričko.
Jméno: Yuyana 29. 6. 2015, 00:43:18 delete
e-mail:
 
Dnes jsem měla celej den na zahradě zombí. Stála na rohu baráku a dělala rááá!
Jméno: Yuyana 28. 6. 2015, 23:39:41 delete
e-mail:
 
Oh Bože, další perla. přišel mi na pozemek mýval (stejně jako ve dvojce tu couraj divoký zvířata). Kliknu na něj a dostanu možnost: Odehnat mazlíčka jménem Mýval. Jako... my taky říkáme našemu králíkovi králík, ale tohle... :-D
Jméno: Yuyana 28. 6. 2015, 23:16:59 delete
e-mail:
 
Oh ta čeština. Obávám se, že ty simsy překládal nějakej tatar. Nebo ta hra neni vůbec přátelská k překladu. Udělala jsem simákovi lívanečky. S nějakym ovocem nebo marmeládou nebo čim. Bylo v tom hroznový víno. Nejspíš. Jmenovalo se to: Hrozny lívanečky. Ale simákovi to chutná :-D. Sakra, já bych zas psala deník. Už chápu, jak lidi stále žvaněj o svejch děckách.
Jméno: rengo 28. 6. 2015, 23:02:47 delete
e-mail:
 
Elemir: aha díky
Jméno: Elemir 28. 6. 2015, 22:39:34 delete
e-mail:
 
4rengo: Záleží čistě na tobě. Klidně můžeš v průběhu 4 přejít do 5, to je právě kouzlo WoX 4 tě drží na max levelu cca 22 a hodně ti přikládá, 5 ti umožní tomu utéci. Není to tedy ani jedno, cestu si volíš sám.
Jméno: rengo 28. 6. 2015, 22:30:13 delete
e-mail:
 
Elemir: aha

Takže to Wox začína jako 4 a po dohrání se přemění na 5?
Jméno: Elemir 28. 6. 2015, 22:17:48 delete
e-mail:
 
Aha, ale to je něco úplně jiného WoX je kombinace 4 a 5 dílu, kdežto Swords of Xeen je fanouškovský sequel WoX, v podstatě takový addon.

Rozdíl ve věži čarodějek poznáš, na warriora nebudeš vědět, co tě sejmulo

Edit: Ale teď trochu vážně, adventure mod není žádná srabárna, není to jako u současných her, kde hard obtížnost je "stále" procházkou růžovým sadem. Zahraj to nejprve tak, nakolik stačíš a pak uvidíš, zda-li ti výzva nestačí. Achievmenty tu sbíráš jen pro sebe, nikdo jiný je nevidí.
Jméno: rengo 28. 6. 2015, 21:54:04 delete
e-mail:
 
Elemir-
já tu mám dvě hry
world of xeen a sword of xeen a nevim ktera je ktera
a jaký rozdíl v té veži je?
Jméno: Elemir 28. 6. 2015, 21:50:13 delete
e-mail:
 
4rengo: Trojku překládá Majk, ale problém je v tom, že není úplně znám hash souborů, takže tady opravdu nevím, jak daleko s tím lze dojít. Na druhou stranu, ta angličtina je celkem srozumitelná, takže bych se originálu vůbec nebál. Lords of Xulima mi přišli na pochopení složitější.

Čtyřka začíná ve Vertigu, bez možnosti změny. Warrior mode poznáš ve věži čarodějek
Jméno: rengo 28. 6. 2015, 21:39:19 delete
e-mail:
 
A ještě jedna věc. mám tu verzi od GOG. A jsem zmatenej při hraní 4 nebo 5. Nevím, která je která. A jaký je rozdíl mezi adventur a warior
Jméno: rengo 28. 6. 2015, 21:23:45 delete
e-mail:
 
Elemir: nevíš jak je na tom čeština a might and magic 3?
Jméno: Yuyana 28. 6. 2015, 21:07:59 delete
e-mail:
 
Zajímavý, jak hra na klavír zvyšuje potřebu "společenskost". To bude asi bug. Ale je to fajn, to totiž znamená, že nepotřebuju kočku jako ve dvojce.
Jméno: Yuyana 28. 6. 2015, 20:59:13 delete
e-mail:
 
No když lidi ty děcka chtějí... Já to nikomu nevymlouvám.

Simáka, simáka. Slimáky zatim doma ještě nemám. Ale až budu znova akvaristovat, tak si pořídim nějaký vodní plže. Teď žádný zvíře nechci, mám pauzu. Stejně musim Xkrát denně venčit psy a krmit je a tak dále. To stačí. Občas krmim i králíky, ale jen občas.

Heh, ale je vidět, že ty simsy umim hrát. Přesně vim jak na to. Nesmí se jim koupit žádná televize, žádnej počítač, ani rádio, nic. Pěkně bez techniky. Klavír dostaneš, knihovnu, posilovací stroj a šachovej stolek. A pak je můžete klidně nechat samotný, budou hodný a budou se učit.
Jméno: Elemir 28. 6. 2015, 20:51:53 delete
e-mail:
 
4Yuyana: Kurňa, já normálně četl "slimáka" Skoro jsem dal až za pravdu flashovi

4ivo: Tak to kolegovi gratuluju Skoro bych si i rád zavzpomínal, ale říkám si ... "dvě stačí" ... Nyní už jen vnoučata
Jméno: ivo 28. 6. 2015, 20:46:42 delete
e-mail:
 
Tak k tomu úklidu sem se nedostal .Do 1 hodiny večer jsme zapíjely narození dcery kámoše .
Padle jen basa piva a asi 2-3 flašky .V 5 lidech.
Ještě že byla sobota .
Jméno: Yuyana 28. 6. 2015, 20:44:52 delete
e-mail:
 
Nechávám simáka žit na pozadí a čtu si. Je to hodnej kluk, učí se, je slušnej, rád vaří. Teď vrže na klavír. Má vybavenej barák a nacheatovaný prachy, neni nutný ho řešit. Až tu hru trošku očíhnu, tak to zkusim poctivě. Neni nad to když člověk žije na minipozemečku v neomítnutym betonovym baráčku se dvouma pokojema a místo podlahy má udusanou hlínu, aby si mohl dovolit do začátku kvalitní spotřebiče, který nechytnou plamenem :-D.