Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | rengo | 29. 6. 2015, 15:20:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkoušel jsem zprovoznit MM7 na Win 8 a jediná verze která mi fungovala byla v malém okně:/ | |||
| Jméno: | Elemir | 29. 6. 2015, 13:07:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
Koukám, že v televizi už se začíná mluvit o konci vyjednávání s Řeckem, tak schválně, kolikpak bude zítra asi kurz dolar-euro? ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 29. 6. 2015, 00:43:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dnes jsem měla celej den na zahradě zombí. Stála na rohu baráku a dělala rááá! | |||
| Jméno: | rengo | 28. 6. 2015, 22:30:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemir: aha
Takže to Wox začína jako 4 a po dohrání se přemění na 5? |
|||
| Jméno: | rengo | 28. 6. 2015, 21:54:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir-
já tu mám dvě hry world of xeen a sword of xeen a nevim ktera je ktera
a jaký rozdíl v té veži je? |
|||
| Jméno: | rengo | 28. 6. 2015, 21:39:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
A ještě jedna věc. mám tu verzi od GOG. A jsem zmatenej při hraní 4 nebo 5. Nevím, která je která. A jaký je rozdíl mezi adventur a warior ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 28. 6. 2015, 21:07:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zajímavý, jak hra na klavír zvyšuje potřebu "společenskost". To bude asi bug. Ale je to fajn, to totiž znamená, že nepotřebuju kočku jako ve dvojce. | |||